Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@marcelnorbert wiesz "Nka" nie była taka zła..... nie przesadzajmy :wink:

przynajmniej przed fuzją działały mi kanały nki na PS3 :D

Jak widać teraz się liczy ilość kanałów HD a nie ich jakość i operatorzy tylko się prześcigają kto ma ich więcej w swojej ofercie....

ps.Czemu nikt z NC+ nie pomyśli aby odblokować tą funkcję z PS3 ..... niejedna osoba by się skusiła za jakąś drobną opłatą mieć taki typ "MR"

Tak to kiedyś wyglądało,filmik z grudnia 2012 "made by me" :D

 

Może na PS4 śmiga? :wink: gdyby ktoś miał nową konsole niech sprawdzi i podzieli się informacją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj. Silver, + 4xC+ (czyli razem 6xC+), MR, Pace, Philips, HBO na 6m w cenie 64 zł.

Czy ktoś w tym miesiącu dostał w podobnej cenie HBO na 12m?

Ktoś wcześniej pisał że wymienił Philipsa na Pace przy migracji. Jakimi argumentami to się udało?

W tej cenie to można ugrać HBO na cały okres umowy. Można wymienić Phila na Pejsa. Trzeba być upartym i cierpliwym.

 

Teoretycznie wiem że to możliwe dlatego pytam o praktykę czy komuś ostatnio to się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth rozumie Cie ale to nie ma nic wspólnego z tym co mi proponują.Po prostu nie chce mieć żadnego C+ SILVER i jak chcą się ze mną o to przepychać to niech sobie odpuszczą bo na mnie APRU sobie nie podwyższą.Krótko i na temat U+ jako podstawa a nie C+ SILVER i wtedy możemy podpisać nową umowę nawet za 84 zł z pełnym C+ bez żadnych gratisów na 18 m-cy dla mnie byle bym miał już ''śniety spokój'' z myśleniem nad nc+ ;-)

 

Jeśli tego nie zrozumią to mają problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W wątku migracji z cyfry do NC+ podzieliłem się z wami moją wynegocjowaną ofertą. Oto ta treść.

Witam,

Moja umowa kończyła się 30 listopada i dziś (po wielllluuuu telefonach) postanowiłem przejść do NC+.

"Warunki na których przeszedłem to:

Universe +

Canal + x6 na 12 miesięcy

cinemax na 12 miesięcy

HBO na 12 miesięcy

do tego multiroom i dwa dekodery na zasadach cyfry 0 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna 99 zł

CENA 69 zł miesięcznie

 

Wcześniej posiadałem

Optimum HD promo + 6xCanal + + cinemax za 77 złotych.

 

Powodzenia w negocjacjach.

pozdrawiam"

Dziś otrzymałem rachunek i zobaczyłem jedną ciekawą rzecz. Cały czas podczas negocjacji upierałem się, że chce mieć zniżkę na Cinemax i nie chcę płacić więcej niż 10 zł. Konsultanci twierdzili, że nie mogą mi tego zaoferować. Proponowali za u+, 6xC+ i HBO na 6 miesięcy gratis za 59 zł i Cinemax za 15 czyli 74 zł. W końcu jednak stanęło na moim i miałem płacić ze zniżką 69 zł i HBO na 12 miesięcy. Dziś pojawił się rachunek i zobaczyłem coś takiego. U+, 6xC+ i HBO za 54 zł plus Cinemax za 15 zł, czyli bez żadnej zniżki. Mam do was pytanie czy z tych Cinemaxów mogę teraz zrezygnować ? Nie chodzi mi o reklamację tylko w związku z tym, że jest to opcja dodatkowa to czy mogę z niej bez przeszkód zrezygnować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za opłatę multi dostałem HBO na kolejne 6 miesięcy w "prezencie". Generalnie 150>99, więc to przebolałem i doszedłem do wniosku, że jednak taki układ mi się generalnie opłaca. Bardzo chciałbym się dowiedzieć co z tymi Cinemaxami, ale chyba najprościej będzie tam zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

 

Powiedzcie co robic ?

