Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bbiedronka233 nie ma reguły, że jak komuś dali to i Tobie się uda, ale doświadczenie uczy, iż po złożeniu wypowiedzenia i im bliżej końca umowy tym szanse na lepszą ofertę rosną. Ostatnio chyba rzadziej opcje typu HBO dają na cały okres umowy, ale moim zdaniem ofertę którą Ci zaproponowano można dostać i taniej i HBO na cały okres-toteż łaski Ci nie robią, ale wybór należy do Ciebie.

 

 

Poczekam bliżej świąt, jak dalej będzie kiszka to będę zastanawiał się czy dalej cisnąć o to HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST: C+ /do końca września 2014/:

 

OPTIMUM HD

HD - Optimum promo

 

Cinemax HD

Filmbox HD

HBO HD

EXXXTRA

 

wsio: 105 pln

- pytanie: czy opłaca się migrować - koniecznie na własnym sprzęcie, bo jest splitter /pace/ i ile można wytargować za wsio - filmbox, cinemax, hbo /bez canal+, i bez sportu/

- na koniec: czy są informacje, czy zostanie bez zmian możliwość używania własnego sprzętu i czy Seca zostaje bez zmian, bo to dla mnie priorytet!

Olałbym migrację, tylko [beep] wyłączyły mi MGM HD...

- Gdybym migrował, a wyłączyliby secę to jest podstawa do rozwiązania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kafel migrować tylko jak oferta będzie się kalkulować. Przecież dla samego MGM HD nie będziesz chyba dopłacać? Przy migracji jak nie wymienisz dekoderów na ADB to o secę czy splitter się martwić nie musisz-dla Ciebie nic się nie zmieni i wszystko będzie działać jak działało-no może poza cyfraonline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1 a kto to wie co Julian wymyśli? Jego przenikliwa myśl, rodem z Canal+, może zaskoczyć Nas ponownie. Osobiście uważam, że nowe kanały-jeżeli będą- to w pełni dostępne od promocji Universe+ bądź extra płatne dla wszystkich w jakimś pakiecie z Canal+ jak opcja dodatkowa Platinum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe + hbo+cinemax+canal+ - 109 pln, do tego filmbox za 4,9 czy coś koło tego... może i olałbym canal+, ale niechcący wcześniej rzuciłem okiem na to co nadają na 5-ciu kanałach... tragiczna żenada z filmem mająca niewiele wspólnego... za to nie zapłacę ani centa!

 

wiem, że to niespecjalna oferta, ale od kwietnia się do nich nie odzywałem, po ciężkich bojach o aktualną i byli zaskoczeni...

w sumie to się przyglądam temu co się dzieje, bo wyjścia są dwa: albo polsat z modułem cam /tańszy, ale tylko jeden moduł na umowę/, albo nc+ w przyszłości, jednak tylko seca... chodzi tu o kartę dvb, no i splitter przy okazji...

 

p.s. wydałem 3.80 na telefon, żeby się dowiedzieć, że brak opcji dodatkowych na stronie nc+ to normalne /sundance, filmbox, fikołki.../ :D , a poza tym to nic się nie zmieniło: dają promocję i chcą więcej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie pakiet CANAL+ HBO Super Premium ( umowa z tv ), mutiroom, PVR Pace...za całość płacę 157zł.

 

Z tego co tu czytam, to jestem w niekorzystnej sytuacji (wysokie abo). W listopadzie oferty pomiędzy 145/132 zł. Moim zdaniem stanowczo za dużo, do obecnego abo mam wliczony koszt tv...cena pakietu bez tv wynosiła 99zł i takiej podstawy negocjacji się spodziewałam.

 

No i pytanie, jaki koszt byłby osiągalny dla mnie za Universe + 6xC + HBO + pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty). I czy mogłabym dostać do takiego zestawu drugiego pace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim przypadku abo do 100 zł jest osiągalne.

W tej chwili jak mówię że chcę obniżyć koszty, to mi zabierają hbo ...a mi pasuje to co mam, tylko chcę troszkę taniej :)

 

Jeszcze pytanie, czy drugiego pace dobierać teraz, czy dostanę go bez problemów w czasie migracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

mam do Ciebie pytanie, czy jest obecnie jakiś haczyk,myk:) przy migracji z Cyfry do NC+ przy pozostaniu na sprzęcie z Cyfry.Chodzi mi o to, czy można reklamować brak pewnych programów które nie ma po migracji a są na dekoderach NC+ ( coś było w temacie jeśli dobrze pamiętam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...