Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noi zaczęło sie - pierwszy telefon z ncplus - standardowo zanim coś powiedziałem to się rozłączyli ale przyzwyczaiłem się.

Bariera dla mnie to 69 zł za universe z canal plusami, sprzęt który mam (dekoder SD i Pace PVR) oraz zostaje multiroom ten od Cyfry.

Cena jak najbardziej realna - jak sądzicie?

Idę bez wypowiedzenia. Aha - umowa jakoś. do połowy marca

 

Raczej DO KOŃCA marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy miał pakiet w N Komfort HD płacił 33zl umowa na czas nieokreślony wysłał wypowiedzenie i zaczynają dzwonić

Interesuje go Comfort + Canal+ filmowe

Za ile można wyrwać najtaniej taka opcje ?

 

Miałem to co piszesz czyli Komfort HD (33zł)

 

Udało mi się dostać Comfot+ / (multi) / HBO za 39 zł na 12m

Wziołem dodatkowo paczkę Filmbox za 4,90 na 6m

 

Miałem propozycję Comfort+ / (multi) / C+Family, C+Family2 za 39zł

Pełna paczka nie była osiągalna poniżej 49zł - dla mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan wypowiedzenie to trzeba było wysłać w grudniu.........

 

ale ja dopiero oferte konkretna dostalem tuz przed swietami taka ktora mi pasowala tzw kanaly dodatkowe na caly okres umowy wraz z MR darmowym zaden inny konsultant sie nie godzil na takie warunki

 

 

@asiafan. Powiem Ci tak, Jeśli nie wyślesz wypowiedzenia szanse na dobra ofertę masz bliskie zeru. Baaardzo nie wielu ludzi dostało dobre oferty bez wypowiedzenia więc raczej nie licz na to, że tobie dadzą. Mówiąc wprost. Zanim zaczniesz negocjować wpierw wyślij wypowiedzenie bo od tego negocjacje powinieneś zacząć. W zasadzie standardowo zawsze powinno się wysyłać wypowiedzenie jakieś 2-3 miesiące przed końcem aby startować w negocjacjach już w komfortowej sytuacji. Dobre oferty najczęściej dostaje się mniej niż tydzień przed końcem umowy po wysłaniu wypowiedzenia. A sporo ludzi dopiero po wygaśnięciu umowy dostało fajne oferty. Ja dostałem 2 dni po wygaśnięciu umowy dobra ofertę ale nie zdążyli jeszcze zablokować mi karty. Po nieatrakcyjnych ofertach zadzwoniłem do nich z pytaniem gdzie mam zdać sprzęt i dopiero wtedy zapytali się mnie co mogą zrobić , żeby mnie zatrzymać. Dopiero wtedy dostałem co to mam w podpisie. Po wygaśnięciu umowy masz jeszcze miesiąc czasu na negocjacje a odbiór będziesz miał możliwy jeszcze przez kilka dni po wygaśnięciu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można migrować z cyfryplus do nc+ będąc w cyfrze na promocji "Gotówka z góry"? Mój brat wpakował sie w tą promocję i jeszcze na dodatek przedłużył w grudniu do końca 2014.teraz zmienił zdanie.Na infolinii mówią mu,że nie da rady. Może miał pecha i trafił na słabo poinformowanych konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas dzwonili wczoraj. Niepotrzebne były me obawy bo zaraz po wylogowaniu jakby telepatycznie zadzwonił pan.

Jakiś dziwny, ciągle powtarzał że mnie nie oszuka :brawo: To chyba reakcja na moje milion pytań, dziwne żądania wszystkiego wypunktowania kilka razy i zabezpieczenia. Gdy podłączą coś źle to jeszcze jakieś dodatki dostaniemy.

Dużo moich pytań o dekodery, namordował się tłumacząc mi o nich, myślał że go słucham, w końcu dowiedział się że dekoderów nie zmieniamy ale chyba się zmęczył swoją przemową bo sam dał drugi dekoder HD za 0zl wynajęty na całą umowę, w sumie zbędny bo mój tv to stary grundig crt czy jak, z wielką pupą, ale może kupię sobie jakiś mały nowy.

Efekt rozmowy: pełne zadowolenie.

Zjazd z 100 na 45 zł na 12 miesięcy a jeśli nie spodobają mi się te Cinemaxy, to można je co miesiąc wykasować i będzie 10 zl mniej abonamentu.

Teraz mamy Comfort + , Premium Film +, Cinemax 1i2, MR, ten nowy ekoder. Umowa od lutego.

Cinemaxy sobie trzeba włączyć samemu, pewnie przez telefon.

A domownicy nie wierzą, mama jeszcze wczoraj mówiła, że zabiorą nam talerz, dekodery i nie wiadomo co jeszcze,

może pralkę jak będę "tak robić".

