Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przeszedłem

 

gold za 79 nie chce mi się już kłócić o jakieś 5zł w n płaciłem 69zł więc 10zł więcej za to co miałem

- nPremium

+ Canal+ (family 1 i 2 film 1 i 2)

+vod seriale które i tak chciałem zamówić w n w czerwcu

+netVOD

 

dekoder jak chce to mogę wymienić za darmo ale nie chce :)

mi to pasuje.

 

A co to kolego poczty dzis nie dostales, majac npremium zapewne w dzisjesze poczcie bys mialo info wlasnie ze od maja cie automatycznie przerzuca na silvera za 69zl :P

 

nie przyszlo mi pismo zadne :) a wole golda za 79 niz silvera za 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś może canal+ gold że wszystkimi kanalami canal ( 6 canal+) przez cały okres umowy i za ile.Pozdrawiam
Tak, ja dostałem. Gold za 79 + C+ i C+Sport na 18 m-cy. Migrowałem z n i przeważnie dają te dwa kanały jak ktoś ma nPremium. Kwestia utargowania Gold za 79.

 

Na twoim miejscu upewnilbym sie ze po 2 miesiacach zamiast C+ i C+ Sport nie zobaczysz tylko ciemnosci...

 

dokladnie mi proponowali to samo albo platinium 99 albo gold 79 i c+ i c+ sport na 2 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeszedłem do tej NC+ i wziąłem nowy multiroom standard. Dekodery wysłane kurierem. Czekam na nie. Po dłuższym namyśle jednak wolał bym zostać na sprzęcie od cyfry i ich multiroomem z dwoma kartami. Jest nadzieja, że się to da jakoś odkręcić. Nie mogę za [beep] się dodzwonić do nich

 

Nie da się, bo zapewne zgodziłeś się na świadczenie usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewniałem się przy migracji, kolega dzisiaj dzwonił o info i do Silver też dostał propozycję tych dwóch kanałów na cały okres czyli 18 m-cy, tylko bez C+ Film 1 i 2.

 

poczekamy jak ci przyjdzie umowa i sie okaze, bo jesli to bedzie prawda to masz platinium za 79 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewniałem się przy migracji, kolega dzisiaj dzwonił o info i do Silver też dostał propozycję tych dwóch kanałów na cały okres czyli 18 m-cy, tylko bez C+ Film 1 i 2.

 

Zdaje sie ze byly juz przypadki, ze ktos myslal ze ma platinum a w rzeczywistosci wlaczyli mu golda, wiec raczej bym zadzwonil i potwierdzil twoja oferte u jakiegos konsultanta, no ale zrobisz jak uwazasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Platinum jest jeszcze usługa nc+Go, a tego nie będę miał więc to nie jest Platinum tylko Gold.

 

Ale tu chodzi o oferte kanalow a nie o oferte tych dodatkow internetowych...jak masz ta oferte w ica u siebie to wrzuc screena z cenami to sobie zobaczymy :)

Przecież napisał żę bez canal+film 1i 2 więc nie platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Platinum jest jeszcze usługa nc+Go, a tego nie będę miał więc to nie jest Platinum tylko Gold.

 

Ale tu chodzi o oferte kanalow a nie o oferte tych dodatkow internetowych...jak masz ta oferte w ica u siebie to wrzuc screena z cenami to sobie zobaczymy :)

Przecież napisał żę bez canal+film 1i 2 więc nie platyna

 

napisal ze canal+ i canal+ sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj zmigrowalem z platformy N do Nc+ wczesniej mialem obydwie platformy i w obu full opcje cyfre+ wypowiedzialem zmigrowalem z N zeby zachowac mojego turboboxa dostalem pakiet all inclusive+ za 179 zl i tak mniej place niz za dwie platformy razem. Dzisiaj zadzwonilem by dokupic sobie multiroom jednak okazalo sie ze jest to niemozliwe i nie mozna nic dokupic. CZY WIECIE O CO TUTAJ CHODZI??? mial ktos z Was taki przypadek? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...