Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mihauz Universe+(Comfort+ wraz z Extra+)/6xCanal+/HBO/HHD/MRp za 85zł to nie jest zła oferta.

dzięki Kibo - pewnie się zdecyduję, jeśli nie okaże się że jest jakiś "haczyk" w tej propozycji :)

Rozumiem, że telefonicznie muszę potwierdzić że aby na pewno będę miał 6xC+, MRP, HBO w tej cenie na cały okres trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odmówiłem - obecnie płace mniej za praktycznie tą samą treść i przede wszystkim nie mam zamiaru godzić się na abonament który przez jakiś czas jest niższy a później wyższy. Wiadomo dlaczego.

Sinusoida cenowa ma być panaceum na wszystkie dolegliwości nękane nc+. Marketing stanął na wysokości zadania aby zasiać mentlik u klienteli przedłużającej umowy na dalszy okres. Od was samych zależeć będzie, czy z tym się uporacie. Ogranie przeciwnika jest całkiem możliwe. Trzeba mieć stalowe nerwy i, co by tu nie mówić dar przekonywania podczas negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Konczy mi się umowa na koniec kwietnia. Wypowiedzenie wysłane czekam na tel. z DUK

Mam obecnie Uniwerse za 49 miesięcznie.

Ile jestem wsatnie wycisnąć za Uniwerse na 12 miesięcy?? Przeleciałem z 20 ostatnich stron i za golasa dostają 39 na miesiąć lub niżej .

Proszę o odświeżenie listy kto się orientuje Za ile uniwers ewentualnie co do tego dają za ile typu 6 x c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Kończy mi się umowa z C+ mam Prestige HD + MR i 2 x Peace z dyskiem 500G płaciłem 144 zł miesięcznie. Może jakaś sugestia z Waszej strony za co i za ile do nc+.

Poz. Darek

Jeśli to ma być odpowiednik Twojej oferty, to za 115 - 120 PLN byłoby bardzo dobrze.

 

Właśnie dzwonił gość z ofertą 149 zł za full pakiet nc+ z MR ale jeden dekoder muszę zdać lub dopłacić 20zł. Co o tym sadzicie na 120 zł się nie zanosi. Poz. Davson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa Ci się już skończyła czy kończy się z końcem marca? Jeśli jeszcze masz sygnał to przeczekaj, w końcu dadzą Ci coś lepszego :)

 

Jeszcze mam sygnał chyba końca marca . Nigdzie nie mogę znalesc wersji full HD i nie wiem jaki ma pakiet programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzech25

Sprawdzisz w ICA w zakładce "moja Oferta " zobaczysz , ile będziesz ewentualnie płacił po zakończeniu się umowy.

 

Ożeszku - 169:(

No nic, trzeba jednak wypowiedzenie wysłać.

Wczoraj dzwonili ale nadal wciskają za 79pln umowę na 24m bez możliwości negocjacji - z tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Umowa do końca marca ,wypowiedzenie wysłanie w styczniu i cisza, zero kontaktu.To normalne?

Zadzwonić i zapytać nie zaszkodzi :) Jak nie chcesz się narzucać to zapytaj, do kiedy musisz zdać sprzęt.

Witam wszystkich.

Konczy mi się umowa na koniec kwietnia. Wypowiedzenie wysłane czekam na tel. z DUK

Mam obecnie Uniwerse za 49 miesięcznie.

Ile jestem wsatnie wycisnąć za Uniwerse na 12 miesięcy?? Przeleciałem z 20 ostatnich stron i za golasa dostają 39 na miesiąć lub niżej .

Proszę o odświeżenie listy kto się orientuje Za ile uniwers ewentualnie co do tego dają za ile typu 6 x c+

Normalnie wyciągnąłbyś za 39 Universe a z C+ za 59, ale teraz trochę namieszali i póki co dają ludziom drogie oferty lub takie, co do których użytkownicy nie mogą się dogadać, czy są drogie czy nie, tak więc poczekaj trochę, ale myślę, że gołe Universe wyciągniesz za 49 i jakieś gratisowe miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...