Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj że w grupie siła.

 

Prawda - dlatego czekam. Jedyne o co sie boje to o reprezentatywnosc tejze grupy ... "kilku" aktywistow tu jest, ale nc+ i tak swoje zarobi.

Fakt, ze po 20 zl juz zjechali ... wiec czekamy dalej:)

 

MiIlion osob w zyciu nie wypowie ... badzmy realistami. 100 000 pewnie tez nie.

Realnie response na mailingu masz rzedu 2-3%.

 

Nie dzwonic? Wlasnie sie zastanawiam ... a dlaczego nie ... jak oferta sie nie podoba to warto im to komunikowac ... jak ty nie dzwonisz i 1000 innych osob to oni nie maja pojecia ze nie jestescie zadowoleni.

Wiecie to cos w stylu "jestem zly, ale nikomu nie powiem o co i na co"

 

p

Oj mylisz się , uważasz , że abonenci którzy mieli abonamenty w granicach 40-60 dla piłki nożnej zapłacą 120 zł ? A jest ich naprawdę spore grono , cześć abonentów którzy mieli Optimum za 65 zł plus HBO za 19,90 ma raptem teraz zapłacić 140 zł , wezmą od Solorza full za 89 zł i tyle w temacie . Zycie bez tv także istnieje , sam mam kilku znajomych którzy chcą zrezygnować po przejrzeniu oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę że 80-90% abonentów nie ma żadnego pojęcia o fuzji. Może ktoś spróbował zadzwonić i coś się dowiedzieć, ale po pół godzinie czekania zrezygnował.

I właśnie te 2mln, które dopiero dostaną listy i którym dopiero opadną szczeny, zadecydują o przyszłości nc+.

 

no i w tych 2 mln znajdzie sie 500 tys ktore bedzie chcialo wyslac wypowiedzenie z czego 200 tys nie wyrobi sie w terminie albo to oleje, z 300 tys ktorzy wysla polowe przekona telemarketing zeby jednak nie odchodzili.

 

I o to chodzi. PRZEKONA. Właśnie o to chodzi. Sposób na przekonanie jest prosty - odpowiednia oferta. I o to walczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiIlion osob w zyciu nie wypowie ... badzmy realistami. 100 000 pewnie tez nie.

Realnie response na mailingu masz rzedu 2-3%.

I właśnie te 2mln, które dopiero dostaną listy i którym dopiero opadną szczeny, zadecydują o przyszłości nc+.

 

Lub pozostala czesc ktora podpisze umowy z abo drozszym o kilkanascie zlotych i tym samym wyrowna strate tych odchodzacych.

Ale szczerze wole twoja wersje wydarzen:)

jeden odejdzie z pakietem 60zl na innym niech zarobią 20zl ok 30zl i tak sa 30 zl msc w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się , uważasz , że abonenci którzy mieli abonamenty w granicach 40-60 dla piłki nożnej zapłacą 120 zł ? A jest ich naprawdę spore grono , cześć abonentów którzy mieli Optimum za 65 zł plus HBO za 19,90 ma raptem teraz zapłacić 140 zł , wezmą od Solorza full za 89 zł i tyle w temacie . Zycie bez tv także istnieje , sam mam kilku znajomych którzy chcą zrezygnować po przejrzeniu oferty.

Do dzisiaj byłem pewny że przedłużę. Ale nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę. Jak jakiś mistrz stawia mnie pod ścianą i mówi bierzesz albo wypad. Chodzi o zasady. Żyję w UK, stać mnie by brać all inclusive od zaraz, i tak byłoby o połowę taniej od pakietu Sky. Ale nie o to chodzi. Płaciłem 53,50 i wiedziałem za co płacę. A teraz jakiś kolo próbuje mi wmówić to samo za dwa razy tyle. Ja mówię że to nie w porządku, on że nie rozumiem oferty. Ja chcę negocjować, a on stawia mnie pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh umowy wypowie 1% :) Pewnie wielu z tych, którzy tutaj siedzą. Wielu o czym pisałem już wczoraj nawet nie wie, że coś się połączyło. Pisemka oleją bo nie mają czasu, pomyślą że to kolejna marketingowa ulotka itd

Natomiast ci którzy wypowiedzą jeśli są fanami sportu wrócą do nc+ szybciej niż myślą :)

 

BTW. nie jestem żadną osobą popierającą nc+ itp. to tylko moje subiektywne zdanie :) Wiele już zmian z C+ przeżyłem łącznie z utworzeniem platformy i wchłonięciem wizji i uwierzcie, że to tylko czcze gadanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem was ale ja z synem na pół płace i pakiet platinum za 99 zł + stary multiromm i mi starczy jak myslicie uda mi sie wynegocjowac ??? i jak mam biały dekoder z N i PVR 500 GB z cyfry o musze zmieniac dekodery zeby miec mutliroom ?? I na jaki numer najlepiej dzwonic i o której bo wogole tam nie moge sie dodzwonic masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynegocjowana oferta platinum + hbo+ cinemax - 134 zł, powiedziałem że wezmę jak dorzuci jeszcze filmbox , na co podała kwotę 149 zł, grzecznie odmówiłem. :D

 

to ja bym to chcial + MR i dałbym bez gadania 139 zł ...

 

o MR nie pytałem bo mam tylko jeden tv ale pewnie dodatkowe 10 lub 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się pytanie mam same 2x karty mr bez dekoderów od cyfry własny sprzęt, i gdy przejdę na nc+ i oby nie kiedyś oby nie nie zadziała mi dekoder i co w tym przypadku nie pójdę już do punktu aby wypożyczyć dekoder?

