Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Podeślijcie proszę linka lub nazwę dokumentu gdzie będą wyszczególnione kanały niegwarantowane przez nc+ dla poszczególnych pakietów.

http://orangetvnews.pl/jakie-kanaly-nie ... fercie-nc/

Dzięki wielkie. Tyle - że się tak wyrażę jest to doniesienie prasowe. A w jakim oficjalnym dokumencie NC+ jest to zawarte??

 

Jak wejdziesz na stronę nc+ i klikniesz w pakiet Comfort i Universe, to przy niektórych kanałach są szare trójkąciki i na dole jest napisane które są niegwarantowane. Z tego co słyszałam, to każda płatna tv ma takie kanały a do wyłączeń dochodzi rzadko.

 

edit: niegwarantowane są właściwie w każdym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na stronę nc+ i klikniesz w pakiet Comfort i Universe, to przy niektórych kanałach są szare trójkąciki i na dole jest napisane które są niegwarantowane. Z tego co słyszałam, to każda płatna tv ma takie kanały a do wyłączeń dochodzi rzadko.

Już wszystko wiem.Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak oferta się zmieni, już teraz sondowane są różne propozycje.. nieoficjalna oferta przedstawiana od połowy kwietnia dla migracyjnych

C+platinum 79 zł/9 ms + 119 zl / 3 ms to najwyżej uda się wynegocjować.

all ma być za 149 zł 9ms i 199 przez 3 ms

Sam mi mówił że mam czekać i że taką ofertę około 20 kwietnia dostanę. Ogólnie nie spodziewali się takiej negatywnego odbioru i na górze jest bardzo gorąco, ale pewnych decyzji do połowy kwietnia nie da się cofnąć.

Na początku maja pojawią się również prezenty ( tak jak było z tv)

Jeden mecz jest przeniesiony do nsport, ale podobno na czas meczu nsport ma byc odkodowany dla klientów cyfry. PODOBNO.. to zależy od innych osób.

Dlatego warto czekać a nie napalać się na platinum za 99 zł..

 

to co tu podajesz czyli te platinium za 79 zl/9ms + 119 zl / 3 ms daje w roku 1068 zł.

Podpisując teraz platinum za 99 zl na 12 miesiecy wychodzi 1188 zł. Oszczędzamy 120 zł w skali roku.

Czy to dużo, czy to mało. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć. Rozsądne są te proponowane sumy, czyli te 79 zł za platinium, ale kwota zaoszczędzona względem tego co jest teraz nie powala. Jak dla mnie nie warto czekać. Chyba, że warunki będą inne, ale tego to nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do połowy kwietnia? Czyli do końca okresu w którym można wypowiedzieć umowę N.

Potem się okaże, że ludzie nie wypowiedzieli, bo czekają na Platinum za 79 zł, a promocji nie będzie, i będą brali co dają.

Radził bym patrzeć z przymrużeniem oka na taką rewelację.

 

Osobiście uważam za bezczelne, oczekiwanie Platinum za 79 zł, bo to pełna podstawowa oferta i pełny pakiet C+, w którym nastąpiła fuzja z kanałami N, więc umowy i prawa do nadawania mają w nich bardzo dobre, a do tego LM i Ligi.

79 zł ? Za połączone prawa obu operatorów ? Dla mnie to już zgredowanie.

 

Uważam że 89 zł to dobra cena, a 99 zł uważam za całkiem rozsądną za ten pakiet. Ale taka moja prywatna opinia tylko...

 

Jedyne co mi nie pasuję to ceny aktywacji dekoderów. 150/200 zł za aktywację ? Wolne żarty, wymienię dekoder tylko wtedy jak będzie za 0 zł kosztu ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy - moim zdaniem jest kompletny [beep] zaś operator tak naprawdę testuje reakcję abonentów.

Spieszyć się nie ma dokąd. Najpierw będą łapać jeleni, potem będą oferty utrzymaniowe dla tych którzy złożą wypowiedzenia. Operatorzy kablowej jeszcze nie mają oferty obejmującej nowe Stare kanały - jeżeli w UPC miałbym net i odpowiednik Platinum razem z nagrywarką za jakieś 145 zł, na pewno będzie to oferta godna rozważenia.

W tej chwili mam Optimum HD za 89 i chyba to se ne vrati. A brak nc+ Go na PC to skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że jest sens zostawiać im teraz swój nr na stronie w celu przedstawienia oferty migracyjnej czy lepiej puścić wypowiedzenie i czekać na ich ruch??

