Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyłoby aby do zwykłego universum dołożyć canal plusy bez dodatków internetowych i już cena mogłaby być niższa ale im o to chodzi aby to było w cenie bo automatycznie napędza to zbyt na ich dekodery bo tylko one w pełni obsługują wszystkie dodatki. Mam nadzieje , że na tym się przejadą. Ciekawie zrobi się od czwartku jak liga ruszy i protesty na trybunach, zobaczymy będzie reakcja komentatorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willos, ile dałeś za swój pakiet z podpisu? Taki by mnie interesował.

 

Panowie i Panie, dziśw czasie rozmowy konsultanta powiedziała mi, że mimo, że mam umowędo lipca 2014, muszęzdecydować do końca kwietnia, bo jeśli ńie to ońi narzucą ofertę i po robocie, nie można wypowiedzieć....

 

 

119 zł/msc - w tym HISTORY HD oraz HBO na 6 msc gratis(ale tych kanałow) tego nie oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim godzine temu i uwierz mi że ma dostęp do tego wszystkiego co tam się dzieje, tyle kaski co oni przeznaczyli na badania rynku, na reklamę, rozwój marki itd to się w glowie nie mieści.

 

Cała paczka C+ będzie dla migrujących w promocyjnej cenie , będziesz mógł wziąc najnizszy pakiet za 29zł plus promocyjny C+ za 40 zł na całą umowę.

Jest dużo wariantów kolejnych promocji , dlatego warto czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tu potwierdzić słowa jednego z userów że myk jest taki iż ceny moga obnizyc ( lub planują )po 20 kwietnia, obecnie NC+ głównie chodzi o to aby jak najwięcej napalonych przeciągnąć z migracja albo takich co nie orientują się w temacie. Do tego czasu nikt raczej nie ugra nic poniżej 100 zł. A wykorzystują to tez dlatego że wiele osób ogląda ligi na Canal+ a tacy w ostateczność ( nie wszyscy) zrobią tak jak NC+ im zaśpiewa. W dodatku mogą się pojawić nie wielkie modyfikacje w pakietach.

 

Info od sprzedawcy z salonu, niestety nie potwierdzone to dziele się tym co słyszę,ale według mnie wcale taki świński trick nie jest wykluczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś z ciekawości zadzwoniłem (w końcu za parę dni kończy mi się umowa) i gość - bardzo konkretny, nic nie nawijał o ofercie tylko zapytał czy ją znam i co oglądam, powiedziałem ze wiem wszystko i oglądać chcę filmy, zaczął chyba do kompa zaglądać i mówi bardzo dziwna sprawa - nie ma dla pana żadnej oferty w systemie - już mam krzyżyk na drogę. :) Na 3 minuty się wyłączył może do [beep]za poszedł , wrócił i mi gada że ma dla mnie ofertę jak dla "nowego" golda na 12 m-cy za 79 zł. Potem krótka gadka o c+ z najwyższego pakietu-ja mu mówię że tam będą premiery filmowe, a później na c+ film a na końcu family. No on miał inne zdanie. Koniec końców mówię ze to dla mnie stanowczo za drogo i żeśmy się pożegnali w pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta 12 miesiecy, ale bedziesz mogł wybrać 18 miesieczną, że stała ceną 89 PLN za platinum. Decyzja należy do Ciebie , ale są sądowane różne możliwość, pracują nad nową ofertą.

Może jakaś część ludzi zacznie wydzwaniać, ale kogo się uda to się uda.

 

Znowu się zaczyna..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.. po półtora godziny czekania na połączenie (1 raz rozłączyło mnie po dokładnie 60min, 2 raz aktualizacja bazy, 3 dodzwoniłem się po 20min) oferta...

 

Pakiet CANAL+ Platinum + HBO + History HD za 130,50gr... umowa na 18 miesięcy

dodatkowo jak się chce Cinemax - 15zł , FilmBox - 15zł

 

Jak się nie chce czekać na lini tel. to można iść do autoryzowanego salonu N i tam po podaniu nr. umowy i peselu można dowiedzieć się co NC+ oferuje nam.. i powiem że oferta stacjonarna czy ta oferowana przez konsultanta jest taka sama..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie poważnie co do oferty.

Są sądowane różne możliwości sami się przekonacie. Po co miałbym ściemniać ? Nie widzę w tym sensu, apeluje tylko do tych, którzy mogą poczekać niech poczekają.

wilos rozumiem, że już podpisałeś i jesteś zły.. niestety, teraz szukają osób, które kupią NOWY, WSPANIAłY, PRESTIŻOWY towar.

Prowadzili badania, według nich na korzystne dla nich warunki może przejść nawet 300 tys abonentów i oni na to liczą do połowy kwietnia

 

 

Pisałem to wiele postów temu, że wg mnie to sondowanie i będzie nowa konkretna oferta :) Chociaż pewnie i tak wiele osób przejdzie, bo po prostu oleją to pismo myśląc, że to kolejna super promocja....którymi z różnych źródeł jesteśmy zasypywani.

