Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz będziesz płacił za niego. Ale będąc jeszcze w c+ i go biorąc,migrujesz za 0. A tak na marginesie to wcale się nie zdziwię jak już tej oferty dla ciebie nie będzie. Tylko droższa lub gorsza,bo sam dzwonisz. . Na ofertę gódź się od następnego okresu roz.,a wtedy będziesz miał te 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będziesz płacił za niego. Ale będąc jeszcze w c+ i go biorąc,migrujesz za 0. A tak na marginesie to wcale się nie zdziwię jak już tej oferty dla ciebie nie będzie. Tylko droższa lub gorsza,bo sam dzwonisz. . Na ofertę gódź się od następnego okresu roz.,a wtedy będziesz miał te 10 dni.

 

konsultant powiedział że wynajem dekodera pace za 0 zł przez cały okres trwania umowy

 

od następnego okresu czyli od jutra i zachowuje 10 dni na rozwiązanie - dobrze rozumiem? wtedy też sam zadzwoniłem z pytaniem o zdanie karty bo myślałem że muszę ją zdać dzisiaj i przełączyli mnie do DUR żebym zapoznał się z ofertą, powiedziałem że przemyślę i w razie czego oddzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 2 telefony oferty niby poswiateczne

-Universe + 6 C+ dodatkowo 3HBO(na 6 miesiecy) za 69zl (taka sama umowa jak mam do tej pory tylko ze place 78)/12miesiecy

-Univese + 6C+ i HBO na caly okres umowy + mediabox za 84zl/12 miesiecy

Jak dla mnie niby ok ale chcialem ta pierwsza propozycje za 65 dostac z dekoderem Pace ale mowil ze je wycofuja i nie maja juz na stanie(pewnie bzdura) Nie dalo rady niestety.

Celuje w umowe z mediaboxem za gora 70

Jak Wam sie widza te oferty???

To prawda ze mediaboxa daja tylko do wyzszych pakietow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 2 telefony oferty niby poswiateczne

-Universe + 6 C+ dodatkowo 3HBO(na 6 miesiecy) za 69zl (taka sama umowa jak mam do tej pory tylko ze place 78)/12miesiecy

-Univese + 6C+ i HBO na caly okres umowy + mediabox za 84zl/12 miesiecy

Jak dla mnie niby ok ale chcialem ta pierwsza propozycje za 65 dostac z dekoderem Pace ale mowil ze je wycofuja i nie maja juz na stanie(pewnie bzdura) Nie dalo rady niestety.

Celuje w umowe z mediaboxem za gora 70

Jak Wam sie widza te oferty???

To prawda ze mediaboxa daja tylko do wyzszych pakietow??

Dziwne,że nie wspomniał o aktywacji i dzierżawie :lol2: . Oferta z mboxem droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jakieś przeczucie, umowa podpisana na początku grudnia, kazałem włączyć od pierwszego stycznia żeby móc sprawdzić telefonicznie czy wszystko jest ok przed upływem dziesięciu dni. Tydzień po podpisaniu umowy zadzwoniłem żeby mi powiedzieli ile będę płacił, pani z NC+ powiedziała że nie mają takiej możliwości żeby sprawdzić jaka będzie wysokość rachunku od stycznia, i że takie info mogę uzyskać po pierwszym stycznia. Czyli pal licho z tymi 10 dniami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracuję już tam a umowa pracownicza się kończy..I nie chcą nic konkretnego dać...A dlaczego nie pracuję? Może dlatego że oferta NC+ zbyt słabo się sprzedawała?Obecnie jestem tak jak wy zwykłym śmiertelnikiem.

Życie jest okrutne i wymaga ofiar ;) . Padło na Cibie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zmigrowałem

 

ostatecznie udało mi się wynegocjować universe+6c+mr+pace i 3xhbo na pół roku w sumie za 69 zł. biorąc pod uwagę że poprzednio miałem w promocji gołe optimum hd za 58 zł to chyba niezła oferta :?:

 

oby tylko nie było problemu z wynajmem dekodera

 

miałem jakieś przeczucie, umowa podpisana na początku grudnia, kazałem włączyć od pierwszego stycznia żeby móc sprawdzić telefonicznie czy wszystko jest ok przed upływem dziesięciu dni. Tydzień po podpisaniu umowy zadzwoniłem żeby mi powiedzieli ile będę płacił, pani z NC+ powiedziała że nie mają takiej możliwości żeby sprawdzić jaka będzie wysokość rachunku od stycznia, i że takie info mogę uzyskać po pierwszym stycznia. Czyli pal licho z tymi 10 dniami :/

 

pani z NC+ chyba wprowadziła cię w błąd, u mnie wczoraj po zalogowaniu do ICA też jakiś chore kwoty powyskakiwały więc zadzwoniłem do nich i mówię że na zupełnie inne warunki się zgodziłem - konsultant od razu mi powiedział że te kwoty się zmienią i że będę płacił dokładnie tyle na ile się zgodziłem - dlatego ciężko mi uwierzyć że nie mają takiej możliwości żeby sprawdzić jaka będzie wysokość twojego rachunku od stycznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k0mi oferta mieści się w widełkach bardzo dobrej ;-) a w ICA nic dziwnego, że masz "ciekawe" kwoty, bo w zakładce oferta widzisz ceny standardowe-ile zapłacisz jak umowa przejdzie na czas nieoznaczony a dla Ciebie wiążące są kwoty z pola aktualne saldo w zakładce moje płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...