Ciekawe na ile będzie można zejść za rok, już nie mogę się doczekać kolejnych negocjacji :D

 

Ostatnie pytania: ten nowy dekoder to się bierze z punktu dystrybutora czy przychodzi pocztą ?

kiedy trzeba go oddać do punktu, przed 1 lutego 2015 ?

czy po zamienieniu go miejscami będzie działał od razu czy musi wykonać jakiś proces (zawsze podłączał to pracownik cyfry) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem, sagemcom ? numeru modelu nie podawał.

Mój dekoder po cyfrze i to ten najstarszy jest najszybszy jeśli już działa.

Najszybciej zmienia kanały a trochę dekoderów już mieliśmy

Bo gdy się włącza go po przerwie to potrafi odpalać 3 minuty, pół minuty, minuta to średnia,

ale zdarzyło się raz chyba koło 10..

Jednak nie jest zepsuty i zawsze w końcu się włączy,

jak myśli to zamiast godziny czy P1 np wyświetla jakąś dolną spację albo jakieś niepolskie litery. :)

Jeszcze czasem gdy się ogląda TVN 7 i TCM to co jakiś czas sam przełącza na P1 (kiedyś jedynkę, teraz TVN).

Tylko z tych dwóch kanałów, z innych nie przerzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan wypowiedzenie to trzeba było wysłać w grudniu.........

 

ale ja dopiero oferte konkretna dostalem tuz przed swietami taka ktora mi pasowala tzw kanaly dodatkowe na caly okres umowy wraz z MR darmowym zaden inny konsultant sie nie godzil na takie warunki

 

 

@asiafan. Powiem Ci tak, Jeśli nie wyślesz wypowiedzenia szanse na dobra ofertę masz bliskie zeru. Baaardzo nie wielu ludzi dostało dobre oferty bez wypowiedzenia więc raczej nie licz na to, że tobie dadzą. Mówiąc wprost. Zanim zaczniesz negocjować wpierw wyślij wypowiedzenie bo od tego negocjacje powinieneś zacząć. W zasadzie standardowo zawsze powinno się wysyłać wypowiedzenie jakieś 2-3 miesiące przed końcem aby startować w negocjacjach już w komfortowej sytuacji. Dobre oferty najczęściej dostaje się mniej niż tydzień przed końcem umowy po wysłaniu wypowiedzenia. A sporo ludzi dopiero po wygaśnięciu umowy dostało fajne oferty. Ja dostałem 2 dni po wygaśnięciu umowy dobra ofertę ale nie zdążyli jeszcze zablokować mi karty. Po nieatrakcyjnych ofertach zadzwoniłem do nich z pytaniem gdzie mam zdać sprzęt i dopiero wtedy zapytali się mnie co mogą zrobić , żeby mnie zatrzymać. Dopiero wtedy dostałem co to mam w podpisie. Po wygaśnięciu umowy masz jeszcze miesiąc czasu na negocjacje a odbiór będziesz miał możliwy jeszcze przez kilka dni po wygaśnięciu umowy.

 

bede miec jeszcze 1 telefon i jesli bedzie bez zmian to mu powiem ze sie pozegnamy i sie rozlacze

 

a wypowiedzenie w pon polecony poleci

 

od iriciosa dostalem takie cos

 

Imię nazwisko miejscowość dnia tego i tego 
adres
numer abonenta


adres cyfry  nie pamiętam jaki jest dowiesz się w aps C+ - NC +


Wypowiadam umowę na czas nieokreślony i nie zamierzam jej kontynuować. Proszę o zakończenie świadczenia usług zgodnie z terminem określonym w regulaminie.

Z pozdrowieniami
własnoręczny podpis

 

czy mozna dopisac kontakt : nr telefonu i w nawiasie po dane godzinie ? no i to by bylo na tyle.

 

Adres mam w mailu od nich tyle tylko ze napisali 3 miesieczne wypowiedznie az tyle czekac nie zamierzam meczyc o cene typu 59zl tez wystarczy mi 6x ~tyle ile bylo podczas umowy

chodzi mi glownie o oferte by migrowac juz w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam umowę na czas nieokreślony i nie zamierzam jej kontynuować. Proszę o zakończenie świadczenia usług zgodnie z terminem określonym w regulaminie.

Jak tak napiszesz, to może się zdarzyć, że w ogóle nie zadzwonią. Zbyt mocne i przekonywujące.

Powiększony tekst bym wykreślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o ostrego zawodnika tylko sposob podejscia ludzi ITI do nas to jest jak komuna

 

jak ktos dostaje za wlasny pakiet ktory sobie wybral 84zl bez HBO /Cinemax /Filmbox a na poczatku zaczal od 99zl za wszystko czyli wg niego odjal sobie ledwie 15zl za hbo cinemax i filmbox zamiast conajmniej 40zl

 

i wmania mi ze kazdy inny konsultant dam mi to samo

 

a dzien w dzien czytam ze inni dostaja po 64zl z HBO i jeszcze inne dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...