Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dluzszej przerwie(,ach jak ten czas leci)a wiec krotko i na temat ,zmigrowalem z cyfry do NC+ na wiosne br umowa do konca kwietnia'14' z pakietem i cena jak w podpisie. Po Nowym Roku wysylam wypowiedzenie i tu mam pytanie bo nie jestem w temacie,czy moge ew. liczyc na to samo w tej cenie?Za ile moge dostac jakis kanal dla doroslych ktorego nigdy nie mialem,co sie oplaca prosze o jakies wskazowki i rady, acha na jaki adres wysyla sie teraz wypowiedzenie? Dziekuje za info i wszystkiego najlepszego dla Wszystkich w 2014 ROKU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder i tak dostałbyś co działa z tą kartą

 

No gość na słuchawce mówił że nie ma już w ofercie dekoderów cyfry+. A zwykły hd nie jest mi potrzebny gdyż posiadam swój :D

Bzdury mówił

 

@wiesiekcycon. Pewnie masz szanse na to samo w tej samej cenie. Nikt jeszcze ci na to nie odpowie dokładnie,bo jeszcze nikt nie przedłużał umowy z nc+ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją dobierzesz i będzie nie aktywna to dzwonisz do nc+ i prosisz o przesłanie uprawnień(reaktywacja) lub w ica to robisz. MR liczy ci się od dnia dobrania karty,a nie,że zadzwonisz sobie a po miesiącu ci ją aktywują.Ta usługa działa od razu.

 

 

Bardziej mi chodzi o to czy migrowac 1 lutego powiedziec mu ze chce aktywacje migracji w lutym czy odrazu calosc w dniu obecnym lub nastepnym bo co niektorzy polecaja by migrowac dopiero w nastepnym miesiacu ale nie wiem jaki jest tego efekt pamietam cos o 10 dniach zwloki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

dostałem dzisiaj telefon "ostatniej szansy" na migrację z c+ do nc+

umowa do dzisiaj wypowiedzenie wysłane miesiąc temu, teraz mam optimum hd + mr za 58 zł

propozycja pierwsza: universe + 6c+ mr + wynajem dekodera pace za 69zł

propozycja druga: universe + mr + wynajem dekodera pace za 49zł

 

docelowo chciałem universe+6c+3hbo+mr+pace za 59 zł ale jak widać to chyba nierealne :D

 

co myślicie o przedstawionych ofertach? warte uwagi? co z dekoderami pace? - ponieważ konsultant nie może zagwarantować że punktach nc+ będzie taki dekoder będzie do odbioru

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 30 dni na zdanie sprzętu :) jak nie masz parcia to możesz poczekac i dostac to co chcesz za 69 zł. Możesz też powalczyc o Universe + 6xC+ za 59zł.

Możesz też wybrac to co ci proponują.

Decyzja należy do ciebie.

Mogą zadzwonic z DUK z oferą - rzut na tasmę ;) w ciągu tych 30 dni ale nie muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica czy zmigruję z pejsem a jaka że dostanę go po migracji?

 

jak patrzę na niektóre wasze wyczyny to moja oferta nie wydaje się już tak atrakcyjna... jakby do tego pakietu za 69 zł dorzuciliby 3xhbo to bym się nie zastanawiał a tak pozostaje pewien niesmak. nie chce mi się już czekać kolejnego miesiąca tym bardziej że ostatni telefon od nich miałem 17 grudnia więc może zadzwonią może nie zadzwonią. chce tylko mieć pewność że jak już się zdecyduję na pakiet za 69 zł to dostanę tego pejsa a nie okaże się że brakuje ich na rynku albo są dostępne tylko dla nowych klientów...

 

powiedzcie mi jeszcze żeby zachować prawo do 10 dniowego okresu na rozwiązanie umowy to oferta obowiązywałaby od 1 lutego czy dzisiaj zamawiam obowiązuje od jutra ale z racji tego że jutro jest nowy okres to i tak to prawo mi przysługuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...