Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem info, ze do końca maja miało być za darmo a dziś rano wyłączyli mi sygnał. Kłamstwo goni kłamstwo w tej firmie... szkoda czasu i nerwów

 

Musisz zadzwonić i się upomnieć.

Tez tak miałem po ok. 30 h sygnal już był. O dziwo tylko na drugim cameleonie. Pierwszy w Pace stracil sygnal i bardzo szybko pojawil się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idż do CP może tam daja darmo :lol2:

 

tak żebys wiedział w CP dostałem 6 miesiecy gratis a nc+ jak coś obiecuje i pisze maila i wyswietla na tv to powinni słowa dotrzymać a jak widac mają z tym wieeelki problem, nawet na nowych umowach kłamią i nie dają tego co obiecali, wiec nie rób ze mnie idioty , bo to nie ja robie ludzi w balona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

Idż do CP może tam daja darmo

 

Darmo?

 

Nie dają darmo i wiesz to tak samo dobrze jak każdy, kto czyta to co tu piszę, ale za to nie prowadzą targów jak nc+, godnych raczej bliskowschodniego suku, a nie, poniekąd poważnej firmy medialnej, reprezentującej dwie duże spółki, mające swe korzenie w dwu największych europejskich krajach.

 

W CP jest cennik (konkret) i jak chcesz to płacisz, a jak nie, to wychodzisz z APS-u i nie płacisz, bez zbędnego targowania, które uwłacza godności klienta w równym stopniu, jak godności firmy, która na takie targi dozwala.

 

To jest coś, co działało na mnie wymiotnie zarówno w CYFRZE+, jak i teraz w nc+ i powiem Ci, że byłem już naprawdę bliski tego, by całkowicie zrezygnować z produktu oferowanego przez ITI i tylko szczęśliwy dla nich zbieg okoliczności, mnie jako klienta w tej firmie zatrzymał.

 

Dzięki temu nc+, dostanie ode mnie co miesiąc 59, zarobionych przeze mnie złotówek, a CP 89, czyli tyle, na ile kto zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od końca marca i w teraz chciałbym podziękować wszystkim na tym forum za cenne informacje i wskazówki.

Dzięki temu migrowałem do nc+ na swoich warunkach. A właściwie prawie na swoich warunkach. Umowa z enką przedłużona w listopadzie 2012 opcja Full z npremium HBO i MR premium razem 119 pln. Wypowiedzenie złożone 14 kwietnia. Sam nie dzwoniłem a z ich stony brak reakcji do pierwszych dni maja. MR wyłączyli 4 maja i nic poza standardowym komunikatem jak to z przykrością przyjęli moje wypowiedzenie. Pierwsza propozycja to platyna z HBO za 96 pln bez MR. Podziękowałem. Moja propozycja: Gold, HBO Filmbox i History i MR Premium za 90 pln. W zamian nie chcę paczki Canal+. Brak zgody na moją propozycje. Późniejsze propozycje coraz gorsze, albo takie same tylko inaczej nazwane. Raz Filmoxy na czas umowy w cenie a następny telefon filmbox na 6 miesięcy gratis. Dzwonią różne osoby z różnych numerów.

W końcu propozycja Gold z HBO Filmbox 6xC+ za 89 pln plus MR Premium za 20 pln wszystko na 12 miesięcy. Chciałem zrezygnować z paczki Canal plus i uzyskać coś w zamian, ale nie udało się bo okazało się że paczka C+ jest za 0 złotych i nie jest nic warta :). Więc skoro dla nich nie jest warta nawet 2 zeta za History to wziąłem.

Teraz wszystkim serdecznie dziękuje bo wcześniej nawet nie myślałem że można się targować. Informacje z tego forum jak rozmawiać z konsultantami, jakie są stosowane sztuczki i zagrywki i jak uniknąć wpakowania się w kłopoty z umową były bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po migracji zablokowali dostęp do tunera. Wyswietlał sie tylko ekran aktywacyjny. wykonałem telefon na numer podany na stronie nc+ i okazało się że faktycznie dostęp został zablokowany ze względu na złożone wypowiedzenie. Konsultant sprawdził jednak ofertę i potwierdził wszystkie ustalenia migracji. W ciągu 24 godzin miałem dostać dostęp do wynegocjowanej oferty. Rozmowa była uprzejma, gościu przeprosił za wyłączenie sygnału i juz po 30 minutach miałem pełen dostęp do tego co wynegocjowałem. Pojawiły sie filmboxy, których wczesniej nie miałem oraz dostęp do VOD oraz MR. Ale trzeba zachować czujność. To też nauczka po tym jak traktowali innych klientów na tym forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aktualne ICA :) :

2013_05_19_193416.jpg

Teraz tylko czekam na faktureke na dekoderze :)

Ps.Kwota się zgadza...kanały świecią..... :D

Ps.nie chodzi o oferte ....

pozdrawiam Hejterów!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ICA :) :

2013_05_19_193416.jpg

Teraz tylko czekam na faktureke na dekoderze :)

Ps.Kwota się zgadza...kanały świecią..... :D

Ps.nie chodzi o oferte ....

pozdrawiam Hejterów!!!!!

