Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja poprzednia opcja:

superpremium + MR + Pace + 128zł

 

Dziś zawarłem telefonicznie umowę:

18 miesięcy

Platyna + HBO = 129zł

Ponieważ chciałem nowy dekoder Mediabox konieczne było wykupienie nowego MR za 10 zł.

Więc razem 139zł równo przez 18 miesięcy

Oczywiście za nowe dekodery opłata zgodnie z cennikiem 199zł i 49zł

Pozdrawiam,

 

Ps. Większość abonentów (a znam ich wielu) bez negocjacji przyjmie oferty proponowane przez konsultantów. Dla mnie pierwsza propozycja to był 149 zł za platynę i hbo bez MR. Policzcie ile osób jest na tych wszystkich forach. Naprawdę niedużo. Reszta tak bardzo się tym nie interesuje i pewnie "łyknie" od razu "promocyjne" oferty. Jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100 wpadłeś ?

A no wpadłem. Nie dlatego że mi śpieszno było, a dlatego że jedyną alternatywą była rezygnacja i CP.

Przesądziła oferta sportowa. Wolałbym sobie tu z Wami posiedzieć, ponarzekać, i z pewnością w niedługim czasie wszyscy byśmy ugrali o wiele lepsze warunki, ale ja po prostu nie miałem czasu.

Konsultant wyjątkowo na poziomie, rozmowa się kleiła ale nic nie dało się wyciągnąć - sam przyznał że widząc mój staż i moje poprzednie rachunki chciałby mi dać jakieś upusty ale nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja poprzednia opcja:

superpremium + MR + Pace + 128zł

 

Dziś zawarłem telefonicznie umowę:

18 miesięcy

Platyna + HBO = 129zł

Ponieważ chciałem nowy dekoder Mediabox konieczne było wykupienie nowego MR za 10 zł.

Więc razem 139zł równo przez 18 miesięcy

Oczywiście za nowe dekodery opłata zgodnie z cennikiem 199zł i 49zł

Pozdrawiam,

 

Ps. Większość abonentów (a znam ich wielu) bez negocjacji przyjmie oferty proponowane przez konsultantów. Dla mnie pierwsza propozycja to był 149 zł za platynę i hbo bez MR. Policzcie ile osób jest na tych wszystkich forach. Naprawdę niedużo. Reszta tak bardzo się tym nie interesuje i pewnie "łyknie" od razu "promocyjne" oferty. Jeszcze raz pozdrawiam.

 

Moim zdaniem interesu życia nie zrobiłeś. Aż tak zależało Ci na nowych dekach? Dolicz 199 i 49 rozłożone na 18 miesięcy i wyjdzie niezła kwota ok. 152 złote. Ale OK, każdy robi to, na co ma ochotę.

A teraz zajrzyj do tematu z promocjami TYLKO dla abonentów Cyfry. Prawdopodobnie, podkreślam: prawdopodobnie mógłbyś wcale nie migrować i zostać przy Superpremium na starych zasadach. Chyba, że kończyła Ci się właśnie umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
może ktoś potwierdzić czy jak się zerwie umowę to jako nowy abonent nie można podpisać umowy z nimi przez 2 miesiące bo jest blokowana? Gdzieś tutaj padały takie stwierdzenia, ale ile w tym prawdy?
Kiedyś w C+ takie manewry były i stąd m.in. abonentem jest mój mąż, a nie ja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was odpowie mi na pytanie: Jak mam zmigrować do nc+? Interesuje mnie C+Platinum.

 

Mam PVR własnościowy w ofercie za 199zł i 01.04. kończy się subskrypcja.

Czy mam wpierw zmigrować do oferty Świat HD za 49zł:

https://n.pl/nsklep/promocje/regswiathd/zamow

 

a potem łaskawie zadzownić pod numer 22 / 22 00 000 i uprzejmie porprosić o migrację do nc+ ?

 

Czy będzie to możliwe jednego dnia?

