Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do konca sierpnia, Optimum HD + HD - Optimum promo za 71pln.

 

Poluje na ofertę dla brata za 53,26 srednio, ktora ostatnio jest popularna. Tylko chcialbym do tego dobrac jeszcze cameleona i pejsa. Co wziac wczesniej? Bo ze swojego przypadku wiem ze jak dobralem pejsa do multiroomu to nie chcieli zrabatowac. Pejs musi byc jako dekoder glowny. Czy jezeli wezme cameleona wczesniej to dadza do niego jakis dekoder? I ostatnie pytanie, czy dobranie karty i pejsa nie podniesie abonamentu na tyle (oczywiscie w ostatnim miesiacu i po wypowiedzeniu)ze oferta za 53,26 (niekoniecznie z hbo) bedzie nie do wywalczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy mam juz 2 karty, jeden sagecom wlasny, drugi dzierzawa, to moge dobrac pejsa za tego wlasnego (bo mam ich tylko 1 dekoder, ze swoim moglem przeciez zrobic co chce, nawet wywalic). Czy dadza w ogole, czy maja w systemie, ze mam dwa deki i beda robic problemy?

 

A potem przy migracji mam szanse wynegocjowac wymiane dzierzawionego sagema na pejsa? Czy beda chcieli dac, po dobraniu wczesniejszym?

 

Moze lepiej zrobic odwrotnie i najperw wymienic tego w dzierzawie, a drugiego dobrac do multiroomu? Tylko czy dadza pejsa jako drugi dekoder, gdy bede mial juz 1 pace?

 

Bo w jednym i drugim przypadku, gdyby sie udalo, mialbym 2 pejsy w dzierzawie i 1 sagecoma wlasny :)

 

Tylko ktory schemat dzialania bedzie lepszy i czy obie wymiany/dobieranie robic przed migracja, czy tez przy negocjacjch?

 

Czy wymiany na pejsy spowoduja, ze ich oferty beda drozsze niz z sagecomami? Chce celowac w tego lamanca za 53zl na 15mies. lub za 58zl na 24 mies.

 

Umowe mam do konca wrzesnia. Bede wdzieczny gdyby ktos kto przechodzil taka operacje i mu sie udala, podzielil sie doswiadczeniami :) Jak to zrobic krok po kroku we wrzesniu?

 

W sumie to dla mnie chyba ostatnia szansa, aby te pejsy wziac przy migracji i wynegocjowac dzierzawe za 0zl?

 

Przepraszam za dlugiego posta i za to ze powtarzam pytania, ktore juz padly, ale fajnie by bylo to zebrac w 1 poscie. Moze jeszcze komus sie przyda.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnego sobie zostaw, a dzierżawionego przy migracji wymień na Pejsa.

Gdybyś chciał drugiego Pejsa to zapłacisz za niego 20zł/m-c co chyba nie jest opłacalne :wink:

jak widze niektorzy maja 2 pejsy. jak to zrobili? moze wyrywali po jednym przy dwoch kolejnych przedluzeniach umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie szanownych forumowiczów.

W poście z dnia 15 maja napisałem:

 

No i zmigrowałem :-)

Od dzisiaj umowa na 24 miesiące

Kwota miesięcznego zobowiązania stała przez cały okres umowy i wynosząca 79,90 zł

W pakiecie:

Comfort+ Extra

Multi

6 C+, C+ VOD, HBO

2 dekodery Peace 500

Multirom (kameleon)

 

Jak się okazuje z naszym NC PLUS nigdy do końca nic nie wiadomo ...

Po dwóch tygodniach od migracji otrzymałem aneks do umowy na piśmie. Wszystko niby się zgadzało za wyjątkiem HBO. Z konsulem ustaliliśmy promocję na cały okres umowy (24 miesiące), a w aneksie było wprowadzone na 15 miesięcy. Zadzwoniłem BOK i złożyłem reklamację na tą sytuację z prośbą o odsłuchanie rozmowy w której kilkakrotnie konsul potwierdza okres obowiązywania promocji na poszczególne pakiety.

Przez kolejne dwa tygodnie cisza, aż do dnia dzisiejszego.

 

Dzisiaj zadzwoniła miła pani konsul i oznajmiła, że odsłuchała rozmowę w której faktycznie jest mowa o okresie promocyjnym 24 miesiące na HBO i w zasadzie powinna reklamację uznać ale .........

