Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@macjuch usłyszysz, że się nie da itp. kit ;-) łatwo nie będzie, ale nastawienie masz właściwe :mrgreen: więc i szanse powodzenia większe.

 

do końca stycznia trochę czasu zostało ...

mam jeszcze pytanie, w jakiej cenie chodzi goły U+, bo przejrzałem z 50 stron i nie rzuciło mi się to w oczy

 

taką ofertę otrzymałem:

Oferty - dla migrujących do nc+

oferta dzisiejsza Universe za 29,90 zł ----golas bez dodatków :(

 

 

 

Ofertę Universe+ za 29,90 zł otrzymałeś jakoś abonent n czy Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą ofertę Kolega Mako dostał negocjując migrację z niskiego abo w Cyfrze i stąd taka dobra cena za Universe+. U abonentów N-ki tego nie uświadczysz raczej.

 

rok temu z 99 pln za pakiet WPT i nPremium udało mi się zejść do 48 za WPT (a i było dodatkowo uTurbienie nBoxa).

w tym roku mam zatem dwa cele (bo w końcu mi nie zależy ;) ):

1. U+ z 6xC+ za 49 PLN

lub

2. U+ za 29,99 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmów mówiłem że chcę przejść na Comfort ale niby się nie da. Jak zaproponują coś taniego to się zgodzę. C+ czy HBO nie chciałem ale to ciągle wciskają. Jakby co to DVB-T wystarczy ale zawsze to szkoda tych kilku kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem winny Wam Forumowiczom maila, bo dzięki Waszym radom mam taniej i więcej. A właściwie będę miał od lutego. A zgłaszam swoją migrację z C+, bo ostatnio jakby mniej informacji o sukcesach.

Dotychczas miałem pakiet za 107 zł - chyba Optimum z "sześciopakiem" C+, bez Multiroomu, dekoder własny. W zeszłym roku zaczęli wydzwaniać z przedłużeniową "superofertą" w oczywiście niezmienionej cenie. Odmówiłem i zacząłem się orientować co w trawie piszczy. No i dzięki radom z forum najpierw poszło wypowiedzenie, potem w kilku kolejnych rozmowach telefonicznych odrzucanie kolejnych drogich propozycji. Wreszcie telefon z trochę lepszą ofertą, która po dłuższej rozmowie przeszła w Universe+ i 6 x C+ za 79 zł. Ja powiedziałem, że chcę jeszcze MR, tuner Pace PVR i obniżkę o 10 zł. Konsultant obiecał postarać się o obniżkę i zapowiedział kolejny telefon za tydzień. Ja w tym czasie aktywowałem MR i dobrałem drugiego "kameleona". Co prawda w kolejnym telefonie inny konsultant nie był już tak hojny ale po reklamacji dzisiaj "podpisałem":

- Silver, 6x C+, MR, Pace PVR - wszystko w cenie 69 zł - umowa na 18 m-cy.

Jestem zadowolony. Warto powalczyć. Być może coś tam jeszcze było do ugrania, bo umowa była do końca stycznia, ale te telefony konsultantów są jednak męczące (zwłaszcza jak oferta nie tanieje) no i zawsze ryzyko, że lepszej może już nie być. A Multiroom w C+ to jednak wolność :lol2:

Pozdrawiam i życzę sukcesów w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił dziś do mnie konsultant z nc+. Zaproponował mi ofertę All Inclusive+ (+MR na zasadach Cyfry+) za 179 zł/miesięcznie. Wiem, że cena jest wygórowana, ale za wszystko na wypasie jestem w stanie zapłacić ~150 zł/miesięcznie. Czy ktoś spotkał się z podobną ofertą właśnie w takiej cenie, która mnie satysfakcjonuje?

Dodam, że oferta została zaproponowana przez konsultanta po złożeniu listownego wypowiedzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macjuch z abonamentu wyjściowego 99zł za WPT/Npremium na 48zł za samo WPT to zrozumiałe. To tak jak kupując teraz Universe+/6xCanal+ za 99zł przy aneksowaniu zostawiasz sobie samo Universe+ za 49zł, bo i WPT i Universe+ w tej cenie to niejako standard. Jeżeli dostaniesz teraz Universe+/6xCanal+ za 49zł to Ci będę gratulować.

 

@dawedo do kiedy ta umowa z N-ką?

 

@mzrpl a co miałeś do tej pory i za ile? All nie jest wart więcej niż 139zł.