 

p.s: dzwoniłem na telesprzdaż nc+, ale Pan poprosił mnie o podanie n-ru abonenta (nie mam, jestem użytkownikiem pre-paid) i nastała 10-minutowa cisza Pan do mnie nie powrócił... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś potwierdzić czy jak się zerwie umowę to jako nowy abonent nie można podpisać umowy z nimi przez 2 miesiące bo jest blokowana? Gdzieś tutaj padały takie stwierdzenia, ale ile w tym prawdy?
Kiedyś w C+ takie manewry były i stąd m.in. abonentem jest mój mąż, a nie ja :D

ja w zeszłym roku miałem cyfre do końca lutego, 2 marca mi wyłączyli sygnał to poszedłem do APS'u 4 marca i wziąłem nowy abonament, zdałem stary dekoder i wziąłem nowy więc można od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to by móc wziąć inny pakiet, niższy niż mi oferują ale ponoć nie można. W miarę regularnie chodzę do kina na interesujące mnie propozycje, kupuję filmy na blu ray, w związku z tym niekoniecznie chcę wziąć platinum który mi chcą wcisnąć w "promocji" za 109zł. Zadowoli mnie sam universe w którym będę miał ale kino, fox na którym leci sporo ciekawych seriali, dobre programy dokumentalne i gdyby jeszcze była możliwość dokupienia do niego history HD byłoby fajnie. Spytacie w takim razie dlaczego nie pójdę do polsatu, będę miał więcej i taniej. Ano dlatego że nie chcę się wiązać umową na 2 lata lub dłużej i zostawić sobie furtkę do nc+ w przyszłości gdy pakiety się troszkę ustabilizują bo z pewnością nie jest to ich ostateczny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie ale nie za taka cenę. Co ciekawe wydaje mi się ,że najgłośniejsze premiery będą tylko na canal+. Przejrzałem program tv do 12 kwietnia i żadna z premier c+ nie będzie powtarzana na canal+ film. Kolejne spostrzeżenie to filmy z n premium na canal + film. Czyżby szykowały się 2 kanały powtórkowe premium za jedyne 20zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferek premiery będą najpierw w Canal+ a potem będą krążyć po innych Canal+ tak by każdy kto ma choć część canałów wykupionych zobaczył premierę , z tym że jedni będą czekać na premierę parę miesięcy . Cyferek na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko brał CP na 15 miesięcy , o wiele lepsza opcja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem kilka dni temu w polsacie i oto co mi zaproponował koleś: umowa na 26 miesięcy w tym 3 gratis, full pakiet za 85zł przez połowę umowy a później za 95, jak się dowiedział, że mam abonament w plusie powiedział że co miesiąc dorzuci 40zł na vod i jeszcze mógłbym wziąć telefon jakiś za zł. Warunek przynieść ostatnią fakturę z cyfry i z plusa. Swoją drogą słaby sprzęt polsatu ma już swoją legendę, a wiecie może czy jakość kanałów hd jest dużo słabsza niż była w cyfrze lub w n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem dzisiaj z Cyfry do nc+. Posiadałem wcześniej pakiet Optimum oraz opcję Canal+ oraz HD Optimum Promo. Dodatkowo wynajmowałem Philipsa PVR HD za darmo. Zaproponowano mi Platinum oraz netVOD+ za 99zł z wymianą dekodera na turboboxa. Nie zgodziłem się i zapytałem o pakiet Comfort+. Cena standardowa 39zł. Zgodziłem się na to. Zostałem przy philipsie. Mogłem wymienić na Pace PVR, jednak nastąpiłoby to dopiero po świętach, a chciałem się wyrobić, żeby mi przyszedł niższy rachunek, bo do tej pory płaciłem 87zł. W razie czego mam 10 dni na wycofanie bez podania przyczyn.

 

P.S. Dziwi mnie jedna rzecz. Przechodząc z N do nc+ nie mogę zrezygnować w ciągu 10 dni, natomiast przechodząc z cyfry, to mogę bez problemu. Od czego to jest zależne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...