Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jestem innego zdania :mrgreen: oferta numer 1 była jak najbardziej do przyjęcia, przy założeniu, że chcemy odpowiednik Universe+/6xCanal+, no chyba, iż komuś przygrzało i uważa, że 53zł za ten pakiet to dużo. Dyskutować można co najwyżej przy opcji numer 2 gdzie Universe+/6xCanal+/HBO wychodzi ok. 79 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku to szmat czasu. Oni nie byliby skłoni już teraz zrezygnować z mojej kasy tak, jak ja w odpowiednim czasie ze swojej. Cały czas liczą i kalkulują. Szkoda mi tylko obecnie migrujących. Znaleźli się jak na polu doświadczalnym. Jedyne lekarstwo nie poddawać się i dalej walczyć o swoje.

Odrzucać oferty rodem z "Polsatu". I brać ich na przetrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy się tak uczepiliście tej średniej? Przecież oferta Comfort/Extra/Multi/6C+ i HBO gdzie 5mc za 0 i 10 za 104,9, jest jak najbardziej dobra. Oczywiście jeśli co miesiąc będziemy wpłacać średnią na poziomie ok.70PLN, a potem przy przedłużeniu jak nie zmiękną to papa i koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 potrafię zrozumieć obawy z tym związane, ale czy kiedykolwiek oferta aneksu była od razu idealna? Z tego co ja pamiętam uzyskanie dobrej oferty zawsze kosztowało mnie trochę zachodu a oferty na starcie zazwyczaj mocno przekraczały 100zł.

 

Czy nie lepiej być optymistą i założyć, że będzie funkcjonować to jak w CP albo po prostu cieszyć się tym, że teraz jest taniej i nie myśleć na zapas co to będzie za 2 lata, bo do tego czasu wiele rzeczy może ulec zmianie w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Może zdają sobie sprawę z tego, że każdy chciałby z każdym kolejnym rokiem płacić coraz mniej? Przecież kilka miesięcy temu pojawiały się tu wpisy oburzonych na kwoty 59 złotych, bo innym dawali za 49, w pewnym momencie 2 czy 3 osoby dostały nawet za 39 nasz upragniony pakiet. Dlatego teraz podnoszą cenę miesięczną i dodają darmowe miesiące, żeby później było z czego zjeżdżać :) Tak czy owak na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że ci, którzy przedłużyli swoją umowę w styczniu i w lutym zrobili dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...