 

EDIT: dotyczył ort-a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj podesłali ofertę dla maksymalnych łosi, czyli C+ Silver za 79zł!!! (23) To jest [beep]ski numer, rozsyłają też identyczne oferty (22) za 69zł i (21) za 64zł i taką otrzymał mój znajomy! Wszystko zależy od tego jaki pakiet się miało, ja większy więc chcą mnie wydymać na 15zł więcej za to samo, paranoja. W CP też mieliśmy 3 poziomy negocjacji, ale rozsyłali zawsze pierwszy najgorszy, lepiej można było ugrać w APSie albo na PartyLine i też na zasadzie że kto płaci więcej to dajemy mu lepiej, a tu proszę mamy odwrotnie. Jutro leci wypowiedzenie, akurat operator kablówki oferuje mi za 110zł pełną paczkę C+ HD i kanały tematyczne z internetem 15Mb, nie ma szans na negocjacje, chciałem C+ Platinim za 69zł, ale w tej sytuacji C+ Platinum za 59zł tylko mogę przyjąć albo witaj kablówko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś drugi tel z nc+ z ofertą Canal+ Platinum + Multiroom + HBO 139zł

Pierwszy telefon to 149zł za to samo czyli jest progres :D

Teraz mam Canal+HBO Superpremium + Multiroom (2 karty) za 119 (jeden swój dekoder + Sagemcom DSI87 na wynajem za 0, umowa do 31.05.2013)

 

Podpisze z nimi jak mi dają Canal+ Platinum + Multiroom + HBO za 89zł inaczej nie mam mowy ;)

 

Dodam jeszcze że konsultant brzmiał na bardzo "zmęczonego" tym co musi mówić i mówił to bez przekonania i wiary że uda mu się sprzedać to co proponuje, oj chyba mają już dość tych ciągłych odmów ze strony abonentów do których dzwonią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi posłać wypowiedzenia. I tak cały kwiecień ma być oferta premium dla wszystkich odpalona, a dodatkowo abonenci n muszą się do końca kwietnia określić. Więc spokojnie można czekać na wypowiedzeniu nawet do 30 kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że bez względu na to czy "menadżer z nc+" coś takiego powiedział czy też nie warto zaczekać co się stanie w połowie kwietnia. Jeśli do końca kwietnia nie wprowadzą znacznych obniżek i jakiejś formy repakietyzacji to znak, że nie ma się co łudzić i obecne ceny zostaną utrzymane przynajmniej do Bożego Narodzenia, czyli obecnym abonentom premium Cyfry+ to już i tak nic nie da, bo najdalej do końca czerwca będzie out. Innymi słowy najlepiej wysłać wypowiedzenie i do końca kwietnia ostatecznie rozstrzygnąć całą sprawę. Jeśli się ugną pod realną groźbą zerwania umowy, to OK, a jak nie, to bye, bye. :)

 

Uważam, że plus minus stówka to w naszych warunkach sensowny górny pułap tego, co można dać za Pay-TV. Powyżej tego nie ma co startować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że bez względu na to czy "menadżer z nc+" coś takiego powiedział czy też nie warto zaczekać co się stanie w połowie kwietnia. Jeśli do końca kwietnia nie wprowadzą znacznych obniżek i jakiejś formy repakietyzacji to znak, że nie ma się co łudzić i obecne ceny zostaną utrzymane przynajmniej do Bożego Narodzenia, czyli obecnym abonentom premium Cyfry+ to już i tak nic nie da, bo najdalej do końca czerwca będzie out. innymi słowy najlepiej wysłać wypowiedzenie i do końca kwietnia ostatecznie rozstrzygnąć całą sprawę. Jeśli się ugną pod realną groźbą zerwania umowy, to OK, a jak nie, to bye, bye. :)

I to jest jedyny rozsądny wybór na dzisiaj, nie ma co się łudzić ze błaganiami i targami na teraz coś więcej uzyskasz. Do nich chyba musi przemówić masa wypowiedzianych umów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi posłać wypowiedzenia. I tak cały kwiecień ma być oferta premium dla wszystkich odpalona, a dodatkowo abonenci n muszą się do końca kwietnia określić. Więc spokojnie można czekać na wypowiedzeniu nawet do 30 kwietnia :)

 

Panie Kolego ja mam N-ke i datę rezygnacji do 19 kwietnia :> a w liście dosłownie napisali...dziewiętnastego kwietnia...starszym, czytającym mniej uważnie może, to umknąć, a wtedy....wiadomo co będzie. nc+ "nowa definicja rozrywki i wszystkie chwyty dozwolone" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...