Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm teraz mnie zaczęła nurtować jedna rzecz. Tak siedząc i na spokojnie myśląc to zastanawiam się po co ja mam już teraz drugi dekoder oddawać skoro umowę mam do końca stycznia? Czy przez to by nie można było podpisać nowej jeśli chcę z niego zrezygnować? Ciekawy też jestem co z opłatą za ten dekoder. Oddam go a znając życie te 10zł będzie trzeba za niego zapłacić? Nie miałem jeszcze takiej sytuacji i nie wiem z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze koledzy czy wynajmowane dekodery są nowe czy używane przez rezygnujących z umów?

 

Różnie się może trafić ;) tego do końca nie wiesz.

Dostajesz w oryginalnym pudełku i z plombą na opakowaniu - dekoderze. Wymieniają obudowy i czasami kondensatory - dyski w dekoderach ADB - pilot.

 

Pace PVR HD - niby wyglądał na nowy - folie na panelu - zero rys na obudowie - pilot nowy - plomba na opakowaniu. Wyszło że używany był dopiero jak spojrzałem na gniazdo HDMI - wokół było kilka rys od wkładania wyjmowania złącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przegiąłem :D wyłączyli wczoraj sygnał około 18-tej , około 20.20 telefon z duk-a ......oferta standardowa to co na stronie dla nowego :crazy: i zapowiedź konsula iż to jest już ostatni telefon z propozycją przejścia , więcej nie będzie....wystraszyłem się :mrgreen: ale się nie poddałem pozostałem przy rozwiązaniu.

Wcześniejsze kontakty były o wiele milsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci się nie spieszy - żona dzieci - narzekanie na brak telewizji to poczekaj do końca miesiąca jeszcze zadzwonią - w ostatni dzień możesz sam zadzwonić i podyskutować ;)

Widzę że masz Polsat to jeszcze jest co oglądać ;)

 

nie, ja mam to co w podpisie :D

 

a to było teściowej ( START)...przeszła na DVBT a ja się z nimi trochę targowałem dla zabawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej poczekaj do końca miesiąca z ciekawości - zadzwonią - jeśli teściowa nie ma parcia na tv sat. W ostatni dzień stycznia idź oddaj sprzęt. Napisz co z tego wyszło :)

 

W regulaminie jest chyba 30 dni, więc lepiej niech nie czeka do 31 stycznia, tylko do 30, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...