Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Wysłałem wypowiedzenie w marcu (umowa z cyfrą do końca kwietnia) do tej pory żadnej oferty, żadnego telefonu ze strony nc+. Czy to normalne ? Co radzicie zrobić :?

a potwierdzenie odbioru listu poleconego dostałeś?jeśli tak to zadzwoń do nich i zapytaj czy wypowiedzenie zarejstrowane

 

wiktor3a z końcem maja

 

 

Tak dostałem. Wygląda na to, że o mnie zapomnieli. Nie chcę sam dzwonić bo wtedy dostanę słabą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godunow - czy na forum przeprosisz jesli osoby ktore dostaly taka oferte udowodnia to ?

Tak!! Ale od dwoch tygodni dowodow takowycj brak .czyli skany umow tych co to dostawali full pakiet nc + za mniej niz 50 pln!! Ba nawet niektorzy dostawali oferty za mniej jak 40zeta za full pakiet i nie brali !

Czekam na dowody!!!! to jest skany umow nr. abonenta etc. Doczekam sie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pierwsza oferta kilka dni po starcie nc+: All za 179zł wyśmiałem Panią, a ona mi, że do czerwca i tak będę musiał zmigrować do nc+. Po analizie forum - wpisów na satkurier stwierdziłem, że nalezy zwiekszyć swoją pozycję wyjściową i zejść z kosztów - rezygnacja z opcji dodatkowej HBO za 27 zł - umowa do końca listopada 2013r. Więc zszedłem z C+optimum hd + HBO za 123 zł do C+optimum hd za 86 zł + 10 zł MR.= 96zł. Nie Dzwonią i ja nie zamierzam! Oferta jak dla mnie do d...(beep)! Nie przyjmę żadnej propozycji dopóki nie będę miał zagwarantowanych: 2x Comedy Central oraz eurosportów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

Ja bym spróbował albo HBO na 12 miesięcy albo Universe + 6C+ za 59 wszystko na 12 miesięcy. Jestem ciekawy co utargujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy telefony z NiC+.

Obecnie Cyfra+ Prestige. Umowa przedłuzona 22 marca tego roku na 18 mies - 144 zł wraz z MR (2 karty) + własny sprzęt.

Telefon 1 i 2 - Canal + Platinum + HBO i Cinemaxy i Filmboxy wraz z MR za 159 zł

Na moją sugestię, że chcę mieć jak do tej pory - tj. pełną ofertę ale bez zbędnych wodotrysków typu VOD i inne [beep]erele - trzeci telefon i ... All Inclusive za 179 zł wraz z MR na 2 kartach.

Trochę sobie jeszcze z nimi pogadałem bo zadawali standardowe pytania o to jakie kanaly oglądam, no to moja odpowiedź: Sci - Fi i Universal... a tego nie ma w NiC+. I cisza po drugiej stronie słuchawki.

Podziękowałem im za telefon. Do czasu kiedy świeci mi włączony testowo nSport i MGM nie zamierzam migrować do tego tworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w punkcie nc+ w centrum handlowym widziałem kartkę z napisem "kanał + silver + hbo na 12 miesięcy dla klientów innych operatorów". "Kanał" to pewnie miała być paczka C+.

 

Moim zdaniem powinni dać jakąś sensowną, elastyczną ofertę dla nowych klientów, a nie cały pakiet C+ za 119 zł, bo to jest jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mailem info:

 

23231.jpg

 

Więc zadzwoniłem pod podany nr, żeby dowiedzieć się czy to spam...

 

(Mam umowę w N za 48zł WPT).

 

Wnioski po rozmowie:

 

1. Zgodnie z wypowiedzeniem umowa kończy sie z końcem kwietnia 2013.

2. Od 1 maja do 31 maja odbieram wszystko to, co mam + C+Family 1 i 2. za free.

3. Mogę wycofać wypowiedzenie do końca maja mimo, że umowa juz nie obowiązuje.

 

Na dziś Pan zaproponował takie opcje:

 

- Comfort+ za 34zł

- Universe+ za 49zł

 

za chwilę

 

- Universe+ za 49zł + C+ FAMILY 1 i 2

- Universe+ 6xC+ za 99zł

 

Wszystko na 12 mcy.

