Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stary klient N. Mam: WPT + 6xCanal+ za 69 zł. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Dzisiejszy tel od nc+.

Oferta : Comfort+ Extra+ Sport&Film+ za 74zł przez 5 miesięcy, przez kolejne 19 miesięcy (umowa na 24 miesiące) 84 zł.

 

Chcę to co mam, nie interesuje mnie też HBO ani MR. Warto brać ? czy można coś ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oczekujesz, że potwierdzimy Ci, że ta oferta jest słaba, to... Tak, jest bardzo słaba :D
I mozna ugrac wiecej

 

Tak też myślałem, ale zawsze dobrze podpytać ekspertów na forumce ;)

A jest ktoś w stanie określić jakiej przyzwoitej można by oczekiwać? (o to pewnie trudno)

Comfort/Extra/Multi/6C+ i HBO by mnie satysfakcjonowało. Czy wypowiedzenie może spowodować rozsądniejszy telefon od nich? W przeciwnym razie najwyżej poszuka się innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może na jaki adres wysyłać wypowiedzenie? Bo inny jest na umowie i inny na aneksie

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

al. gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

..?

 

e:

 

@ircios. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji rozmowy z konsulem (przedłużenie umowy dla rodziców), zagadałem co może mi zaproponować. Jestem jeszcze w cyfrze do września i mam fulla (canal+ prestige hd), dwa pvr (pace) i dwie karty. Za pełną ofertę (bez fikołków) z tym sprzętem co mam, zaproponował mi 130zł bez paru groszy, na 24 miesiące, teraz płacę 154zł. Zastanawiam się czy tego nie przyjąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post - witam wszystkich Forumowiczów.

 

Wiele razy pomogliście mi przy przedłużeniu umowy z Cyfrą, więc postanowiłem do Was dołączyć.

 

Mam umowę z Cyfrą do września 2014r. (C+Optimum, HD Optimum promo, multiroom, Pace PVR 65zł / miesiąc)

 

W zeszłym tygodniu wpadło mi w ręce wypowiedzenie, więc od razu je wysłałem (żeby nie zapomnieć później o tym)

 

Oferta przejścia do NC+ z dzisiaj (rozmowa dość długa i owocna, chociaż był to pierwszy telefon): ostatecznie

 

Comfort+, Extra+, Canal+ Sport&film, multiroom (Cameleon), Pace PVR,

umowa na 24 miesiące (49,90 przez 12 miesięcy + 79,90 przez 12 miesięcy) średnio 64,90zł + HBO 9 miesięcy gratis (później możliwość rezygnacji)

 

Czyli 0,10zł taniej niż mam teraz a dochodzi mi HBO (plus jeszcze jakieś kanały, których nie dodali abonentom Cyfry). Nie zgodziłem się. Nie chcę umowy na 2 lata.

Ogólnie to trafiłem na bardzo miłą, kulturalną i kompetentną Konsultantkę.

 

Mam jeszcze czas. Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca kwietnia - wypowiedzenie wyslane

Pytanie, czy jesli by sie okazalo ze zadzwoniliby do mnie i teoretycznie przystałbym na warunki - czy mozna poprosic panią przy telefonie o odłożenie migracji na dowolny dzien w nastepnym miesiacu ? Bo normalnie to chyba migracja jest od strzala w ten sam dzien. Chodzi o to ze chcialbym zdążyć dobrać MR przed migracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...