Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam superpremium hd, nie chce migrować do nc+ , jakie programy Canal+ mi zostaną?

 

Ponawiam pytanie??

 

kfm877 tego chyba nikt nie wie.

jestem w identycznej sytuacji jak Ty.

prawdę mówiąc nie mam pojęcia czy dostaniemy C+ Family i C+ Family 2 za C+g Gol i C+ Weekend, bo zakładam że o to Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ludziom być idiotami, każdy ma swój rozum i skoro nie chce go używać to jego problem. Chcą dzwonić i bulić kupę kasy to niech dzwonią :) Jest jeszcze z tego korzyść dla nas, bo wiemy co można ugrać, a poza tym im więcej teraz przemigruje i będzie płacić te chore ceny, tym większy rabat będzie można później ugrać :)

Posłuchaj-idiotą to trzeba być żeby żebrać o niższe ceny za płatną tv. Czy płatna telewizja to jest produkt bez którego nie da się życ? Nie stać Cię to nie bierz i nie obrażaj innych, masz alternatywe bez treści premium w Cyfrowym Polsacie. Mnie stać na oferte NC+ więc ją przyjełem i sobie nie życzę żeby ktoś mnie z tego powodu obrażał.

 

Dla mnie śmieszne jest to, że ludzie napalają się od razu na nową ofertę. Jakby zaproponowali pakiet Platinium z 199 zł to też byś brał, bo to przecież płatna telewizja. Nie obrażaj ludzi, którzy patrzą na to trzeźwym okiem i oceniają relację cena/pakiet racjonalnie. Negocjacje to normalna rzecz na świcie, zarówno na szczeblu klient nadawca, jak i tych na najwyższych szczeblach na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ludziom być idiotami, każdy ma swój rozum i skoro nie chce go używać to jego problem. Chcą dzwonić i bulić kupę kasy to niech dzwonią :) Jest jeszcze z tego korzyść dla nas, bo wiemy co można ugrać, a poza tym im więcej teraz przemigruje i będzie płacić te chore ceny, tym większy rabat będzie można później ugrać :)

Posłuchaj-idiotą to trzeba być żeby żebrać o niższe ceny za płatną tv. Czy płatna telewizja to jest produkt bez którego nie da się życ? Nie stać Cię to nie bierz i nie obrażaj innych, masz alternatywe bez treści premium w Cyfrowym Polsacie. Mnie stać na oferte NC+ więc ją przyjełem i sobie nie życzę żeby ktoś mnie z tego powodu obrażał.

 

[beep] jest ten kto nie chce przeplacac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!

Czy osoby ktore dostaly juz propozycje przejscia/migracji do nc+ moglyby podzialic sie z nami jakie dostaly propozycje, tak zeby reszczie latwiej bylo negocjowac?..

Pomozcie:)

Pozdrawiam,

Cały temat jest temu poświęcony... :szukaj:

wysil się troszkę i cofnij parę stron wstecz, to zobaczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie Optimum Premium HD+multiroom+dekoder Pace sd za 0zł+Sagemcom Hd za 0zł, kosztuje mnie to 59zł i wiem tyle-ma zostać to, co aktualnie mam w ofercie programowej, mogą ewentualnie dorzucić programy, ale ani grosza im nie zapłacę ani do abonamentu, ani za multiroom, ani za dekodery(które pewnie będę musiał wymienić, przynajmniej ten SD). :crazy: Mało mnie interesuje, z kim interesy robią i komu się sprzedają. Wara od mojego portfela. Czekam na telefon od nich, zobaczymy co mi zaproponują. Dużo czasu do namysłu nie mam, bo umowa do końca kwietnia.... :/ Jeśli nie dostanę czego chcę, to żegnam cyfrę, z którą byłem 10 lat [*] i uciekam do polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!

Czy osoby ktore dostaly juz propozycje przejscia/migracji do nc+ moglyby podzialic sie z nami jakie dostaly propozycje, tak zeby reszczie latwiej bylo negocjowac?..

Pomozcie:)

Pozdrawiam,

 

Na ta chwile 99zl z multi, ale maja byc lepsze oferty po 79zl, trzeba negocjowac, odmawiac i niech dzwonia, za ktoryms razem dadza to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu dzwonicie do nich, na siłe próbujecie migrowac, jak ktoś pisze że godzine próbował się dodzwonić do nich to aż coś mnie trafia. Tak jak ktoś już tu kiedyś mądrze napisał ludzie gonicie tylko za tym żeby mieć nowość, przecież wielkiej rewolucji programowej nie ma nagle a Wy sztucznie nabijacie zainteresowanie. Jakby wszyscy poczekali zobaczyli co oferują, byłoby mniejsze zaonteresowanie może ludzie od nc+ zdaliby sobie sprawę, że coś jest nie tak i sami dzwoniliby z ciekawszymi ofertami migracyjnymi. Dużo ludzi pisze, że drogo, ale i tak dzwoni bo szuka sensacji i goni za nowością zamiast za treśćia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zostałem obrażony więc odpowiedziałem. Jasne możecie negocjować-wasze prawo, ale kolege @dziabolek7 poniosło i to grubo stąd napisałem to co napisałem. Nie czuje sie idiotą że przyjełem oferte na którą mnie stać (179zł All inclusive z multiroomem dwie niezależne karty i darmowy najem dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż oferta nie powala aczkolwiek przewidywałem że tanio nie będzie. w chwili obecnej mam super premium hd z HBO i płacę około 100pln.

mogę zrezygnować z HBO kosztem MR (w sumie 3 TV) i płacić podobnie.

 

to jest TV premium, nie jest to towar pierwszej potrzeby. jak komus odpowiada cp niech przechodzi, aczkolwiek niby na forach narzekania a infolinie zatkane to i myślą sobie że jest dobrze bo ludzie walą drzwiami i oknami.

zagranie z listą na c+ poniżej pasa - zrozumiałbym jeżeli to by była zmiana listy kanałów ale to co zrobiono to jakaś masakra bez ładu składu i pełno powtórzeń. woła o pomstę do nieba.

najważniejsze to zachować cierpliwość i ominąć pierwszą falę napaleńców. za chwile się ogarną. okaże się że jednak zainteresowanie jest mniejsze to i przyjdą prawdziwe promocje ale chyba tanio to już było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 08.30 22.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj :/

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba )

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Ma byc dostępna C+Platinum z mooltiroomem w tej cenie UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry,

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

 

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce, ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Nowy user dostał propozycję Comfort+ wraz z C+ i C+Sport za 79 zł, pierwsza jaskółka zmian w pakietyzacji premium :shock:

User East dostał ofertę Canal+ Comfort+ wraz wszystkimi Canal+ i multiroom Cyfry za 88 zł ???

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum ale proszę o najniższe uzyskane ceny wyższe nas naprawdę nie interesują :twisted:

 

Tak żeby nie zgubić tego wpisu. Czy ktoś ma coś do dodania ? jakieś lepsze warunki do migracji ? Proszę o aktualizację będzie łatwiej negocjować warunki migracji :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - wysylajmy swoje zazalenia tam (link ponizej) Chocby odnosnie listy kanalow i innych rzeczy. Moze po masowych informacjach ktos sie tam troche obudzi. :!:

 

:read:http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Panowie i Panie to nie jest spam, ale wysylajmy im wszystkie skargi i zazalenia. Moze wtedy ktos tam sie obudzi! Im wiecej, tym wieksza szansa powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...