Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra poprosiłem o ofertę na e-mail. Co sądzicie o tej propozycji, czy można coś jeszcze ugrać?

 

Proponuję odświeżenie dotychczasowej oferty w ramach:

propozycji 15 miesięcznej od 1 lipca 2014 do 30 września 2015;

abonament w wysokości 0zł przez pierwsze 5 miesięcy, następnie 79,90 brutto przez kolejne 10 miesięcy (średnio miesięcznie 53,26 zł â tyle mogą Państwo wpłacać co miesiąc);

w ramach abonamentu ofertę Comfort+ Extra+ Premium Sport&Film, która stanowi odtworzenie dotychczasowych kanałów (141 kanałów) z wyjątkiem History HD;

dzięki tej propozycji uzyskają Państwo również dostęp do paczki programów HBO (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD) za 0zł przez pierwsze 5 miesięcy.

Państwa dekoder, przez cały okres trwania umowy jest objęty gwarancją, a za jego najem nie ponoszą Państwo żadnych opłat przez całe 15 miesięcy.

 

Moja umowa jest do końca czerwca (wypowiedzenie wysłane), ale bez wypowiedzenia oferta była chyba identyczna. No może HBO nie dawali na te 5 m-cy. Czy mogę coś więcej ugrać? Multirumu nie mam, a widziałem że w tej cenie inni chyba dostawali go gratis. Czy więc mogę domówić multiroom za 0zł (jeszcze nie mam instalacji kablowej, musiałbym też konwerter w sat. wymienić), albo dostać coś innego więcej (np. HBO na całą umowę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik fulla, można dostać między 99, a 129. Wyślijcie wypowiedzenie. Wtedy ciekawa oferta się pojawi. MR jedna karta?

 

Jedna karta Cameleon. W tym fullu jest wszystko co nadają? Fikołki też? Na ich serwisach, nie działających na Pace mi nie zależy ;)

Dokładnie tak. Dobierzcie drugą kartę w ramach MR ;)

 

Teraz mogę dobrać kolejną kartę do MR za 0 zł? (miałbym już w sumie 3, jedna w Pejsatym, druga w CAM, a trzecia do szuflady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pisałem że

 

Kończy mi się umowa z C+, mam Prestige HD + MR(sama karta) + Pace 500gb + hustler za 133/mc (umowa do końca sierpnia)

Dzisiaj zadzwoniła konsultantka i rozmawiała z żoną (umowa na nią) proponując jakiś "pakiet full" za 139, wymieniła jednym tchem kanały i oczywiście żona nic nie zapamiętała ;)

Kto wie co dokładnie wchodzi w ten pakiet i za ile można dostać coś sensownego?

 

czyli że mam multiroom na samej karcie, bez dodatkowego dekodera.

 

potem Ci odpowiedziałem na Twoje pytanie

Zamiennik fulla, można dostać między 99, a 129. Wyślijcie wypowiedzenie. Wtedy ciekawa oferta się pojawi. MR jedna karta?

"jedna karta", bo uważałem że pytanie zadane "MR jedna karta?" dotyczy ilości dodatkowych kart, a nie w sumie wszystkich. Nadal zresztą tak uważam. :D

 

Rysować se karty nie będę, nie spinaj się tak ;)

 

PS.Dziękuję za informacje uzyskane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po pierwszej rozmowie z DUK. Propozycja comfort+ extra+ 6C+ dodatkowo HBO na 5 miesięcy za 0 zł. Pierwsze 5 miesięcy za 0 zł, kolejne 10 x 79.90 zł.

Średnia 53,27 zł. Na razie grzecznie odmówiłem. W lipcu dobiorę drugą kartę z Pejsem w ramach MR, tak jak Panowie radzili. Jest szansa na stałą miesięczną opłatę, czy pozostaje tylko łamaniec 5x0, 10 x 79,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się wraz z końcem czerwca, wypowiedzenie zostało wysłane z miesiąc temu i... nikt nie dzwoni. Wydawało mi się to trochę dziwne, więc chwyciłem umowę i okazało się, że nie ma na niej żadnego numeru kontaktowego. Nie wiem jak to możliwe, ale okazuje się, że po prostu nie mogą zadzwonić, bo nie mają jak. Co zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edward10 Chciałem tak zrobić, ale na ICA widnieje informacja: "Jeśli chcesz zmodyfikować dane skontaktuj się z Centrum Telefonicznym Abonenta.". W dziale z ofertą wyświetla się pusta strona. Chyba jednak bez kontaktu telefonicznego nic nie można zrobić, tyle że mogę wtedy spalić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...