 

dzisiaj dzownili do mnie z nc+ gdyz umowe mam do 31,12,2013 - jednak nie mialem czasu i mowie do goscia niech zadzwoni za dwie godziny- on na to ok skontaktuje się z panem po godz 14. przed momentem jednak dostaje smsa od nc+ o tresci " potwierdzamy rozwiazanie Panstawa Umowy z dniem 31,12,13 br. gdyby zmienili panstwo decyzje prosumy o kontakt pod nr tel 22 2200191" Co robic ? czekać jeszcze na nich do konca miesiaca ? czy dzwonic samemu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie dziś dzwonili. Stanęło na U+, C+x6, odblokowanie pełnej powierzchni dysku na moim turboboxie w cenie 59zł/ m-c. Mi odpowiada. Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich oczekujących na magiczny telefon i jeszcze bardziej magiczną konsultację konsula z kierownikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś jestem w nc+. Umowa była do końca roku w c+. Wcześniej płaciłem 63 zł

Wynegocjowany pakiet to: Universe +, 4C+ (Canal+, Canal Sport, Canal Film i Canal Family ) 12 m. , 3HBO na 6 miesięcy, MR, pozostawiają mi dekoder Philips i wymieniają sagema na pejsa. Umowa na 12 miesięcy. Wszystko za 69 zł.

Można było może troszkę jeszcze ugrać, ale myślę że taka oferta tez jest dobra.

Dzięki wszystkim za porady i swoje spostrzeżenia.

Życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dostaniecie zależy z grubsza od tego ile placiliscie, dla mnie to, ze ktoś płacił 139 zł za coś i za to samo a nawet wiecej chce płacić 5 dych jest po prostu nie do pojęcia. A te cenne porady wielu z Was dotyczące jak dostać lepsza ofere są nic nie warte. ;) co do pytań notorycznych 'co pana interesuje' - zgodzę się w zupełności, że to jest męczące ;) ale jakoś muszą dobrać ofertę do potrzeb ;)

 

julianek ....mieliśmy tu już paru "czarusiów" i wystarczy......nie siej zamętu i nie oszukuj....premii i tak ci nie dadzą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może się komuś przyda.

Umowa ważna była do konca 06.2014r cyfra+

Zmigrowałem dzisiaj z pakietu optimum za 77 zł , dekoder pace na:

universe+, 6 x canal+, 3 x HBO , dekoder mediabox+ 5zł wynajem, umowa na 18 m za 84zł

jestem zadowolony, bowiem dostałem dokładnie to czego chciałem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 grudnia zmigrowałem do NC+ pakiet Comfort+, Multi umowa na 12m. za 24.90. Teraz zobaczyłem, że niektórzy mają ten sam pakiet, ale za 19.90. Czy w związku z tym mogę zrezygnować z umowy(umowa zawarta telefonicznie- jest chyba 10 dni na rezygnacje, w jaki sposób można to zrobić) oraz negocjować o ten pakiet za 19.90? Ewentualnie mógłbym płacić te 24,90 gdybym dostał jeszcze w cenie ten pakiet EXTRA+(kanały które dzisiaj doszły). Jak myślicie mam jakieś szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 grudnia zmigrowałem do NC+ pakiet Comfort+, Multi umowa na 12m. za 24.90. Teraz zobaczyłem, że niektórzy mają ten sam pakiet, ale za 19.90. Czy w związku z tym mogę zrezygnować z umowy(umowa zawarta telefonicznie- jest chyba 10 dni na rezygnacje, w jaki sposób można to zrobić) oraz negocjować o ten pakiet za 19.90? Ewentualnie mógłbym płacić te 24,90 gdybym dostał jeszcze w cenie ten pakiet EXTRA+(kanały które dzisiaj doszły). Jak myślicie mam jakieś szanse?

 

A te 5 zł robi wielką różnicę? Bądź poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...