Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o, widzę że są tu naprawdę ostrzy zawodnicy :)

ja "tylko" oznajmiłem grzecznie że nie zamierzam rozmawiać z numerem z którego otrzymuje głuche telefony.

zadzwonili z innego ale nie mogłem wtedy gadać.

Kilka numerów telefonów wybiera automat. Kto odbierze pierwszy, ten zostaje rozmówcą. Pozostałe, jak mówisz są głuche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230 bo trucie od ponad dwóch miesięcy, że aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dobrej oferty przy negocjacji migracji należy wysłać wcześniej rezygnację, to za mało :mrgreen: tak jak pisanie o tym, iż nie można zupełnie abstrahować od aktualnie posiadanej oferty i opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Aktualnie posiadam Optimum HD+multiroom i płacę 86 zł. Philips PVR+Sagemcom.

Umowa do marca, wypowiedzenie wysłane parę dni temu.

Jak myslicie za ile moge utargować Universe+ i 6x Canal+, do tego multiroom premium (mediabox+box).

Jaką kwotę interesującą na poczatek im powiedzieć? :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że aby ten MR funkcjonował musisz dekodery połączyć w jednej sieci LAN(toteż nie będą to już niezależne karty)?

 

A koszty? Nie więcej niż płacisz teraz, ale negocjacje zaczynasz od kwoty jak najmniejszej.

 

Tak wiem, planuje przez Wifi tylko nie wiem co tam trzeba dokupić jakies adaptery chyba?

 

A jaka duża jest różnica przy multiroom standard? doastne też takie dekodery co chcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexDP. Po 1 to jak chcesz płacić jeszcze mniej jak teraz to zapomnij o mbox i MR. Jeśli jednak upierasz się,że chcesz ten sprzet to będziesz miał problem,aby go wogóle dostać,bo cyfrowiczom nie chcą dawać. Jeśli jednak uda Ci się to abonament będzie koło stówki,aktywacja mboxa 49+5/m,aktywacja MR 49+20/m. Nie zmieniając sprzętu to u+z 6c+ możesz już mieć nawet za 59,o ile będziesz cierpliwy i dobrze gadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz garść informacji http://ncplus.pl/oferta/multiroom Prawdą jest, że więcej zaoszczędzisz korzystając w dalszym ciągu z MR na zasadach Cyfry a ew.wymieniając tylko dekoder na lepszy np. http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace, natomiast nie jest prawdą, że biorąc dekodery mediabox i box+ będziesz płacił więcej niż aktualnie.

 

Negocjuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexDP. Po 1 to jak chcesz płacić jeszcze mniej jak teraz to zapomnij o mbox i MR. Jeśli jednak upierasz się,że chcesz ten sprzet to będziesz miał problem,aby go wogóle dostać,bo cyfrowiczom nie chcą dawać. Jeśli jednak uda Ci się to abonament będzie koło stówki,aktywacja mboxa 49+5/m,aktywacja MR 49+20/m. Nie zmieniając sprzętu to u+z 6c+ możesz już mieć nawet za 59,o ile będziesz cierpliwy i dobrze gadał.

 

Napewno nie zostane przy tym bublu philipsie, gorszego szitu to ja nigdy nie miałem..

Multiroom jest konieczny więc dużego wyboru nie mam raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery dedykowane po Cyfrze, oględnie rzecz ujmując, działają mniej płynnie niż te dedykowane z NC+ jak mediaBOX+ czy box+ 2851S. Natomiast do kart cameleon możesz dokupić dekoder na własną rękę lub po prostu w trakcie migracji wynegocjować wymianę tego szitu na http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na koniec lutego kończy mi się umowa z c+ i chciałem wysłać wypowiedzenie i problem w tym ze nie znam ani daty podpisania a ni nr abonenta (ostatni aneks który miał przyjść kurierem nie dotarł co jakoś mnie w sumie nie dziwi) i tu moje pytie czy takie informacje dostane w bok ?? I jeśli chodzi o negocjacje to czy jeśli podam in nr abonenta i powiem ze chciał bym to samo to jest szansa na szybsze dogadanie się z nimi, bo jak ostatnio dzwonili to oferty tak kosmiczne ze uniwerse z 6 c+ za 89 zł ale to przed wypowiedzeniem więc nie dziwne ale w sumie dobrze ze dzwonili bo bum nie wiedział ze się umowa kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie z góry, że będzie płacił więcej niż teraz świadczy jednak o braku obiektywizmu. Jak sobie wynegocjuje tak będzie miał. Qumpel płaci Universe+/6xCanal+49zł+MRp-20zł+mediabox-5zł i jakoś mi z tych kalkulacji nie wychodzi ponad 86zł. Pewnie z MR Cyfry zaoszczędzi, ale bez przesady, że się nie da poniżej 90zł z MR na mediaboxie.

 

@ircios trochę optymizmu :mrgreen:

 

@bartek1224 zadzwoń na BOK i podając PESEL wszystkie niezbędne dane do wpisania w rezygnację uzyskasz. Zresztą data podpisania jest zbędna a numeru abonenta nie masz w ICA czy na fakturze? Na lepsze oferty poczekaj aż zarejestrują Twoją rezygnację w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dotychczas byłem klientem N i miałem WPT za 59pln, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane. Umowę jaką udało się wynegocjować to Universe+, 6x Canal+, HBO za 69 pln na 18 miesięcy. Nie jest to może szczyt marzeń i odwlekając migrację być może udałoby się zejść jeszcze niżej ale na obecną chwilę lepszej oferty dla mnie nie było a ja też mam inne rzeczy na głowie niż codzienne negocjowanie warunków umowy :wink: Dekoder pozostał ABD 1 TB.

Dzięki wszystkim migrującym za opisywanie wynegocjowanych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ 6x c+ + mr 99zł wypowiedzenie zarejestrowali.Cały czas mi trują że nie ma takich ofert że za 59zł universe+6x c+ + multiroom ( na kartach po cyferce) dostane jak przedstawię co najmniej 2 nr klientów którzy w tym roku przedłużali( jeden konsul mowil że nawet wystarczy ktoś z grudnia)....Ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie doświadczeniem;) Tylko czy ktoś to uzyskal w tym roku co posiadał cyfrę+?? Wszędzie przewijają się tematy byłych nkowiczów;) 59zł -69 to górna granica jaką mogę zapłacić.Mimo że obecnie jest 65:D.Prawdę mówiąc mam CP więc i mi może wisieć to co będzie.Ale jednak Przyzwyczajenie do 6x c+ i wygoda z mr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może;) wiesz tak prawdę mówiąc zależy mi na czasie bo ja mam zamiar wyemigrować.I w PL trzyma mnie jak narazie tylko między innymi negocjacja umowy.I coś jeszcze..;) Więc problem z negocjacjami chce rozwiązac jak najszybciej.Czekam czekam ale co z tego widzę uparte;)A ceny 99zł czy 89 są dla kogoś kto miał 65zł są zbyt dużym przeskokiem.59-no maks 69 to chyba wystarczająca cena;D.Jak ktoś cos dostanie w tej cenie to dawać mi znać na pm;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...