 

dodam tylko, że obecnie posiadam Canal+OptimumHD + PromoHD + PACE PVR 500GB (bezpłatny najem) - całość 53,50 zł przez 9 miesięcy, 107 zł przez 3 miesiące; kwiecień to ostatni miesiąc w cenie 53,50zł

 

wysyłam wypowiedzenie na początku kwietnia i liczę na pakiet CANAL+ PLATINUM + wymiana PACE na MEDIABOXA+ za 79zł ewentualnie 89zł ale to jest MAX i bez żadnych opłat aktywacyjnych!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że jest sens zostawiać im teraz swój nr na stronie w celu przedstawienia oferty migracyjnej czy lepiej puścić wypowiedzenie i czekać na ich ruch??

 

Zostaw swój numer tel a po świętach wyślij wypowiedzenie.

 

@ola87. Proponują dla nowych, tak mi w punkcie powiedziano :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz, to jak to jest z tym czasem obowiązywania nowej umowy...?

bo mi konsultant jasno i wyraźnie powiedział, że okres 12 miesięcy jest li tylko dla nowych abonentów (jak to wynika z ofert na stronie), a dla dotychczasowych abonentów to tylko i wyłącznie 18 miesięcy... choć to byłą moja 2 z nimi rozmowa, a nie pamiętam podczas pierwszej, czy kobita mówiła o 12 czy o 18 miechach...możliwe że ściemniają :P

w każdym razie zaproponowali mi Platinum za 99, ale nie wziąłem. Myślę, że jak będzie za 89 to już można się zdecydować, bo również uważam, że za taki "KONTENT" :D to - nie przesadzajmy - ale 79 to chyba za dużo byśmy chcieli... wszystkie ligi, LM, LE, żużle nie żużle, premiery filmowe...mój szwagier płaci w C+ 39 za wszystkie canal +, ja mam teraz jeszcze n za 69 z nPremium i HBO i gdyby tak to połączyć, to razem wychodzi 108 zł! Odejmijmy od tego mój HBO, którego teraz w platinum nie ma, no i mamy nasze 89! Można przyjąć, że HBO tyle może być warte (20 zł). No i dochodiz jeszcze VOD, sreriale i prapremiery tvp

Ludzie, nie pozujmy na urwanych z choinki! Nie można mieć takiego pakietu za 50 zł!

 

A więc czekajmy na 89 i bierzmy jak dadzą, bo cieżko będzie uzyskać te 79zł. Tak czy siak, wypada p[oczekać to tego 15-18 kwietnia i będzie może lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje oficjalna informacja z ncpluspytania.pl

 

"No i powtarzamy to, o czym już wcześniej pisaliśmy - Abonentom n i CYFRY + mającym dotychczas dostęp do ofert Premium (nPremium i CANAL +) udostępnimy od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę CANAL+ PLATINUM. Będą mogli zapoznać się z bogactwem oferty proponowanej na każdym z nowych kanałów."

 

Dla mnie bombowa wiadomość. Nie muszę migrować na "łapu capu", a zarazem nie przegapię wydarzeń sportowych, które zostały przeniesione na nsport. Jest nadzieja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wysyłam wypowiedzenie na początku kwietnia i liczę na pakiet CANAL+ PLATINUM + wymiana PACE na MEDIABOXA+ za 79zł ewentualnie 89zł ale to jest MAX i bez żadnych opłat aktywacyjnych!!

 

W tym przypadku wypowiedzenie możesz wysłać dopiero w maju, chyba że nc+ wyśle listy z możliwością rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje oficjalna informacja z ncpluspytania.pl

 

"No i powtarzamy to, o czym już wcześniej pisaliśmy - Abonentom n i CYFRY + mającym dotychczas dostęp do ofert Premium (nPremium i CANAL +) udostępnimy od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę CANAL+ PLATINUM. Będą mogli zapoznać się z bogactwem oferty proponowanej na każdym z nowych kanałów."

 

Dla mnie bombowa wiadomość. Nie muszę migrować na "łapu capu", a zarazem nie przegapię wydarzeń sportowych, które zostały przeniesione na nsport. Jest nadzieja;)

 

tak, ale już nie napisali do kiedy? Bo mnie powiedzieli, że do końca kwietnia. A potem to już tylko w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...