Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem od nc+ ofertę (po złożeniu wypowiedzenia):

- Universe (zawierającej obecnie 125 kanałów, także obecny pakiet zostanie poszerzony o 17 dodatkowych kanałów) w cenie 49 zł/mieś

- pierwszy miesiąc gratis (czyli średni abo za rok to 44,92 zł)

- do tego do wyboru za 0 zł FilmBox lub Cinemax do 31.07.2014

 

 

Co o tym myślicie? Cisnąć dalej żeby dostać goły Universe+ za 39 zł?

 

Jaka jest różnica między Universe a Universe+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi tez oferowali

Comfort+

6x C+

3x HBO

 

w cenie 64 pln (przechodze z Cyfry+ do nc +)

Odmowilem bo jak powiedzialem ze wezne to za 49pln lub bez HBO za 39pln to pani odmowila;);)

 

Pytania;

Ile mozna oczekiwac za ta opcje bez HBO?

Jak to jest z tym MR?

Ja bym poprosil o ta opcje to lepiej wziac to w punkcie przed migracja? (Po wypowiedzeni...Umowa mi sie konczy teraz w styczniu...niewiem na jakie jpodstawie mial by teraz prosic w punkcie o opcje MR jak od 2 lutego leca chyba te 30dni na oddaie sprzetu....???)

Ile kosztuje wtedy ten drugi dekoder?

Ile kosztuje aktywacja?

 

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar a jaki masz teraz konkretnie abonament oraz jaki dekoder dzierżawisz? Jeżeli nie masz najniższej promocji w Cyfrze to idziesz do APS i dobierasz kartę do MR oraz dekoder Pace http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace . Po to bierze się przed migracją by uniknąć opłaty aktywacyjnej a także by wynegocjować podczas migracji MR oraz ten dekoder za 0zł. Czasu Ci wiele nie zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dziś do mnie właśnie pierwszy raz zadzwonili (chociaż umowa z C+ kończy się w czerwcu) Mam teraz StartHD za 9,90 i szczerze mi to wystarczy, ale po czerwcu ma on kosztować mnie 26.

 

Pani zaproponowała Comfort+ za 29 na 18 m/cy. Raptem 10zł mniej od normalnej oferty to mało kuszące... Pytanie do znawców - za ile warto wziąć Comfort+ i 6x C+ bo pewnie na to się zdecyduję.

 

dekoder mam własny, MR mnie nie interesuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z konsultantem. Pani uparcie przez 10 min twierdziła że nie ma oferty 6x C+ do pakietu universe. Cały czas twiedziła że max co mi może zaproponować do pakietu universe to jakiś c+mix(czyli że niby 3 kanały są w standarcie a czwarty mam sobie dobrać sam). Nie ogarniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar a jaki masz teraz konkretnie abonament oraz jaki dekoder dzierżawisz? Jeżeli nie masz najniższej promocji w Cyfrze to idziesz do APS i dobierasz kartę do MR oraz dekoder Pace http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace . Po to bierze się przed migracją by uniknąć opłaty aktywacyjnej a także by wynegocjować podczas migracji MR oraz ten dekoder za 0zł. Czasu Ci wiele nie zostało...

 

Teraz abonament cos okolo 50 PLN co wzroslo po okresie promocyjnym do 80pln. Dekoder to jest ten stary od cyfry tzn. PACE (czy jak on sie tam nazywa?) Chyba nie ma sensu wymieniac na innego?

A dadzą mi dekoder za darmo?

 

Ktos dostal Universe i 6x Canal+ za 39 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar a jaki masz teraz konkretnie abonament oraz jaki dekoder dzierżawisz? Jeżeli nie masz najniższej promocji w Cyfrze to idziesz do APS i dobierasz kartę do MR oraz dekoder Pace http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace . Po to bierze się przed migracją by uniknąć opłaty aktywacyjnej a także by wynegocjować podczas migracji MR oraz ten dekoder za 0zł. Czasu Ci wiele nie zostało...

 

Teraz abonament cos okolo 50 PLN co wzroslo po okresie promocyjnym do 80pln. Dekoder to jest ten stary od cyfry tzn. PACE (czy jak on sie tam nazywa?) Chyba nie ma sensu wymieniac na innego?

