Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co wynegocjowałeś ?

 

comfort

multi

Canal plus 6 kanałów

HBO na 5 miesięcy za 0 potem do wyłączenia

całosć w taśiemcu średnia 46,60 zł na 15 miechów wcześniej start HD plus Canal+ 6 za 37 zł i jeszcze raz napisze dyskusja z konsulem nie z DUK jest bezsensowna ( tak było w moim przypadku ) proponował comfort goły za 39,90 albo mixy z canal plus od 59 do 69 zł :D i zero negocjacji :D po kontakcie z DUK za 7 zł więcej mam nieco bogatszą ofertę niz goły comfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yslalem w piatek wypowiedzenie na adres

Canal plus

Warszawa

Skrytka pocztowa 8 bodajze, dostalem sms ze odebrano, czy dobrze wyslalem? I jak mozna sprawdzic czy zarejestrowali wypowiedzenie...?

 

ponawiam pytanie

Tak dobrze wysłałeś

Jak sprawdzić....po prostu dzwoniąc, ale jeśli wypowiedzenie było wysłane w piątek to na pewno jeszcze nie jest zarejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za info, tak z ciekawosci powiem wam tylko moze i wiecie, ale konsultant wygladal sie ostatnio ze kazda rozmowe notuja, tzw w skrocie jej przebieg, bo dzownil i mi powiedzial o ostatniej mojej rozmowie z Panią...

 

 

tak w ogole to chce comfort + 6xc+ na starym cameleonie i chce to za jakies 50zl a place 59zl, uda sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko desperaci uważają, że rezygnacja z dekoderów również z tych w bezpłatnym użytkowaniu da jakieś profity dla zainteresowanego abonenta. Nic bardziej mylnego.

Masz rację i już mi, to kiedyś wyjaśniłeś z dekoderami, tylko propozycja 109 zł plus 20zł za dekoder było fajną zagrywką z "ich" strony :)

 

ircios

masz rację, niewielu zapewne już pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam, że jakby chwalących się mniej po migracji. A może zrezygnowanych więcej? Jest!

 

ubywa nas częsć zmigrowała częsć przeszła do CP który mocno zaatakował pakietami wiązanymi temat umrze oby zadowolnych było jak najwięcej dobrze , że CP atakuje to i NC plus ma ogranioczne pole do podnoszenia cen przecież maja tylko Canal plus jako katrtę przetargową reszta jest w CP też dostępna za rok pomysle co robić z nimi bo filmowo to strasznie siadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie ewentualnego przedłużenia umowy przy migracji z C+ na nc+. Umowę mam do końca lipca. Dzisiaj pierwszy telefon, jednak jako, że jestem w pracy poprosiłem o kontakt po południu. Dzisiaj z pewnością ofertę odrzucę, nie spodziewam się cudów :P Jednak na przyszłość chciałbym się dowiedzieć, czy jeśli dojdę do porozumienia w sprawie warunków - poproszę o maila z przedstawionymi warunkami w celu potwierdzenia i zabezpieczenia, to w jaki sposób wyglądają opłaty za m-c czerwiec i lipiec? Od kiedy umowa wchodzi w życie, a w związku z tym nowe opłaty? Jak najkorzystniej się dogadać w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrNo - koledzy bardziej doświadczeni w bojach i regulaminie coś skonkretyzują zapewne. Ja ze swojego doświadczenia (reklamacja w toku o wysokość płatności za czerwiec, umowa rozwiązana z końcem maja, reaktywacja w czerwcu ale umowa od 1 lipca): otóż ostatecznie liczy się słowo konsula i dowód na nie. Krótko: zajrzyj do moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...