Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od wczoraj w nc+

Od wysłania wypowiedzenia 4 telefony i wczorajszy był już konkretny.

Było: CANAL+ OPTIMUM HD + HD Promo + MR + PACE za 93 zł

Jest: Universe+, 6x Canal+, HBO + MR + Pace za 69 zł na 12 m-cy

 

A to wszytko dzięki temu forum ;) Dzięki :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to Ty się zdziwisz? Po co panikujesz? Od 1 marca do 31 też mogą zadzwonić,o ile nie zdasz kart i sprzętu. Myślę,że na koniec lutego coś Ci wpadnie,chyba,że nie umiesz z nimi rozmawiać,negocjować,albo widzą po Twojej rozmowie,że jesteś napalony i w gorącej wodzie kąpany. Na takich liczą ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet U +2 C Family za 49zł

 

A na jaki okres udało się taką opcje uzyskać? Ja jako abonent nc+ celuje włąśnie w taką ofertę.

 

A skoro jestem już w tym temacie oferta kumpla (abonent n) z wczoraj:

U+

6xC+

kolekcja VOD Canal+

umowa: 12 miesięcy

cena: 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet U +2 C Family za 49zł

 

A na jaki okres udało się taką opcje uzyskać? Ja jako abonent nc+ celuje włąśnie w taką ofertę.

 

A skoro jestem już w tym temacie oferta kumpla (abonent n) z wczoraj:

U+

6xC+

kolekcja VOD Canal+

umowa: 12 miesięcy

cena: 69zł

Na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna ma dodatkowo vod

A czy VOD+ jest bezpłatne? Nie! Inaczej odcinaliby się od pieniędzy.

Wypożyczalnia VOD+ jest dostępna dla wszystkich użytkowników nc+, którzy posiadają dekoder HD z nagrywarką. Filmy są dostępne w formie kolekcji filmów (oferowanych w ramach abonamentu lub w ramach dodatkowej stałej opłaty miesięcznej) lub w systemie na żądanie (pay per view) – w przypadku których płaci się za wypożyczenie konkretnego filmu na 48 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam - CANAL+OPTIMUM HD, HD OPTIMUM, MULTIROOM, PACE PVR500 - płacę 73zł

 

Po kilku śmiesznych propozycjach dziś zaproponowali Platinium+multiroom+pacepvr - za 69zł...ale konsul powiedział też , że na miesiąc muszę wziąć filmboxy czy cinemaxy za 15 zł.

Nie zgodziłem się i przedstawiłem swoje wymagania - Uniwerse + 6xc+ + multiroom + pace pvr w cenie 59zł...

Nie zgodził się....Podziękowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli proponował "Platynę" za tą kwotę to zdecydowanie chodziło o Universe+/6xCanal+.

 

...

A czy VOD+ jest bezpłatne? Nie! Inaczej odcinaliby się od pieniędzy...

 

Zapewne masz rację, ale jeżeli się nie mylę to na Canal+VOD są filmy które tak czy inaczej dostępne są na kanałach Canal+, toteż chyba średni sens ma dodatkowe kasowanie abo za VOD skoro i tak ma on dostęp do tych filmów dzięki opcji 6xCanal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konsultanci nie mają przypadkiem jakichś obrywów za ilość rozmów z klientami? Może nie tylko dostają premię od podpisanej umowy ?TdcObCY.gif

Jakiś zastrzeżony przedział czasowy dla dobrych umów? Nie wolno dać korzystnej umowy na miesiąc przed końcem.

No i po kolejnej rozmowie (chyba jeszcze wypowiedzenie niezarejestrowane). Dalej 74 zł za U i 6C+, MR za 15 zł/m, dalej też nie ma możliwości pobrania Pace'a 500 do takiego pakietu i trzeba brać mbox za dodatkową kasę. Razem wychodzi jakiś kosmiczny abonament KvekYhJ.gif

Swoją cenę określiłem na 59 zet i daję im czas się wykazać...do końca marca.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aha, panienka sugerowała, że na satkurier to konkurencja uprawia brudną robotę wypisując brednie o jakoby istniejących możliwościach podpisania niskich umów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dowolnego APS możesz się udać. Tu jest pies pogrzebany, bo nie wiemy aktualnie czy wciąż można pobrać w ostatnim miesiącu umowy a pobierając w lutym, kiedy migrować będziesz w marcu, doliczą Ci raz do faktury MR 20zł i Pace PVR 20zł.

 

Optymalnie jest dobierać w miesiącu w którym migrujemy wtedy nic się nie płaci jeżeli takie warunki z konsulem się ustali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...