Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z regulaminu nc+:

 

Termin do złożenia pisemnego

oświadczenia o rozwiązaniu Umowy, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie może być krótszy niż 14 dni

od daty otrzymania przez Abonenta informacji o dokonanych zmianach.

 

 

NIE MOŻE BYĆ KRÓTSZY niż 14 dni ? A jaki jest maksymalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś trzeci tel z nc+ z ofertą Canal+ Platinum + Multiroom - 119zł (109zł pakiet + 10zł multi) ale bez HBO, miła Pani mówiła że to ostatni dzień promocji i od jutra ceny będą bez rabatów hehehe

 

Podziękowałem i powiedziałem że czekam do 5 kwietnia bo wtedy c+ się zmieniają i zobaczę jak to wtedy będzie wyglądać.

 

Pierwszy telefon to 149zł za to samo + HBO drugi tel 139zł + HBO czyli progres jest kontynuowany ale obcięty z HBO :D

 

Teraz mam Canal+HBO Superpremium + Multiroom (2 karty) za 119 (jeden swój dekoder + Sagemcom DSI87 na wynajem za 0, umowa do 31.05.2013)

 

Dodam jeszcze że z Canal+ jestem od 1998 roku a z Cyfrą od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na którymś z Canalów+ była reklama "Sportowy kwiecień w Canal+", nie pamiętam czy coś z LM tam było, ale Liga Włoska już chyba tak. Ktoś widział tę reklamę.

 

Na C+Sport leci reklama, o tym że LM będzie pokazywana właśnie tam, jednak na infolinii zapewniano mnie, że na nSport pozostanie tak czy tak. Pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to pisałem, ale może ktoś nie wyłapał. Dostałem platinum z MR i HBO (dekoder pace) za 129 zl - w umowie na 18 miesiecy. Wiem, że oferta nie rzuca na kolana, ale wcześniej płaciłem 123 zł za superpremium i 6 zl, to podwyżka, którą jestem w stanie przełknąć. Rozważałem przejście do Polsatu, ale przez lata przyzwyczaiłem sie sie do Cyfry, a szczególnie do canal plus. Nie wiem dlaczego nie wszyscy dostaja taką oferte. Rozmawialem grzecznie, wytłumaczyłem, że pierwsza ich oferta za 149 za analogiczny pakiet - to nie żadna promocja, ale oferta dla klienta z ulicy. Rozmawiałem rzeczowo, spokojnie bez pretensji, bo nie widze powodów, aby sie wyżywać na konsultantach. Otrzymałem zapewnienie, że w połowie kwietnia pace 500 dostanie nowy soft, dzieki któremu bedzie możliwośc korzystania z usług filmowych poprzez internet. Od razu tez powiem, że z "odstrzelonych" kanałow żal mi jedynie Trace, ale za to ramówka Fox-a przedstawia sie interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Canal + Platinum. + HBO oznaczoną (22) za 149 zł.Na infolinii zaproponowali mi 129/149.Wcześniej miałam w n wszystko oprócz erotyki.Dodatkowo mam mieć w tej cenie od nc+ konto podstawowe net vod i kolekcję płatne :canal + Platinum oraz Hbo Od za 0 zł przez 18 miesięcy-czyli całą umowęCCży ktoś wie co to jest to Canal+ Platinum w net vod?Sprawdzałam-w netvod jest tylko Canal+ vod-to to samo?Ciekawa jestem czy jest dla mnie propozycja cenowa(23) i czy też net vod byłoby za O zł.Będzie dzwonił konsultant to zapytam i napisze.Czy dla pilnujących z n do Platinum też jest nc+ go w cenie? Konsultanci sami nie są pewn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

 

Tundra nie rozumiesz chyba jednej podstawowej rzeczy. NC+ po prostu nie szanuje swojego klienta. Ja akurat nie miałem nadziei, że będzie można dostać dodatkowe treści za tą samą cenę i już przed ogłoszeniem oferty o tym pisałem. Nie mniej jednak po pierwsze nc+ z cenami pojechała po bandzie, skoro abonenci dostają to same kanały lub nawet mniej w cenie dużo wyższej niż poprzednio. To jest 50 czy nawet ponad złotych. Czy Twoim zdaniem to jest uzasadnione? Jeśli chcesz być robiony w konia i migrowany z oferty za 60 zł do oferty za 120 i płacić 2 razy więcej to proszę bardzo, droga wolna. Ale nie obrażaj tych którzy w konia nie chcą być robieni. Druga sprawa to przymusowa migracja. Nie rozumiem tego zupełnie. Wiem, że dodają nowe treści w canal+ ale to już nie jest wina klientów i nie powinni być zmuszani do tej migracji w ten sposób. A już napewno nie z takimi cenami. Założę się że gdyby powiedzieli, że dodajemy nowe treści za które musicie zapłacić 20 zł więcej to większość by się zgodziła na to. Ale podejście nc+ do klienta już na samym starcie jest fatalne. Abonenci nie chcą być traktowani w ten sposób i dlatego takie poruszenie. A jeśli ty chcesz zrobić z siebie jelenia to proszę bardzo, ale nie obrażaj innych którzy nie chcą. Bo takie obrażanie innych, którzy mają inne zdanie od ciebie to jest właśnie brak kultury i "polactwo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...