Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to min. kwestia negocjacji, oraz sumy jaką do tej pory płaciłeś. Pace wynegocjujesz za 0zł

Płacę prawie 200, full pakiet, Cinemaxy, FilmBoxy, erotyka i konsola PlayStation.

Teraz nie chce ani gadżetów ani cinemax-filmbox. To że płacę dużo jestem na gorszej pozycji w negocjacjach?

Chciałbym około 60 zł placić za nc+. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich.

 

Mam umowę z Cyfrą + do końca marca 2014 r. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Do tej pory miałem Prestige HD + Pace bez multiroomu - 134 zł. Dzwoniło do mnie już kilku konsulów i proponowało All inclusive za 169 zł, 149 zł. Potem jakaś oferta pełna z Redlightem za 139 zł. Dziś konkretny koleś zaproponował Universe +, 6C+, HBO, Cinemax, do multiroom, czyli 2 karty Cameleon, 1 Pace + 1 Sagecom - za 109 zł. Obniżka o 25 zł + multiroom. Powiedziałem, że na razie dziękuję. Jak uważacie? Brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin82 im więcej płacisz tym większe problemy, ale to chyba zrozumiałe-skoro płaciłeś to i wciąż płacić możesz. W odwodzie zawsze pozostaje Ci zupełnie nowa umowa.

 

@acab1921 może lepiej kartę do MR oraz drugi dekoder Pace dobrać w APS tuż przed migracją i wtedy całość podczas negocjacji spróbować zamknąć poniżej 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dostalem odpowiedz w sprawie wypowiedzenia lub jakkto woli wymowienia:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zakończenie Umowy zaplanowano na 30 kwietnia 2014 roku, z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

Po rozwiązaniu kontraktu, w terminie miesiąca proszę zwrócić karty do punktu nc+. Lista placówek znajduje się na stronie internetowej www.ncplus.pl w zakładce JAK KUPIĆ NC+. Poszczególni przedstawiciele oznaczeni są dopiskiem PUNKT SERWISOWY.

Wyjaśniam, iż w najbliższym czasie skontaktuje się z Panem specjalista do spraw oferty programowej, w celu przedstawienia nowej oferty promocyjnej.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

 

 

Czyli niepoinformowali mnie ze dotarlo tylko podali date zakonczenia umowy

 

ciekawe jaka oferte teraz dostane

 

mam rozumiec ze 22 lutego maja wylaczyc sygnal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to umowa nie może być do 28. dnia miesiąca bo każda umowa jest do końca miesiąca.

po drugie jeśli masz umowę do końca stycznia to już po frytkach... musi być z miesięcznym wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to umowa nie może być do 28. dnia miesiąca bo każda umowa jest do końca miesiąca.

po drugie jeśli masz umowę do końca stycznia to już po frytkach... musi być z miesięcznym wyprzedzeniem

Mój błąd w poście, 28 luty ostatni dzień świadczenia usługi. Sorry za zamieszanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo sygnał mają wyłączyć 30 kwietnia. Gdzie masz coś o 22 lutym?

 

 

chodzi mi o ten cytat

 

Po rozwiązaniu kontraktu, w terminie miesiąca proszę zwrócić karty do punktu nc+. Lista placówek znajduje się na stronie internetowej www.ncplus.pl w zakładce JAK KUPIĆ NC+. Poszczególni przedstawiciele oznaczeni są dopiskiem PUNKT SERWISOWY.

 

 

skoro 30 kwietnia maja wylaczyc sygnal to jak w ciagu miesiaca ma nastapic rozwiazanie kontraktu?

 

no a pozniej zapodali ze w ciagu najblizszego czasu skontaktuje sie konsultant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...