 

Powiedziem, że sie zastanowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

 

Jeżeli miałeś gołe wpt to oferta z 6 c+ jest dość ciekawa. Bo do tej pory nie dawali chyba c+ do gołego wpt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

 

Jeżeli miałeś gołe wpt to oferta z 6 c+ jest dość ciekawa. Bo do tej pory nie dawali chyba c+ do gołego wpt.

 

Mam WPT 54zł bez N premium (gołe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano miałam kolejny telefon z nc+ z numeru zastrzeżonego. Wszystkie propozycje na okres 12-stu miesięcy.

 

Pierwsza propozycja jaką mi Pani zaproponowała była taka jak ostatnio: Universe + 6xC+ (59 zł) + MR (10 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł). W sumie 89 zł.. Nie zgodziłam się.

 

Druga opcja: Universe + 6xC+ przez 6 miesięcy 49 zł, później przez kolejne 59 zł + MR (0 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł). Całość: 69 zł przez pierwsze pół roku, później: 79 zł

 

Zapytałam o HBO w gratisie (powiedziałam, że śledzę sytuację na forach i wiem jakie propozycję składają ;-)). I wtedy padła trzecia opcja:

Przez okres 12-stu miesięcy Universe + 6xC+ za 49 zł. MR (0 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł) + HBO za darmo przez 6 miesięcy (na 12-ście się nie udało), później jeśli nie zrezygnuję 20 zł. Całość: 69 zł

Ma oddzwonić wieczorem bo powiedziałam, że muszę z mężem porozmawiać. Ale myślę, że przyjmę ofertę bo będę płacić tyle ile płaciłam do tej pory + teraz HBO pół roku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z Panem z działu DUK. Miałem WPT + Npremium, MR Premium. Zaproponowana opcja w słynnym liście migracyjnym "Silver (22) za 69 PLN. Wypowiedzenie napisane i wysłane 08.04.2013 - poczta dostarczyła je na 10.04. Wczoraj pierwszy kontakt ale odmówiłem rozmowy bo była w godzinach pracy. Kontakt dziś pakiet Universe + oraz 6x canal + wymieniony z nazwy za 49 PLN miesięcznie na 12 m-cy. Multiroom - rezygnuję z MR Premium i w maju dobiorę sobie MR Standard na dwa dekodery. Po stwierdzeniu żeby coś dodał - żeby mnie ostatecznie przekonać - dołożył HBO X 3 w gratisie na 3 m-ce. Zgodziłem się. Umowa do 30.04.2014 (ale już 3 m-ce przed końcem można rozmawiać o przedłużeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, walczymy tutaj o każde 10 zł... a na przelomie roku to raptem 120 zł taniej powiedzmy.. w sumie w ogole zastanawia mnie takie targowanie, nie kojarzy by w czyms innym dalo sie tak negocjowac jak wlasnie w tv cyfrowej. No np nie wejde do sklepu i nie powiem czy sprzeda mi Pani ten chleb za 1 zl, bo jak nie to wychodze... ew. kupie to i to, ale Pani mi dorzuci mleko i masło to wtedy wezmę;) a tak naprawde kazdego dnia na byle g...o sie wydaję.. a taka telewizja za te kilkadziesiat zloty miesiecznie! to naprawde niewiele... raz pizzy nie zamowic to powiedzmy 30-40 zl i juz jest na tv prawie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Universe+ 6xC+ za 99zł

Pewny jesteś że się nie przesłyszałeś?? może 79 albo 69

Za 99 Bez żadnych negocjacji dają Platynę.

A to jednak sporo lepsza opcja niż Universe + 6xc+

 

Spytałem ile muszę zapłacić żeby mieć wszystkie c+? Pan odpowiedział że 99zł. Zapytałem czy to jest platinium? Pan powiedział że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...