Widzę ,że masz Redlight HD.....warte są te fikołki swojej ceny ?

Ja mam od dawna Hustler HD za 6zł i mogę stwierdzić , że tej ceny jest wart i ani złotówki więcej ....nie lubię sztucznej amerykańskiej papki .

Jaka produkcja przeważa w Redlight HD ?

 

Sorry , że nie w tym dziale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Właśnie wyświetlił się rachunek na dekoderze,muszę zmartwić co nie których...nie ma wpisu 6xCanal+

pewnie nigdy nie będzie....ważne że sie człowiek zabezpieczył :D

Tak to wygląda:

2013_05_20_07_19_20.jpg

 

umieszczam to w celu pokazania że niema wpisu a nie że się chwale tym co posiadam(bo niema czym sie podniecać)......,co niektórzy mi to zarzucają(pozdrawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, mam to samo co Ty. tylko, ze zamiast Redlight mam cinemax na 12 m-cy i ostatnio zablokowali mi Seriale+, na razie nie chce mi się dzwonic, bo i tak nie ma co tam ogladac. ale dziwi mnie fakt, ze znikneło mi to, skoro mam Golda.. a odnosnie 6xC+ tez nie mam nic wyszczegolnionego.. mam nadzieje, ze za jakis czas nie wylacza mi 2 dodatkowych kanało C+ i potem wyklocac sie z nimi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyświetlił się rachunek na dekoderze,muszę zmartwić co nie których...nie ma wpisu 6xCanal+

pewnie nigdy nie będzie....ważne że sie człowiek zabezpieczył :D

Tak to wygląda:

2013_05_20_07_19_20.jpg

 

umieszczam to w celu pokazania że niema wpisu a nie że się chwale tym co posiadam(bo niema czym sie podniecać)......,co niektórzy mi to zarzucają(pozdrawiam)

 

Ja Ci nie zarzucam że masz tą opcję (erotyka) , tylko pytam o zawartość w stosunku (nomen-omen) , do ceny .

Czy przeważa produkcja USA , czy europejska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Hm z tego co widzę sporo włoskiej produkcji jest :D

cytat:"""Najnowsze produkcje erotyczne High Definition z USA i Europy, w jezyku angielskim, niemieckim, francuskim i wloskim. Kanal nadaje przez cala dobe"""" koniec cytatu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam pytanie, wypadłem z rytmu a tu już prawie 1000 stron, otóż moja historia:

a wiec przeszedlem z c+ do nc na to co w stopce, niestety po odebraniu deków okazalo sie ze nie mam cinemaxow, ale co gorsza nie mam tez calej paczki canalow, no wiec zglosilem reklamacje, na ktora dzisiaj otrzymalem telefonicznie odpowiedź iż rzeczywiscie jest blad i ja mam racje, ale...

poniewaz mam nowy sprzet ADB i do tego multiroom tez ADB to system ma blokade i nie sa mi w stanie podlaczyc tych dodatkowych 2 canalow bo nie jest to wykonalne...babeczka stwierdzila ze gdybym byl na starym sprzecie od cyfry to wtedy juz byloby ok...

w ramach rekompensaty moze mi dac HISTORY HD :lol2:

jezeli sie nie zgadzam to moge wycofac migracje i negocjowac nowe warunki...jakas paranoja.

 

pytanie czy ma ktos podobny zestaw i u niego działa??

czy chce mnie tylko babeczka podejsc zeby zaoszczedzic sobie klopotow?

skoro przyznali mi racje to czy nie moge po prostu stwierdzic, ze wymagam respektowania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm z tego co widzę sporo włoskiej produkcji jest :D

cytat:"""Najnowsze produkcje erotyczne High Definition z USA i Europy, w jezyku angielskim, niemieckim, francuskim i wloskim. Kanal nadaje przez cala dobe"""" koniec cytatu :jupi:

Nie możesz, czy nie chcesz wyrazić swojej oceny tego kanału , że posiłkujesz się cytatem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież napisałem że kanał jest dobry ,dużo produkcji europejskich....,nie miałem kanału hustler więc nie porównam do niego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką (kolejną ofertę) - pakiet Silver + wszystkie C+ (6szt.) + HBO (3szt) + poszerzenie programowe twardego dysku z 250GB do 500GB - wszystko na 12m-cy, pierwsze 3m-ce za 0zł a reszta (9m-cy) za 69zł - oferta niby dobra ale jakoś im nie wierze !!!!!!!!!!!!!!! Bo taki pakiet wyniósłby niecałe 52zł na miesiąc uwzgledniając m-ce gratisowe - Co o tym sadzicie ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...