Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też umowa do końca marca (Cyfra), z końcem stycznia wysłałem wypowiedzenie.

Do tej pory najlepsza propozycja (sprzed zmiany pakietów) to Universe+, 6xC+ za 84zł

Teraz kilka dziennie głuchych telefonów, zaczyna to być wkurzające.

 

MR niepotrzebuje, HBO spoko ale nie jest to dla mnie specjalnie ważne, najważniejsze to 6xC+ i chciałbym dekoder Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. co można dostać teraz dla migrujących ?

Osobiście migruję z N'ki, umowa do końca marca... wypowiedzenie wysłane w grudniu.

Obecnie mam wszystkie kanały tematyczne, HBO, C+, bez MR za średniomiesięcznie 64zł...

Aktualnie oferują mi mniej więcej to samo co mam czyli Universe+ 6xC+ HBO za 79 zł na 15miesięcy.

Da radę zejść jeszcze z ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Umowa z n do końca kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Mini full 79 zł (WP, HBO, 6xC+) + multi obecnie za 15 zł

 

Dziś zadzwoniłem do duk. Po kilku połączeniach z przełożonym najlepsze co mogą mi zaproponować to dawny universe + 6xC+ = 53,27 (nie wiem jak wyszła pani ta cena) + HBO za 25 z możliwością wyłączenia w każdym momencie razem około 79 zł czyli tyle jak obecnie + 10 zł za multi. Na razie czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kzm_neo.To jest dość kiepska oferta. Za te 8 dyszek powinieneś mieć HBO na całą umowę,a bez za 59 VOD co masz to żadna atrakcja. Wszystko tam jest co na Canal+ i w dodatku w sd. @pospolity. Powinieneś to dostać za 59,no max 64.

 

Nie zgadzam się. Raczej zwykła niż kiepska. Przez rok mam za 49,90 zł a że rzadko oglądam filmy to 9m z HBO i filmboxem starczy. Dodam że migrowałem ze słabej oferty: 6xC+ Uniwers MR PAce za 101 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam ofertę znajomka który ma cyfre od 20 marca 2013

 

Posiada optimum mr za 74zł

 

Co mu zaproponowali to jest kabaret :

"Pakiet z Comfort + Ekstra + Canal+ + HBO+Cinemax za 108 zł przy 15 msc zamiast 129,90 zł + 10 zł jak dla Nowego Klienta.

Oczywiscie zaznaczaja ze juz nie ma mozliwosci doboru Multirooma jako Kameleona ale moge zostac jak mam jesli przedluze umowe"

 

ta oferta jest gorsza niż dawne Platinum lub jak kto woli full extra bez History i Reda

 

"za 69 zł Comfort + Ekstra + Canal+ ale nic więcej.

I po 2 miesiącach ekstra+ za 10 zł dodatkowo."

 

a ta druga jest dużo gorsza niż ja sam mam.

 

Krótko mowiąc kabaret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj zmigrowałem z C+ do nc+. (obecna umowa była do 31.03, wypowiedzenie wysłane)

 

Dostałem pakiet z Comfort + Ekstra + Canal+.

 

Umowa na 15 miesięcy, pierwsze 5 bez żadnych opłat, kolejne 10 za 79.90zł co średnio daje niecałe 53 zł na miesiąc.

 

Wszystko załatwiłem przy pierwszym telefonie od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj zmigrowałem z C+ do nc+. (obecna umowa była do 31.03, wypowiedzenie wysłane)

 

Dostałem pakiet z Comfort + Ekstra + Canal+.

 

Umowa na 15 miesięcy, pierwsze 5 bez żadnych opłat, kolejne 10 za 79.90zł co średnio daje niecałe 53 zł na miesiąc.

 

Wszystko załatwiłem przy pierwszym telefonie od nich.

 

 

Weź się dobrze dopytaj, bo konsultant jak mi przedstawił taką samą ofertę i jak go przycisnąłem to powiedział mi ze ten "gratis" dotyczy tylko pakietu ekstra+ a za comfort+ i canal+ trzeba nornalnie płacić 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj zmigrowałem z C+ do nc+. (obecna umowa była do 31.03, wypowiedzenie wysłane)

 

Dostałem pakiet z Comfort + Ekstra + Canal+.

Umowa na 15 miesięcy, pierwsze 5 bez żadnych opłat, kolejne 10 za 79.90zł co średnio daje niecałe 53 zł na miesiąc.

 

Dostałem identyczną propozycję ale chciałbym do tego dekoder Pace z dyskiem 500gb którego (niby) przy tej ofercie nie mogą zaproponować (możliwe?).

Przy wcześniejszych propozycjach dekoder +10zł/ms co mi również nie odpowiadało (za drogo całość wychodziła - ponad 80zł/ms ).

 

Czekam co dalej (umowa także do końca marca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - dlaczego?:)

W maju mi się kończy umowa i się zaczynam zastanawiać co zrobić.

Wczoraj dzwonili z propozycją - jakąś chyba o 3 dychy droższą i w dodatku na 24m :(

Aktualnie komfort + 6C+ z kameleonem za 60pln.

Tak przeczytałem kilka ostatnich stron i widzę, że na chwilę obecną niewiele da się wyszarpać.

Może jednak siedzieć cicho z tym co mam bo taniej się chyba nie da a w cenie na HBO raczej nie ma co liczyć?

Zależy mi na cameleonie i nie za bardzo lubiałbym się pakować w dłuższą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...