Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

karta od multiroom jak dostaniesz od APS jest aktywna po chwili po wlożeniu do dekodera dowolnego tj. Ariva, nbox z E2. Działają te same kanały co na głownej karcie. Musi tylko złapac uprawnienia trwa to około 1 h.

 

Wezmiesz kartę teraz to będziesz płacił za styczen opłatę.

W lutym migracja i masz multiroom za free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce swoje dwa grosze do tematu. Od trzech lat w N, dekoder CLRA 250GB, uturbiony (teraz 500 GB) za free chyba przy poprzednim przedłużaniu umowy. W N miałem przez cały czas WPT za 48 zeta, to sie chyba nazywało Wielka Rewolucja. Umowę miałem do końca lutego. Teraz miałem propozycję na Universe+ i wszystkie nowe kanały które doszły w grudniu za 49 zeta, były jeszcze inne droższe, ale ja nie chce wydawać więcej na telewizję. Ostatecznie po negocjacjach zgodziłem się na Universe+ w tej kwocie i HBO przez 3 mce za darmo, potem jak nie zrezygnuję to chyba przez 6 mcy HBO za 20 zeta. Mogłem jeszcze skorzystać z mediaboxa z aktywacją za 49 zeta ale dodatkowe 5 zeta/mc opłaty za niego było dla mnie zbędne. Tak wyglądał mój przypadek. Coś straciłem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liakon niestety klienci N-ki chyba taniej niż 49zł Universe+ nie dostawali a przynajmniej nie w "standardzie". Skoro nie miałeś opcji dodatkowych HBO czy nPremium to i bez walki zazwyczaj odpowiedników nie dają również ot tak.

 

Dla porównania...zupełnie nowy klient mógł jeszcze ostatnio dostać Universe+/HBO/Premium sport+ za 59zł.

 

P.S.

Chyba namieszałeś coś z długością przyznanego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razi kiedy najlepiej migrowac 1 dnia lutego czy zaraz po dobraniu drugiej karty ?

 

 

czy przed migrowaniem po drobraniu karty druga karta bedzie aktywowana od razu i bedzie dzialac to co na pierwszej?

Bierzesz 2 stycznia i nic nie płacisz w tym miesiącu.

 

Wezmiesz kartę teraz to będziesz płacił za styczen opłatę.

W lutym migracja i masz multiroom za free ;)

I tu wprowadzasz w błąd. Opłata 0 w styczniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o fachową :lol: ocenę propozycji migracji do nc+

pakiet universe+ paczka canal+ paczka hbo+ paczka cinemax+ wynajem dekodera pace całość w promocyjnej cenie 129zł :censored:

wcześniej promocja z konsolą ps3 za 160 - umowa została wypowiedziana i kończy się 31 stycznia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o fachową :lol: ocenę propozycji migracji do nc+

pakiet universe+ paczka canal+ paczka hbo+ paczka cinemax+ wynajem dekodera pace całość w promocyjnej cenie 129zł :censored:

wcześniej promocja z konsolą ps3 za 160 - umowa została wypowiedziana i kończy się 31 stycznia

Pozdrawiam

Mam praktycznie identyczną sytuację, ostatnio dzwoniono przed złożeniem wypowiedzenia i raz już po, z pytaniem dlaczego.

Propozycja była zawsze 129 zł, powiedziałem że jeżeli propozycja będzie poniżej 100 zł. z MR i dek. philips HD, to możemy rozmawiać (na HBO wcale mi nie zależy) lub przechodzę na kablówkę która posiada Canal+ .

Do dzisiaj od ostatniej rozmowy na początku grudnia 2013 całkowita cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s3r nie dziękuję ;-) ze względu na wysoki abo przed migracją nie będzie łatwo. Na jakiej ofercie Ci zależy? MR, wymian dekodera?

Do tej pory miałem all i to mi pasowało :lol: ale po skończeniu promocji wyskoczył rachunek na 200, a to już jest lekka przesada :shock: zleciłem wyłączenie paczki cinemax i filmbox oraz mezzo co skutkowało odłaczeniem połowy programów łącznie z hbo - podobno zatrudniają nowe osoby, które nie mają pojęcia o ofertach starej cyfry :crazy: ale wracając do pytania zależy mi na paczce hbo + hbo go + canal + cinemax + mezzo plus reszta czyli chyba teraz to universe+ i jeszcze zostaje przy pace.

Na pozostałych dodatkowo płatnych mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jestem na straconej pozycji :roll: ale na razie to nie było propozycji w okolicach 100. Za całość jak bym miał płacic 115 to bym się zgodził... czekam i zobaczę co będzie dalej. Dla nowych abo chyba jest taniej ze względu na 6 miesięcy gratis hbo i cinemax ale dają już nowy sparowany dekoder :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem,co ma wspólnego odłączenie Fboxów,Cinemaxów i Mezzo do HBO? Akurat te kanały powinny zostać,jak nie zleciłeś odłączenia.

W systemie te kanały były oznaczone jako multi+ co stanowiło problem dla konsultanta, który pomylił z ofertą multi bez plus :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...