Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie już przeszło tydzień nikt nie dzwoni, a umowa do końca stycznia. Nic taniej jak 59 zł za Uni C+ i MR nie dali. Mam się bać, że olali mnie ciepłym moczem?:P

Spokojnie. Potrafią zadzwonić ostatniego dnia. Ta cisza to gra pozorów.

OK, poczekam cierpliwie skoro już tyle wytrwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Canal+Kompakt HD, MR, Pace PVR za 70 zł/mc.

Umowa wygasała mi z końcem marca, więc postanowiłem wysłać wypowiedzenie i tego samego dnia zadzwonili do mnie z propozycją:

 

Comfort+, 6xC+, MR, Pace PVR za 79 zł/mc.

Odmówiłem. Odezwali się do mnie ponownie w piątek, już po zarejestrowaniu wypowiedzenia i ich śpiewka była zupełnie inna. Konsultant dokładnie za to samo zaproponował 59 zł, co już wyglądało całkiem nieźle, ale chciałem jeszcze coś ugrać (albo Universe+ albo coś taniej), U+ nie chcieli dać (a nie miałem też na niego takiego parcia), ale zeszli jeszcze 5 zł. Ostatecznie więc mam:

 

Comfort+, 6xC+, MR, Pace PVR za 54 zł/mc.

 

Myślę, że to dobra oferta i po raz kolejny okazało się jak dużo może zdziałać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma ale jeżeli Cię to zadowala to super ;-) Choć pamiętaj ze dużo kanałów straciłeś (le ni e każdy je ogląda)

 

Jestem zadowolony, bo będę płacić kilkanaście złotych mniej i nie będę musiał wymieniać sprzętu.

A co do kanałów, to owszem trochę mi ubyło, ale praktycznie żadnego z nich nie oglądałem i do szczęścia nie są mi potrzebne. Za to dali mi TVP Sport, którego nie miałem a czasem coś tam się dla mnie znajdzie :)

 

ale ja bym w tej cenie oczekiwał paczkę Universe zamiast Comfort

 

Z moich obserwacji wynika, że gdybym wcześniej miał Optimum (Universe) to pewnie miałbym szansę to ugrać, a tak proponowali mi 69 zł/mc., co de facto mógłbym przełknąć patrząc na to ile płaciłem do tej pory, ale skoro nie mam takich potrzeb to po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś próbował zejść ze 120 zł na 50zł to mógłby być problem. Lepiej zajmij się negocjacją a nie obserwacjami :) Od samego patrzenia jeszcze nikt nie zdobył tego co chciał. Za 59 zł powinieneś to wyciągnąć.

 

Używając słowa obserwacje miałem na myśli to co ostatnio udało mi się wyczytać m.in. na tym forum, więc nie wyssałem tego z palca i gdybyś dokładniej się przyjrzał to myślę, że znalazłbyś więcej zależności niż myślisz.

A tak na marginesie to nie twierdze, że za 59 zł jest niemożliwe ugranie Universe z resztą, tylko że jet to trudniej zrobić kiedy wychodzi z pakietu niższego. Patrz przykład @R-Maku. Tyle, że on ma parcie żeby ugrać Universe, więc może sobie poczekać i życzę mu żeby swoje wywalczył. Ja takiej potrzeby nie miałem, więc powalczyłem z ceną na comfort i się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, można dorzucić, a ja tylko twierdzę, że wszystko jest kwestią indywidualną i zależy od czego się startuje. Poza tym może i miałbym HBO czy Universe, ale jeśli się tego nie ogląda to po co płacić więcej?!

A ta oferta dla przechodzących z innych platform, to chyba nie do końca byłby trafiony strzał, bo tam kiepsko z c+ z tego co pamiętam, a mi akurat na tym najbardziej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla przechodzących mogłaby służyć jako przykład, że jeżeli dla nowych są tak dobre warunki to tym bardziej dla stałych/ migrujących można jeszcze lepsze. Z tego co pamiętam było kilka osób, które się wzorowały na ofertach dla przechodzących i uzyskiwali to o czym rozmawiamy. Jeżeli Ci pasuje to co ugrałeś to nie ma o czym dywagować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem w jakim celu miałoby posłużyć powołanie się na tą ofertę, ale w moim przypadku nie jestem co do tego przekonany, bo ja na miejscu konsula bardzo łatwo bym to zbił. Ale rzeczywiście nie ma co dywagować. Każdy przypadek jest inny. Ugrałem co ugrałem, może za jakiś czas moje potrzeby się zmienią to wówczas będzie pole do popisu, a przed rozmową zgłoszę się do Ciebie o cenne wskazówki. Oczywiście jeśli będziesz skłonny mi ich udzielić :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie mi pomóc. Dzisiaj zostało zarejestrowane moje wypowiedzenie, kontrakt jest na mamę. Ja kontaktując się meilowo chciałem to załatwić, ale oczywiscie jakiś konsultant zadzwonił do mamy i przedstawił jej jakąś propozycję, że to co mam teraz za 99zł na 12 miesięcy i dorzucają Polsat Sport news i nie wiem co jeszcze, bo skrzyczałem matkę, że miała nie odbierać telefonów, bo miałem wszystko załatwić meilowo. jak sprawdzić czy mama przyjęła umowę od razu i czy jest jakaś możliwa cofnięcia tego na co się ona zgodziła? Wysłałem im swoją propozycję meilowo, ale nie odpisali jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...