Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kicur.Zakończyłem z Tobą dyskusje chłopczyku. Ja się nie gorączkuje,tylko Ty. Jesteś jak trol na forum. Tłumaczymy Ci,a Ty swoje. Ale jak nie pot Twojej myśli to zachowujesz się jak ham. W zsypie ty wylądujesz jak nc+ wydrze ostatnią kasę z Ciebie. Tak jak pisałem,że będziesz jęczał,ale nie wiedziałem,że jeszcze przed migracją. Mam nadzieję,że userzy z forum oleją Twoje pytania,jak i Ty olewasz dobre rady.

 

:lol2::mrgreen::mrgreen:

Primo - słowo ham piszemy przez ce-ha czyli C..H..A..M :mrgreen:

Secundo - C..h..a..m, to był jeden z trzech synów Noego. :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol2::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur.Zakończyłem z Tobą dyskusje chłopczyku. Ja się nie gorączkuje,tylko Ty. Jesteś jak trol na forum. Tłumaczymy Ci,a Ty swoje. Ale jak nie pot Twojej myśli to zachowujesz się jak ham. W zsypie ty wylądujesz jak nc+ wydrze ostatnią kasę z Ciebie. Tak jak pisałem,że będziesz jęczał,ale nie wiedziałem,że jeszcze przed migracją. Mam nadzieję,że userzy z forum oleją Twoje pytania,jak i Ty olewasz dobre rady.

 

:lol2::mrgreen::mrgreen:

Primo - słowo ham piszemy przez ce-ha czyli C..H..A..M :mrgreen:

Secundo - C..h..a..m, to był jeden z trzech synów Noego. :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol2::lol:

 

chyba ze mial na mysli szynke w jezyku angielskim :PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KF2008 ja proponuje Ci przez ten formularz link http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas poprosić o warunki na mail bo konsul nie zawsze mówi prawdę i jak by nie było możesz się za kilka dni (minie Ci opcja odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni bo piszesz ze umowa ma wejść w życie od 1 lutego 2014 a wiec masz możliwość odstąpienia w najgorszym wariancie wprowadzenia Cię w błąd przez konsula)...

Do dzisiaj nie otrzymałem żadnego z obiecanych maili (ani tego obiecanego w trakcie migracji ani tego w trakcie potwierdzania oferty w BOKu) w związku z czym skorzystałem z Twojej rady i napisałem żądanie wysłania maila potwierdzającego z ostrzeżeniem, iż w razie jego braku odstępuję od umowy zawartej na odległość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to?

U góry są dwie podstawowe opcje comfort+ lub universe+ a po prawej stronie pod tabletem z rybka "dopasuj programy Premium" jest ta która opisałem powyżej lub tez ta pierwsza " superfilm +" na 4 miesiące for free. Tyle co rozumie to nie trzeba jej przedłużać tylko wygasa po 4 miesiącach...tez spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedostalem zadnego powiadomienia ponad tydzien od wyslania listu poleconego z wypowiedzeniem wiec sam do nich napisalem maila ciekawe co odpowiedza

 

swoja droga dziwi mnie co maja do ukrycia ze umowy migracyjne zawierane sa tylko slownie czyli tel .Ani mailem pomijam APSy bo to dla tych ktorzy nic nie maja lub biora same univerki i c+ bez zadnych dodatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 tyg do rozwiązania umowy z cyfrą oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i tu moje pytanie

zdecydowałem sie na U+,6C+,4HBO,2Cinemax,5Filmbox,Redlight,Noc do tego chce jeszcze dekoder mediabox i za to wszystko chce płacić poniżej 100 miesięcznie

ostatnia propozycja ze strony nc+ to 140 zł i tu moje pytanie za ile udało sie wam wynegocjować podobny pakiet ?

 

ps. dodam ze w cyfrowym Polsacie w Happy Hours taki sam pakiet z dekoderem jedynie bez c+ wychodzi 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam superpremium za 137 (gwiazdkowe promo z czyms tam) ostatnio babeczka przekonywała mnie ze same c+ sa warte 70 zł co mnie bardzo rozbawiło a ja tlumacze ze c+ za te pare lat umów powinnienem dostac za darmo :)

wydaje mi sie ze kolejnym razem zaproponuje babce to samo co ma polsat za 79-89 zł bez c+ wkoncu musza byc konkurencyjni do polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

trochę czasu minęło od mojej migracji do nc+. Jestem zadowolony ze swojej oferty, przedłużyłem ostatniego dnia okresu minimalnego. Tym razem kończy się umowy mojej mamie. Obecnie Kompakt+HD, 6xC+, PVR w cenie 55zł. W jakiej cenie teraz "chodzi":

1. Comfort+ z Multi, 6xC+

2. Universe+, 6xC+

 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...