Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nudzą mnie już te rozmowy z tymi konsultantami. Co oferta to gorsza. Zapytam jeszcze was: Kto z was miał pakiet Canal + start hd i migrował ostatnio? Jaka ofertę dostaliście? Zależy mi na Obecnie mam ten podstawowy (Sagem).

=

 

 

ja start HD plus 6 x canal plus płaciłem 37 zł

 

obecnie comfort +multi +6 canal plus na 15 miechów łamaniec średnia 46 ,6 zł do tego zostałem na sagem i mam HBO na 5 miechów gratis potem mogę wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem:

superpremium HD + pace pvr 500 za free za 99zł

Umowa była do końca czerwca. Wcześniej dostałem kilkanascie tel z oferta tego samego za 109 zł - odmawiałem. Na 6 dni przed końcem czerwca wypowiedzenie złożone 2 drogami:).

Dzień później pani z innego zespołu nie konsul zaczyna negocjować ze mna nowe warunki. Po 3 telefonie w koncu ustalamy schodzimy z pakietem nizej ale zeby bylo wszystko to co poprzednio (6xC+, HBO i Eurosporty obydwa HD przez caly czas trwania umowy) co dalo w efekcie nowa umowe na 24m :

Comfort+ Extra , Premium Sport & Film + HBO wszystko na cały czas umowy 24 miesiace + mediabox za 94 zł.

Kiedy chciałem odebrać mediabox dowiedziałem sie ze musze oddac karte cameleon a nowa bedzie sparowana tylko z mediaboxem. Osoba negocjujaca ze mna warunki nie wspomniala o tym ani slowem. To mi wogole nie pasuje. Mam własny dekoder i 2 tv ale na raz ich nie ogladam wiec z mediabox ze sparowana karta odpada. Wycofałem telefonicznie mediaboxa za ktorego podczas negocjacji pani twierdziła ze mam placic 20 zł miesiecznie i złożyłem reklamacje żadajac renegocjaci umowy bo mediabox był elementem przetargowym wpływajacym na cene - narazie czekam. Ale po zdjeciu mediaboxa (ponoc mial kosztowac 20 zł miesiecznie) cena za w/w pakiet bez mediaboxa spadla o 5 zł, czyli za

Comfort+ Extra , Premium Sport & Film + HBO wszystko na cały czas umowy 24 miesiace teraz mam płacić 90zł miesiecznie

Co o tym myślicie ? Jeżeli nie zmienia mi warunkow umowy to pozostaje sąd i UOKiK. Mam już dość tej firmy do granic możliwości i mam ochote zrobić jakąś roz[beep].... ale szkoda mi czasu(:-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy umowach na 24 miesiące wynajem mediabox+ to koszt 5 zł miesięcznie więc będziesz płacił 89 zł, cena którą podałeś 20 zł za najem jest ceną jaką byś płacił przy umowie na czas nieokreślony bez żadnych promocji na pakiet główny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa byla do konca czerwca - a wypowiedzenie zostalo wyslane przed koncem maja.

 

Cena 89 zł za taki pakiet ( Comfort + Extra, Sport+Film + HBO + pace 500 pvr - za free) na 24m nie wydaje sie zbytnio atrakcyjna. A zupełnie inna sprawa jest to co knsul mowil jak negocjowalismy ze mediaboxa za 10 zł nie moze dac ale poszedł zapytac przelozonego i ustalili ze zejda z cena na pakiecie a za mediaboxa bede placil 20 zł co w sumie da 94 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory korzystam z oferty cyfry+. Umowe mam do 31.08. W tym momencie mam pakiet CANAL+ KOMPAKT HD + multiroom + pace 500gb za 75zl. Przegladajac oferte ncplus zalezaloby mi w tym momencie na:

- pakiet comfort+ extra (na caly okres umowy)

- 6x C+

- zatrzymac obecy dekoder pace

- multiroom (czy stary sagem hd z cyfry bedzie dzialal?)

- hbo przez jakis czas lub pelny okres za [beep] :)

 

Wymowienie jeszcze nie wyslane.

 

Jakich ofert moge sie spodziewac. Czas obowiazywania umowy obojetny.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv jesli tak rzeczywiscie jest to zachowanie konsultanta to jest skandal. Przy negocjacji umowy słyszalem kilka razy ze mediaboxa to panu nie moge dac w cenia nawet 10 zł bo tego nikt nie ma taniej niz 20. To zaczyna sie robic bandytyzm. A jak zdejmuja mi z ceny to zdejmuja 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nazgul09. Jedno jest pewne. Nawet jakby dawali to Ci za 80 zeta,to nie warto oddawać kary Camela i brnąć w ADB ;) . Na Twoim miejscu dobrałbym jescze drugą kartę do MR.........

 

@maciekfox. Sagemcom będzie działać,a ofery masz w temacie ;)

 

 

Jeszcze jedno pytanie :) Czy starego Pace 500 gb bede musial laczyc kablem ze starym sagemcom w usludze multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

Comfort+

Extra+

2xCameleon

umowa na 15 mies.

łamaniec ze średnia 44,9zł albo brak łamańca stała 49,9zł :lol2:

 

Jak powiedziałem, że chcę do tego 3xC+ (zwykły + filmowe) cena podskoczyła do 70zł (bo to "premium" :crazy: ), rozstaliśmy się w miłej atmosferze, do końca czerwca z wypowiedzeniem zarejestrowanym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jestem cierpliwy :)

nie pisałem jaki jest mój max i nie napiszę do końca negocjacji,

po dłuższej rozmowie z konsultantem i po tym z jakiego poziomu zaczęli, mniej więcej

wyczułem poziom jaki można osiągnąć, może w APS jest to "marzeniem" ale tu widzę, przestrzeń do negocjacji, pożyjemy - zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili:

Comfort+

Extra+

6xC+

Multiroom C+

Pace PVR

HBO na 4 m-ce

5 m-cy 0, 10 m-cy 79,90

Odmówiłem

Jak dodadzą HBO na cały okres umowy to wezmę.

Czekam dalej. Umowa do końca czerwca.

No to uważaj, bo ja chciałem tego samego i miałem umowę do 31.05, ostatnia sensowna propozycja była taka jak Ci dali i z taką zadzwonili 29.05. Po tym już były tylko droższe propozycje, ostatecznie wczoraj przedłużyłem na 24 miesiące 6x10 zł i 18x89, bo już ciężko było wytrzymać bez tv. HBO na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...