Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dostałem propozycje tak: Platinum + HBO za 99 zł przez pół roku, a potem 119. Co sądzicie? brać ,nie?

Umowa na 12 miesięcy, czy 18? HBO na cały okres umowy, czy na pierwsze 6 miesięcy?

 

Jeżeli na 12 i HBO na całość - wziąłbym gdyby interesowało mnie HBO. Ale ogólnie - poczekałbym jeszcze na twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem propozycje tak: Platinum + HBO za 99 zł przez pół roku, a potem 119. Co sądzicie? brać ,nie?

Umowa na 12 miesięcy, czy 18? HBO na cały okres umowy, czy na pierwsze 6 miesięcy?

 

Jeżeli na 12 i HBO na całość - wziąłbym gdyby interesowało mnie HBO. Ale ogólnie - poczekałbym jeszcze na twoim miejscu.

 

HBO na cały okres a umowa 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem propozycje tak: Platinum + HBO za 99 zł przez pół roku, a potem 119. Co sądzicie? brać ,nie?

 

Crystal jestes pewien ze Platyna + HBO za 99zł potem 119zł bo juz podobne przypadki byly a jak sie potem okazywalo bym to pakiet GOLD ???

 

Daj znac ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia z tą NC+. W Cyfrze+ jestem od samego początku, zawsze full opcje, za 3 miesiące koniec umowy. Dzwonie zapytać o ofertę, bardzo miły konsultant sprawdza co może mi zaoferować. Po kilku minutach z ogromnym zdziwieniem stwierdza, że nie mogę mieć ALL inclusive :) Tłumacze, że chce zapłacić, przecież chyba lepiej mieć klientów z najwyższym pakietem. On przeprasza, nie wie dlaczego nie można full-a, może to błąd systemu, może się zmieni, prosi o kontakt za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jest to dobra cena. Np. moja promocja sprzed ponad roku to: 108 zł + multiroom 10 zł + Cinemax 10 zł = 128 zł. Tyle płacę aktualnie. Propozycja Platinium z HBO w granicach 128 zł to prawie to samo. Co oznacza HBO samo HBO czy komplet HBO, Cinemax i Filmbox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w dziale nc+ - Wynegocjowane pakiety napisał że wynegocjował Platinium za 99zł plus MR gratis. To by mi odpowiadało. Wykonałem 3 telefony, łącząc się z trzema różnymi konsultantami i każdy nieugięty i swoje 99zł Platinum plus 10zł MR = 109zł. Chyba nie da rady na razie nic więcej ugrać ale obrałem sobie za cel mniej niż 100zł i również się nie uginam :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszecie co dostajecie, skoro oferty są już znane i setny raz piszecie to samo ;) Śmietnik się robi niesamowity. Piszcie jak będzie coś nowego, a nie że teraz każdy tu wkleja swoją historię życia co miał w C+ czy N... Nikt tego nie przeczyta jak tak będziemy pisać.

viewtopic.php?f=174&t=30902 Jak ktoś przeszedł to proszę o krótki wpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia z tą NC+. W Cyfrze+ jestem od samego początku, zawsze full opcje, za 3 miesiące koniec umowy. Dzwonie zapytać o ofertę, bardzo miły konsultant sprawdza co może mi zaoferować. Po kilku minutach z ogromnym zdziwieniem stwierdza, że nie mogę mieć ALL inclusive :) Tłumacze, że chce zapłacić, przecież chyba lepiej mieć klientów z najwyższym pakietem. On przeprasza, nie wie dlaczego nie można full-a, może to błąd systemu, może się zmieni, prosi o kontakt za tydzień :)

 

LOL

to co powiedział ten konsultant przeczy jakiemukolwiek zdroworozsądkowemu myśleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia z tą NC+. W Cyfrze+ jestem od samego początku, zawsze full opcje, za 3 miesiące koniec umowy. Dzwonie zapytać o ofertę, bardzo miły konsultant sprawdza co może mi zaoferować. Po kilku minutach z ogromnym zdziwieniem stwierdza, że nie mogę mieć ALL inclusive :) Tłumacze, że chce zapłacić, przecież chyba lepiej mieć klientów z najwyższym pakietem. On przeprasza, nie wie dlaczego nie można full-a, może to błąd systemu, może się zmieni, prosi o kontakt za tydzień :)

 

LOL

to co powiedział ten konsultant przeczy jakiemukolwiek zdroworozsądkowemu myśleniu

On był bardziej zdziwiony niż ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co. Jutro dzownie i biorę tą platynkę :D

Trzymam kciuki za to, by się im nie odmieniło. Gdyby jutro zaproponowali ci gorszą ofertę (wiadomo, że szanse na trafienie na tego samego konsultanta są zerowe, a u nich jest bajzel) to upieraj się przy swoim. Z tego co widziałem - były już takie przypadki, że proponowali coś gorszego jak się klient odezwał po jakimś czasie :) Ale "rozmowy są nagrywane" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co. Jutro dzownie i biorę tą platynkę :D

Trzymam kciuki za to, by się im nie odmieniło. Gdyby jutro zaproponowali ci gorszą ofertę (wiadomo, że szanse na trafienie na tego samego konsultanta są zerowe, a u nich jest bajzel) to upieraj się przy swoim. Z tego co widziałem - były już takie przypadki, że proponowali coś gorszego jak się klient odezwał po jakimś czasie :) Ale "rozmowy są nagrywane" ;)

 

ja trafiłem na miłą panią. Może i teraz trafie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...