W świetle obowiązującego prawa nie nastąpiła żadna migracja z mojej strony, bo umowa jest na moją żonę, a negocjacje prowadziłem ja. Potwierdziła, ze na koniec negocjacji zapytałem konsula, czy dać żoną do telefonu i żeby potwierdziła zgodę na przedstawione warunki - konsul odpowiedział, że nie ma takowej potrzeby. Okazało się, że był to karygodny błąd konsula, który dał ciała.

Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że w przeciągu najbliższych trzech dni ma się odezwać konsul z nową ofertą migracyjną i albo dojdziemy do porozumienia, albo wejdzie w życie wsteczne moje wypowiedzenie opiewające na koniec maja 2014 r.

Pomijam fakt, że z okazji niedzieli, którą mi zepsuli jestem już wkur....iony na maxa.

Pytanie nasuwa się następujące:

Co mogę w takiej sytuacji jeszcze z nimi ugrać w ramach rekompensaty za nerwy i brak profesjonalizmu konsula?

Podpowiem, że jestem zdecydowany podziękować za współpracę firmie, która sobie z nas robi jaja i przejść do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się paręset stron wstecz w temacie i trapi mnie pewna kwestia, mianowicie chciałem upewnić się czy przy dobraniu drugiej karty camelona i drugiego dekodera pace 500 (obecnie mam dzierżawiony segecoma DSI 87 za 0zł) będzie naliczona opłata aktywacyjna 99 zł? Czy podczas migracji anulują opłatę aktywacyjną? Proszę osoby, które zmigrowały do nc+ o wypowiedzenie się czy ta opłata była im naliczona.

 

Jeszcze jedno pytanie, pejsa i kartę mogę dobrać tego samego dnia, czy jednego dnia kartę, a drugiego dnia pejsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się paręset stron wstecz w temacie i trapi mnie pewna kwestia, mianowicie chciałem upewnić się czy przy dobraniu drugiej karty camelona i drugiego dekodera pace 500 (obecnie mam dzierżawiony segecoma DSI 87 za 0zł) będzie naliczona opłata aktywacyjna 99 zł? Czy podczas migracji anulują opłatę aktywacyjną? Proszę osoby, które zmigrowały do nc+ o wypowiedzenie się czy ta opłata była im naliczona.

Jeszcze jedno pytanie, pejsa i kartę mogę dobrać tego samego dnia, czy jednego dnia kartę, a drugiego dnia pejsa?

Widocznie nie czytałeś! Informacja poniższa jest jedną stronę wstecz.

Robisz tak w ostatnim miesiącu umowy:

1.Poniedziałek dobierasz kartę.

2.Wtorek dobierasz Pejsa.

Obie te opcję nie mają wpływu na cenę do końca twojej umowy.

Tylko nie wiem czy to twój pierwszy Pejs czy drugi , bo jeśli pierwszy to możesz go wywalczyć podczas negocjacji migracyjnej.

Jak można przeczytać o opłacie aktywacyjnej ani słowa, czyli jej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ugiąłem się i zmigrowałem:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na 6 m-cy (wcześniej nie miałem, doszedłem do wniosku, że po nowym roku nie będę potrzebował)

Pace PVR

multiroom

 

0 zł/5m-cy, 79,90 10m-cy = średnia: 53,27 zł.

Wygląda na świetną ofertę po tym co się czyta na ostatnich stronach.

Mam umowę do końca czerwca, zadzwonią ? :D

Chcę to samo co wyżej tylko bez PACE PVR i najlepiej z HBO na cały okres umowy.

Taką ofertę zaproponowali za 79,9 - stała opłata, podziękowałem.

Jaka cena będzie dobrą ofertą, żeby też nie przegiąć pały ?

Nie widziałem aby na ostatnich kilkunastu stronach ktoś brał taki zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzwonią do mnie z NC+ i męczą mnie żebym przedłużył. Przeglądałem ich stronę i chciałbym:

Pakiet "Sport & Film+"

Opcja Extra

HBO

Mam Multiroom Cameleon + Pace + Sagemcom.

Za ile takie coś mogę dostać?

Łamaniec 5*0/10*79 za średnią 53,26 z tym że HBO najprawdopodobniej na 5 pierwszych miesięcy, no chyba że baaardzo dobrze ponegocjujesz to wtedy na całość ale to już dużo mniejsza szansa. No i przydałoby się wypowiedzenie złożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...