Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do końca kwietnia. Wypowiedzenie wysłane w styczniu. Od tego czasu jeden tel z propozycją . W sumie czekam do końca kwietnia i nie obchodzi mnie to już wcale. Przez 7 lat pełen pakiet więc jeśli taką kasę mają gdzieś to ja to też mam gdzieś. Full pakiet w Polsacie 90zł i to jest propozycja. Sport będzie w internecie. Tylko prawdziwe odejście z platformy może zrobić różnicę dla innych. Ja odejścia się nie boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie mam 3 pakiet n plus n premium płace 68zł propozycja

Silver 79zł lub gold 79zł i nic taniej nie będzie stwierdził Pan który do mnie dzwonił. Pytam czy Silver za 69zł nie ma takiej opcji tylko gold za 79zł albo platinum za 99zł

Podziękowałem i chyba wypowiedzenie śle no bo co pozostało?

Jak myślicie zaczną schodzić z cen żeby np golda mieć za 69zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie mam 3 pakiet n plus n premium płace 68zł propozycja

Silver 79zł lub gold 79zł i nic taniej nie będzie stwierdził Pan który do mnie dzwonił. Pytam czy Silver za 69zł nie ma takiej opcji tylko gold za 79zł albo platinum za 99zł

Podziękowałem i chyba wypowiedzenie śle no bo co pozostało?

Jak myślicie zaczną schodzić z cen żeby np golda mieć za 69zł???

jeżeli silver nie chcą ci dać za 69 to zapomnij o gold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ SuperpremiumHD + MR 2 karty + Philips HD 1 szt + HBO Go za 99 zł do 2014r. Po długich targach propozycja: na 18 mies. Platyna + HBO za 129 zł + MR za 10 zł + najem Philips HD za 15 zł. Ewentualnie zdanie dekodera Philips i pobranie ADB z opłatą aktywacyjną lub najmem miesięcznym - opcje do wyboru, ale MR też 10 zł i wymiana kart. Drugi Philips HD mam własny - od Cyfry. Oczywiście propozycja nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie mam 3 pakiet n plus n premium płace 68zł propozycja

Silver 79zł lub gold 79zł i nic taniej nie będzie stwierdził Pan który do mnie dzwonił. Pytam czy Silver za 69zł nie ma takiej opcji tylko gold za 79zł albo platinum za 99zł

Podziękowałem i chyba wypowiedzenie śle no bo co pozostało?

Jak myślicie zaczną schodzić z cen żeby np golda mieć za 69zł???

 

 

Dziwne,

Ja miałem propozycję Platinum za 99, Golda za 79, silvera za 64 i do tego HBO na 7msg Gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwne tłumaczył mi że średnia moich rachunków to jakieś 68-69zł i dlatego silver tylko 79zł ale może mi dać golda za 79zł o hbo nie pytałem nie było sensu no i dekoder box+ za 0zł. To wszystko co mi zaproponował.

Chyba wypowiedzenie pójdzie ewentualnie sam zadzwonię 10-11 kwietnia jak nie to polecony idzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowę do końca miesiąca i wypowiedzenie zarejestrowane już bardzo dawno. zero kontaktu.

myślę, że przy takiej ilości wypowiedzeń do sporej liczby ludzi W OGÓLE nie zadzwonią.

trudno.

pożyję bez tv i stówa w kieszeni zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
ja mam umowę do końca miesiąca i wypowiedzenie zarejestrowane już bardzo dawno. zero kontaktu.

myślę, że przy takiej ilości wypowiedzeń do sporej liczby ludzi W OGÓLE nie zadzwonią.

trudno.

pożyję bez tv i stówa w kieszeni zostanie

 

I tu ma kolega racje ......mamy kilka opcji albo czekać na rozwój wydarzeń,albo wysłać wypowiedzenie i wyczekiwać na telefon od nich albo....

sam już nie wiem.... :D

wiem jedno że mam teraz HBO i od 5 kwietnia darmowa platyna dlatego nie spieszy mi sie z migracją bo HBO strace a tam(Gra o Tron i Spartacus )

99 za Platynę we ostateczności.... byle ona miała Seriale :)

PS.wypowiedzenie napisane z datą 05.04.13 do piątku trochę czasu jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Cyfrę + Platinum...a w tej chwili 99zł proponują

 

A co z dekoderem i multirooomem?

Dzwonilem z ciekawosci przed chwila (glownie zeby zapytac sie czy wypowiedzenie zostalo zarejestrowane) i teraz jest tak

 

Platinum 99 + PRV 0 + MR 10 zl

 

Nie Potrzebuje nowego dekodera mam pod hd nowy wymieniony około 2 miesiące temu MR też nie potrzebuje ani VOD

Więc za 89zł powinni dać za platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem nC+ i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dostałem ofertę Canal+ Platinum za 99zł z multiroomem i mogę zostać przy swoim dekoderze, co było dla mnie niezwykle istotne, ponieważ mam go u siebie w firmie, poza domem gdzie również oglądam czasem TV.

Obecnie płacę 139zł za jeden z pakietów C+z multiroomem i mam tylko 3 kanały HBO więcej, których i tak nikt nie ogląda. Za 99zł teraz muszę przyznać, że jest to bardzo dobra oferta jak dla mnie i śmiało ją przedłużam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...