 

@Sportowiec

@ircios

 

Wysłanie rezygnacji ostatniego dnia marca spowoduje przejście umowy na czas nieoznaczony, gdyż inaczej niż w Cyfrze, w NC+ liczy się data dostarczenia pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macjuch z abonamentu wyjściowego 99zł za WPT/Npremium na 48zł za samo WPT to zrozumiałe. To tak jak kupując teraz Universe+/6xCanal+ za 99zł przy aneksowaniu zostawiasz sobie samo Universe+ za 49zł, bo i WPT i Universe+ w tej cenie to niejako standard. Jeżeli dostaniesz teraz Universe+/6xCanal+ za 49zł to Ci będę gratulować.

 

a co Twoim zdaniem jestem wytargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i czego potrzebujesz? Wyczytałem, że parcia nie masz a to już bardzo wiele i tylko pomaga w negocjacjach, bo i na więcej można sobie pozwolić. Zakładam, że dekoder Ci pasuje-pewnie 5720SX a o MR chyba nic nie pisałeś?

 

Moim zdaniem Universe+/6xCanal+ za 49zł realne jest a liczenie na Universe+ za 30zł już nie :mrgreen: zaznaczam, że wcale nie chcę Cię zniechęcać itp.bo próbować powinieneś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile masz teraz? Jakie dekodery?

jeden dekoder HD nowszy to ten http://dekoder.com.pl/photos/dekoder-sagem-com-dsi-83-cpi-hd-tv-cyfra-dsi83-hd-2581468036.jpg, no chyba że jest jakiś bardzo podobny do niego.

On działa wolniej, a zmienianie kanałów to porażka.

Drugiego nie mogę znaleźć, jest duży jak magnetowid i stary, ale ma lepszego pilota

bo fajnie zmienia język i napisy na filmach. I jest dużo szybszy. Tego nie oddam. Obydwa wykupione.

Oferta za 100zl. Nie wiem jak się zwie.

To dużo a czytając ten wątek dużo za dużo. :)

Obejmuje 6xC+, zawiera np VH1, Filmbox, Eurosport 2 jak Universe, a nie zawiera chyba MGM jak Comfort (albo jeszcze nie znalazł się). Powinno być tak że z większego abonamentu można zejść niżej a z mniejszego trochę mniej, tak by było sprawiedliwiej a nie odwrotnie.

Marzy mi się 49 max czyli połowa tego obecnego a reszta do skarbonki :brawo:

Ponawiam pytanie: czy film na HBO i Cinemax można oglądać w języku oryginalnym ?

Jeśli tak to warto o nie się kłócić i ewentualnie dopłacić. Poza tym te dwa kanały jawią mi się jak z jakiejś innej galaktyki za 200 zł, zawsze smutno omijane przy przeglądaniu programu tv

 

ps. czy lepiej żeby z konsultantem o ofercie rozmawiał mężczyzna niż kobieta ? dla pań jest chyba ta sama "specjalna" oferta co przed wypowiedzeniem, aż boję się pomyśleć jak traktują emerytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Na HBO można w oryginalnym audio oglądać. Cinemax,nie sprawdzałem.

 

Cinemaxów nie mam abonowanych, ale po wykazie na http://www.sat-charts.eu/ widzę, iż te kanały również nadają ścieżkę dźwiękową po polsku i angielsku. Jeżeli coś mylę to proszę mnie poprawić.

 

 

 

20140105_185436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daria z jeszcze wcześniejszego posta zrozumiałem, iż pomimo tego, że umowę wypowiedziałaś w grudniu to obawiasz się większego rachunku w styczniu. Kiedy ta umowa zatem definitywnie się kończy? 100zł płaciłaś normalnie wcześniej?

 

Jeżeli oba dekodery masz wykupione na własność, a nie dzierżawisz za np.0zł, to nie wymienisz ich na lepsze podczas migracji.

Widzę, że negocjować masz zamiar Universe+/Premium film+/HBO/Cinemax/MR, ale obawiam się, że 49zł to raczej mrzonka za ten pakiet i pomyśl nad elastycznością do 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i czego potrzebujesz? Wyczytałem, że parcia nie masz a to już bardzo wiele i tylko pomaga w negocjacjach, bo i na więcej można sobie pozwolić. Zakładam, że dekoder Ci pasuje-pewnie 5720SX a o MR chyba nic nie pisałeś?

 

Moim zdaniem Universe+/6xCanal+ za 49zł realne jest a liczenie na Universe+ za 30zł już nie :mrgreen: zaznaczam, że wcale nie chcę Cię zniechęcać itp.bo próbować powinieneś.

 

parcia nie mam, dlatego pozostaję przy swoich założeniach.

dekoder mam taki jaki piszesz, działa bez zarzutów, nie mam MR i go nie potrzebuję, jeden TV w domu jest wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...