 

brał ktoś już antenę? bo o tym cisza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś może canal+ gold że wszystkimi kanalami canal ( 6 canal+) przez cały okres umowy i za ile.Pozdrawiam

ja dostałem ale jeszcze nie włączylia czekam od 3 dni,jutro dzwonie i pytam o co biega ,bo niektórzy już po 2 godzinach mieli nowe kanały :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden odejdzie z pakietem 60zl na innym niech zarobią 20zl ok 30zl i tak sa 30 zl msc w plecy

 

ale policz to dokladnie, niech odejdzie teraz nawet 300 tys srednia oplata wynosi ok 60 zł a 2 300 000 osob zostanie i beda mieli oplate wyzsza o ok 20 zł

 

300 000 * 60 = 18 000 000 (to na minus)

2 300 000 * 20 = 46 000 000 (to na plus)

 

46 000 000 - 18 000 000 = 28 000 000 (zysk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden odejdzie z pakietem 60zl na innym niech zarobią 20zl ok 30zl i tak sa 30 zl msc w plecy

 

ale policz to dokladnie, niech odejdzie teraz nawet 300 tys srednia oplata wynosi ok 60 zł a 2 300 000 osob zostanie i beda mieli oplate wyzsza o ok 20 zł

 

300 000 * 60 = 18 000 000 (to na minus)

2 300 000 * 20 = 46 000 000 (to na plus)

 

46 000 000 - 18 000 000 = 28 000 000 (zysk)

a ty myślisz ze 2.3 mln osob wezmie 20 zl droższy abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali Golda za 79 ale powiedzieli że będę miał wszystkie canale+ czyli w sumie sześć , czyli wychodzi Platynka .Przechodzę z N-ki za 69zł. Zobaczymy jak włączą czy nie kłamali[/b]

 

 

HaHa do dwóch miesięcy w prezencie :P

 

haha , a czemu nie mieli zaproponować? Znam więcej przypadków abonentów n, którzy mieli zapewnione npremium u mowie z n (to istotne) a po migracji dostali propozycję 6 canal plus na cały okres umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden odejdzie z pakietem 60zl na innym niech zarobią 20zl ok 30zl i tak sa 30 zl msc w plecy

 

ale policz to dokladnie, niech odejdzie teraz nawet 300 tys srednia oplata wynosi ok 60 zł a 2 300 000 osob zostanie i beda mieli oplate wyzsza o ok 20 zł

 

300 000 * 60 = 18 000 000 (to na minus)

2 300 000 * 20 = 46 000 000 (to na plus)

 

46 000 000 - 18 000 000 = 28 000 000 (zysk)

a ty myślisz ze 2.3 mln osob wezmie 20 zl droższy abonament?

 

policz srednia... jeden wezmie 10 zł drozszy drugi 30 itd. skoro oferta jest drozsza od 20%-35% srednio to przy nowej ofercie podejzewam ze srednia moze wyjsc 20 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie umowy z cyfrą na czas nieokreślony,

chodzi o to czy można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie czy trzeba mieć jakiś specjalny pretekst np taki jak wyłączenie tych kilku kanałów 5 kwietnia ?

 

Dodam, że u mnie problem jest podwójny gdyż zapłacone mam rachunki z góry do grudnia 2013 , więc po uprawomocnieniu sie tego wypowiedzenia rozumiem, że kasę za rachunki nadpłacone za kolejne miesiące zwracają?

Albo w razie ewentualnej migracji ta kasa jest zwracana abonentowi czy przekazywana na indyw. rachunek bankowy na który już należy płacić nowe rachunki za NC+ ?

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli się ktoś orientuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo koleś, który miał abo za 50 zł poleci na 120 zł :) W to akurat nie uwierze, bo w tych czasach 20 zł jest na wagę złota, a tu podniesienie cen o 150%.

Kto by kupił ochłapy z Canal+ Silver nawet za 64 zł? A oni chcą 69 zł lub 79 zł.

Ludzie przerzucą się na sopcasta. Nikt im nie będzie smarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh umowy wypowie 1% :) Pewnie wielu z tych, którzy tutaj siedzą. Wielu o czym pisałem już wczoraj nawet nie wie, że coś się połączyło. Pisemka oleją bo nie mają czasu, pomyślą że to kolejna marketingowa ulotka itd

Natomiast ci którzy wypowiedzą jeśli są fanami sportu wrócą do nc+ szybciej niż myślą :)

 

BTW. nie jestem żadną osobą popierającą nc+ itp. to tylko moje subiektywne zdanie :) Wiele już zmian z C+ przeżyłem łącznie z utworzeniem platformy i wchłonięciem wizji i uwierzcie, że to tylko czcze gadanie....

 

 

1%? Żarty stroisz czy o drogę pytasz? Będąc wczoraj w punkcie NC+, wcześniej C+ widziałem kilka osób wypowiadających umowę, a byłem tam może ze 3 minuty.

 

Niestety dla NC+ sprawa się już rypła, szczerze to nigdy w świecie TV-SAT nie widziałem takiej nagonki i miażdżącej krytyki. Gdyby próbowali podjąć jeszcze jakieś próby zmiany wizerunku, ale nie złotousta Pani prezes każdą wypowiedzią dolewała oliwy do ognia. Choć trzeba przyznać, że postęp jest, przez ostatnie kilkanaście godzin jakby zamilkła...

 

Nie traktuj ludzi jak naiwniaków, NC+ potraktowała i wpakowała się w straszne bagno i zapewniam Cię, że to bagno jest dużo głębsze niż 1%, o którym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...