Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś wyłączyli N-ke? Podobno termin był do 31 maja, a mi nadal kanały świecą, może jeszcze będą świecić do 14 czerwca do kiedy mam termin oddania dekodera? Fajnie byłoby :D Kiedyś w Cyfrze (czerwiec 2012 rok) wyłączyli ma 2 dzień, a tu o wiele dłużej :)

 

Widocznie mają duzo kont do dezaktywacji i nie nadążają z tym :lol: - jeśli oni tego nie zrobia karta sama ulegnie "samodestrukcji" :lol: po kilku dniach i przestanie świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te braki w opisie, pakiety chyba nazywa się "Świat HD 6m" wzięty był w grudniu 2012. dekoder HDTV recorder z dyskiem 250 GB. Dekodera nie reklamuję gdyż pozostał mi nie cały miesiąc umowy, a chcę wymienić przy okazji przedłużenia na większy.

Jak na razie dzwonili do mnie z nc+ ale nie mieli jeszcze inforamcji o wypowiedzeniu i proponowali pakiety Platinium za 99 zł. lub gold za 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te braki w opisie, pakiety chyba nazywa się "Świat HD 6m" wzięty był w grudniu 2012. dekoder HDTV recorder z dyskiem 250 GB. Dekodera nie reklamuję gdyż pozostał mi nie cały miesiąc umowy, a chcę wymienić przy okazji przedłużenia na większy.

Jak na razie dzwonili do mnie z nc+ ale nie mieli jeszcze inforamcji o wypowiedzeniu i proponowali pakiety Platinium za 99 zł. lub gold za 79 zł.

 

Ale miałeś kanały nPremium ? To dość istotna sprawa z n-kowcami.Jeśli chodzi o dekoder to możesz spokojnie wywalczyć programowe jego poszeżenie (chyba wszystkie miały 500GB tylko były przycinane programowo do 250GB - ja tak miałem i mi poszeżyli do 500GB po aktualizacji).czekaj na ich ruch - sam nie dzwoń - niech się produkują !!! Ja dostałem Universe + 6xC+ + 3xHBO + poszeżenie dysku do 500GB - wszystko na 12m-cy : 59zł przy czym 3 m-ce za FREE - wychodzi 44zł na m-c ! Myśle że to dobra oferta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Wysłałem wypowiedzenie juz jest zarejestrowane i mam umowe do konca czerwca. Mam Optimum HD Multiroom oraz drugi dekoder. Dzisiaj proponowali mi Universe za 59 PLN ale bez 6 C+. Konsultant powiedzial mi ze jak nie miałem wczesniej C+ to mi sie nie należy przy Universe. Czy owy Konsultant mówił prawde czy chciał mi wcisnąc goły Universe.

 

Za odp

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem sms od nc+, ze maja dla mnie niby 'specjalna oferte' :lol: Zadzwonilem, gosciu do mnie ze maja dla mnie universe+ za 49zl/mc. Pytalem o opcje z Universe+ z 6xC+, powiedzial ze ta oferta minela. Grzecznie powiedzialem ze jak beda mieli oferte universe+6C+ niech sie odezwa. Czyli wychodzi na to ze musze czekac az zmiekna, jak umowa sie bedzie konczyc ? Przypomne, ze umowe mam do 31 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zalezy mi na Canal+, glownie ze wzgledu na Premier League. Mam nadzieje ze jednak bedzie jakas oferta dla mnie, nie bede placil wiecej niz te 60zl. Skoro byl taki pakiet, mialem nPremium, lapie sie pod ta promocje. Chyba ze uwazaja ze sa rowni i rowniejsi, ale wtedy to ja sie juz z nimi pozegnam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem sms od nc+, ze maja dla mnie niby 'specjalna oferte' :lol: Zadzwonilem, gosciu do mnie ze maja dla mnie universe+ za 49zl/mc. Pytalem o opcje z Universe+ z 6xC+, powiedzial ze ta oferta minela. Grzecznie powiedzialem ze jak beda mieli oferte universe+6C+ niech sie odezwa. Czyli wychodzi na to ze musze czekac az zmiekna, jak umowa sie bedzie konczyc ? Przypomne, ze umowe mam do 31 lipca.

 

To może być prawda. Po kilku rozmowach chciałem właśnie ten pakiet i z innym mieli nie dzwonić. Więc już nie zadzwonili. A dziś zmigrowałem do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Według mnie powinni zaprzestać rozdawnictwa Universe+ i 6 C+ za 59 PLN, bo skończą jak nka

Nie mam nic do tego że ktoś płaci mniej odemnie........a ma podobną ofertę

ale pewnie będzie w przyszłości miało to swoje "+" jak i "-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...