Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

misiek1985: dają taką samą cenę za multiroom - 10 zł. przy migracji z nowymi dekoderami musisz zapłacić aktywację za dekodery + za multiroom (99)

 

Czyli jakbym oddał dwa dekodery z cyfry i wział dwa z N-ki to jeszcze muszę płacić aktywacje przecież to jest śmieszne.Aktywacja powinna być dla nowych klientów co nie mają żadnych dekoderów a wymiana moim zdaniem powinna być darmowa.

zapłacisz aktywację dekodera głównego i dodatkowego i oczywiście miesieczna opłata za MR 10 lub 20 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pojawiła się oferta Canal+ Platinum z multiroomem z Cyfry+ i pozostawienie wynajmowanego dekodera za wszystko 99 zł to OK.

 

Czy jest w ogóle możliwość włączania i wyłączania opcji typu HBO, Mezzo, Sundance HD i History HD tak jak to było w Cyfrze+?

 

Taką oferte bym brał w ciemno nawet dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszło do mnie kilku klientów mówiąc że gdyby nie słyszeli w mediach że UOKiK wszczął postepowanie to by nie wiedzieli, że sa jakieś zmiany więc przyszli migrować z C+ do nc+ :-) Ważne, że mówią ... :-)

 

No tak. Narzekanie narzekaniem a biznes kwitnie.

Nie ważne co mówią - ważne że mówią.

To pewnie panowie z ITI wstąpili pomóc firmie. :lol2:

Produkt jest nowy, Warszawka jest bogata, skoro dotąd się płaciło ponad setkę za gorszą ofertę to czemu nie migrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale łykacie te posty :)

zapytam jeszcze raz, czy opcja C+ platinum 99zl + MR 10zl = 109 zl jest dobra czy jeszcze czekać ?

Ja bym wziął, ale Ty nie musisz być mną

 

no wlaśnie mam czas do lipca, bo do tego czasu mam umowę z C+ i CP za co razem place nieco ponad 150 zl wiec de facto ja na tej fuzji i tak czy siak wygram, ale sympatyczna babka była, wiec jej powiedziałem zeby sobie mnie zapisała i ze jak będzie coś minimalnie tańszego, to zeby sama osobiście do mnie zadzwoniła bo ja chętnie taka ofertę wezmę a ona będzie miała z tego marżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pojawiła się oferta Canal+ Platinum z multiroomem z Cyfry+ i pozostawienie wynajmowanego dekodera za wszystko 99 zł to OK.

 

Czy jest w ogóle możliwość włączania i wyłączania opcji typu HBO, Mezzo, Sundance HD i History HD tak jak to było w Cyfrze+?

 

Na razie ludzie piszą o 109PLN, mnie to satysfakcjonuje, w tej chwili tyle płacę za HD - Optimum + Multiroom + dzierżawa PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli przy migracji do nc+ będziesz chciał wziąć PVR'a to wcisną Ci MR n-kowski (po kablu lub wi-fi). Jeśli chcesz mieć dalej 2 niezależne karty lepiej kup sobie swój dekoder. Ja używam i polecam ferguson ariva 250 combo. Do tej pory Cyfra+ tnk i moduł Polsatu. Działa bez zastrzeżeń.

 

Nie zrozumiałeś, mam już pvr Pace z C+, więc przy migracji zostaje mi rozwiązanie MR z C+, pytanie jest czy czasami nie będą mi tego chcieli zmienić w czasie trwania umowy ( 18-mc) ??

 

Nie zmienią Ci w czasie umowy. Jestem w tej samej sytuacji. Mam Sagemcom HD DSI87 i MR Camaleon a Arivie. Zapewniono mnie że tak mi zostaje jak zmigruje do nc+. W innej sytuacji MR bym nie brał. Nie interesuje mnie bawienie się w "długie" kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać po ruchach nc+ w mediach, plus to co pisze cyfra.tv nasuwa mi się przykra konkluzja. Chcą wziąć nas tanimi sztuczkami na przeczekanie do 20 kwietnia i liczą, że albo ktoś nie zauważy, że mu się umowa skończyła, albo z braku laku pod presją czasu przedłuży na niekorzystnych warunkach. Na obniżki, czy dołączanie c+sport do silvera nie ma co liczyć. Może wezmę universe+ jako nowy abonent, jak zagwarantują eurosporty i comedy central to będzie to przyzwoita oferta, a jak nie to trudno, cp za 6 dyszek, zawsze jakiś sport w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...