Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem do nich skrobnąć o gratisowe dołączenie MGM i FOX-a. Nie znalazłem czasu i natchnienia. Czas przedświąteczny robi swoje. Może to lepiej. Migrujących zapał też przyblakł. Miałem nadzieję i jakąś chwilę tym żyłem, że nc+ wysili się na "dobrą" promocję dla nowych. Stało się inaczej.

Konsule zapewne też myślami są już przy nadchodzących świętach. To wysilać się specjalnie nie będą? Ale u abonentów C+ emocje wciąż grają. Taka ludzka rzecz, która może zaszkodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo, skoro twierdzisz, że się mylę co do tego że "reguł nie ma" to "wywnioskować można", że złożenie wypowiedzenia zawsze równa się lepsza oferta. Owszem, tak jak napisałeś "zwiększa szanse" a to nic wspólnego z regułą nie ma. Znam przypadki w których wysłanie wypowiedzenia nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wyslalem zapytanie o przejscie z cyfry oto co dostalem czy to dobra oferta? teraz place 81 za optim z 2 kartami a umowa konczy sie pod koniec 2014. Chyba zostane na starych zasadach.. Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 18 miesięczny czas oznaczony na następujących warunkach:

 

- pakiet Universe+ Premium Sport & Film w kwocie 89 zł przez 18 miesięcy,

- usługa Multiroom bezpłatnie przez 18 miesięcy.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zl taniej i bym bral ale to i tak jest haczyk bo promocja tego film to jest HBO i Cinemax do 6 miesiecy.

 

A osobiscie to bym sobie do tej oferty dolaczyl History HD i Redlighta korzystac z bonusow tez trzeba tylko niektore z nich sa w smiesznych cenach 5zl MEzzo VHSowy Filmbox.

 

 

Mi mailem zaporoponowali czegos co juz nie ma czyli Platinum & Gold to swiadcz nadal ze calosc te maile to z automatu sa wklejane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

w cyfrze od 7 lat, obecnie mam:

 

Canal+ Optimum HD za 65zł

Optimum Promo HD za 0zł

Multiroom 2 kart za 0zł

Pace Pvr za 0zł

Pace Pvr za 10zł

 

płacę 75zł, umowa do października 2014

 

Od niechcenia napisałem maila do NC+ i zapytałem o ofertę przejścia dla mnie i otrzymałem:

 

Universe+ za 44zł

Canal+ (film + sport) z 40zł

Multiroom za 0zł

Pace Pvr za 0zł

drugi Pace Pvr też za 0zł

umowa na 18 miesięcy

dorzucają HBO i wszystko za 99zł

 

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty fanustyke piszesz. Bez wypowiedzenia,czy napisze meila, czy sam zadzwoni to na to samo wyjdzie. Dopiero jak wyp.wyśle to oni dzwonią z lepszymi ofertami,ale nie tak od razu. Umowa mu się kończy w październiku i do tego czasu w 99% nie dostanie lepszej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niechcenia napisałem maila do NC+ i zapytałem o ofertę przejścia dla mnie i otrzymałem:

 

Universe+ za 44zł

Canal+ (film + sport) z 40zł

Multiroom za 0zł

Pace Pvr za 0zł

drugi Pace Pvr też za 0zł

umowa na 18 miesięcy

dorzucają HBO i wszystko za 99zł

 

co o tym sądzicie?

 

Ja bym to ''łyknoł'' po pierwsze spokój bo masz dwa PVR-y po drugie bez HBO powiem Ci ze przeżyjesz ;-) Dadzą Ci podejrzewam na 6 m-cy za free czyli akurat na zimę 2013/2014 bo wiosna czy latem kto tak namiętnie pay-tv ogląda.

 

Ja dostałem to samo co Ty ale poprosiłem o Cinemax bo tam leci bardziej zróżnicowane i ambitniejsze kino niż na HBO choć chciał mi dac pan HBO ale wolałem Cinemax

 

Po drugie jak masz dwie karty MR to bierz dopóki jeszcze można z tym migrować bo nie wiadomo czy za niedługo ''nc+'' dla byłych Cyfrowiczów migracji do ''nc|+'' od czegoś nie uzależni np. wymiany sprzętu. Weż to tez pod uwagę no chyba że chcesz sie z nimi drapać o 10/15 zł taniej ale nie wiem czy warto tracić czas na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

w cyfrze od 7 lat, obecnie mam:

 

Canal+ Optimum HD za 65zł

Optimum Promo HD za 0zł

Multiroom 2 kart za 0zł

Pace Pvr za 0zł

Pace Pvr za 10zł

 

płacę 75zł, umowa do października 2014

 

Od niechcenia napisałem maila do NC+ i zapytałem o ofertę przejścia dla mnie i otrzymałem:

 

Universe+ za 44zł

Canal+ (film + sport) z 40zł

Multiroom za 0zł

Pace Pvr za 0zł

drugi Pace Pvr też za 0zł

umowa na 18 miesięcy

dorzucają HBO i wszystko za 99zł

 

co o tym sądzicie?

 

jakim cudem masz umowe do konca pazdziernika 2014? biorac pod uwage nawet 18 miesieczna umowe, to jakim cudem w kwietniu tego roku przedluzyles z C+ jak to bylo juz niemozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...