A dadzą mi dekoder za darmo?

 

Ktos dostal Universe i 6x Canal+ za 39 PLN?

Ja najmniej usłyszałem 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar a jaki masz teraz konkretnie abonament oraz jaki dekoder dzierżawisz? Jeżeli nie masz najniższej promocji w Cyfrze to idziesz do APS i dobierasz kartę do MR oraz dekoder Pace http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace . Po to bierze się przed migracją by uniknąć opłaty aktywacyjnej a także by wynegocjować podczas migracji MR oraz ten dekoder za 0zł. Czasu Ci wiele nie zostało...

 

Teraz abonament cos okolo 50 PLN co wzroslo po okresie promocyjnym do 80pln. Dekoder to jest ten stary od cyfry tzn. PACE (czy jak on sie tam nazywa?) Chyba nie ma sensu wymieniac na innego?

A dadzą mi dekoder za darmo?

 

Ktos dostal Universe i 6x Canal+ za 39 PLN?

Ja najmniej usłyszałem 59 zł.

 

Za 59 to mi zaproponowali comfort + 6xcanal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił w końcu inny konsultant,chyba z DUK (122947879). Dalej obstaje przy swoim, więcej niż obecne 48 zł nie dam. Najlepsza oferta to 49 zł za U+ na 12 m, pierwszy miesiąc gratis, czyli ~ 44,92. Czuje, że da się więcej wyciągnąć. A za Kompact+ ciągle 39 zł i nic mniej. Chciałem też zmienić białego nboxa na coś nowszego i bardziej kompaktowego (box+, mediabox+), zaproponował mi jakiś z dyskiem 250 GB za 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił w końcu inny konsultant,chyba z DUK (122947879). Dalej obstaje przy swoim, więcej niż obecne 48 zł nie dam. Najlepsza oferta to 49 zł za U+ na 12 m, pierwszy miesiąc gratis, czyli ~ 44,92. Czuje, że da się więcej wyciągnąć. A za Kompact+ ciągle 39 zł i nic mniej. Chciałem też zmienić białego nboxa na coś nowszego i bardziej kompaktowego (box+, mediabox+), zaproponował mi jakiś z dyskiem 250 GB za 49 zł.

 

 

Dzisiaj właśnie się zdecydowałem na U+ na 12m za 49 zł, i pierwszy mieś gratis (średnia 44,92).

Do tego umowa zaczyna się już od lutego (za który wg starem umowy miałem płacić 59 zł, a tak mam za 0 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzis dzwoni pani od rana i proponuje taki sam pakiet co mam czyli Univers+ z multi co mam w kwocie 68zł na cenę promocyjną 64zł to ja jej mówię że jak załatwi coś lepszego to możemy porozmawiać lub rezygnuje i zostaje w naziemnej bo to mi wystarczy a ona mi wpiera ze naziemna jest nie uregulowana prawnie i może zostać wyłączona.

To w tym momencie wymiękłem.

Dziś dałem wypowiedzenie w punkcie zobaczymy czy uda się cokolwiek więcej ugrać za tą cenę.

Zaznaczę że nie mam żadnego dekodera od nich mam swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie się zdecydowałem na U+ na 12m za 49 zł, i pierwszy mieś gratis (średnia 44,92).

Do tego umowa zaczyna się już od lutego (za który wg starem umowy miałem płacić 59 zł, a tak mam za 0 zł)

 

Gratuluję ale ja się nie dam tak łatwo złamać. Mam czas do końca lutego :D Gdyby dali rabat na Comfort+ to może bym i się zdecydował już dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna Oferta(39zł) to zdecydowanie odstępstwo a nie reguła.

 

Spytał! Odpowiedziałem.

Jest jakas mozliwosc sie na to powoływać?

 

@skybar czy dadzą? Jak sobie wynegocjujesz tak będziesz miał. Masz Pace SD czy Pace PVR ?

Mam Pace PVR

 

Dalej trochę nierozumie czemu każdy może sobie pójść do punkt i wziąć MR tzn. Kartę i dekoder tak po prostu za darmo...a ci co przedłużają musza płacić aktywację itd. Nie żebym sie czepial...ale szukam jakiegoś wytłumaczenia/ zrozumienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...