Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, moje wypowiedzenie w APSie złożone wczoraj zostało dzisiaj wysłane faksem do centrali i jego skan jest przypisany do konta :P Ale w systemie nie jest wprowadzone. A więc możliwe że przy niektórych APS-a (a może wszystkich) trwa to dwuetapowo. A wszystkie wypowiedzenia wprowadza do systemu centrala. Ciekawa droga :)

 

Ja to mam w [beep]ie ich drogę.

2013-04-19 14:10 (data przyjęcia pisma), a na dole dodatkowo ramka "Data i czytelny podpis Abonenta"

Całość = po jednym egzemplarzu dla każdej ze stron - w sumie trzy.

 

 

PS dotyczący migracji:

 

Chyba trzeba od konsultanta usłyszeć zdanie: "Przechodzi Pan na pakiet Platinium", aby od 1 maja nie było jaj z telefonicznymi obiecankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie w N posiadam:

Pakiety

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Umowe mam na czas nieokreslony i place za to 93zl/mc.Po dwoch telefonach od nich,nie ma dla mnie nic poza C+Platinum za 99zl/mc na 18 miesiecy umowa,zadnych opcji dodatkowych o HBO tez nie ma mowy.Czy ktos z podobnym pakietem uslug wyrwal cos lepszego od nich?Dzisiaj znowu dzwonili ale jak odebralam to tylko muzyczka zaczela grac i tak przez 1:20min wiec sie rozlaczylam :)Pozdrawiam

PS.Od ponad miesiaca jestem zarejestrowana na forum nc+,do tej pory nie dostalam emaila zeby aktywowac konto!wiec moge sobie tylko czytac :)dobrze ze tutaj moge cos powiedziec :)Sorki za off top

nFilmHD x 2 czy x 4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ coraz chętniej rozdaje pakiet 6xCANAL+ do niższych pakietów. Chciałoby się powiedzieć - w końcu!

Może jestem zbyt podejrzliwy (oby!), ale chciałbym wiedzieć jak będzie z kanałami sportowymi, które okazyjnie będą uruchamiane w trakcie na przykład meczów Ligi Mistrzów (kilka meczów o tej samej porze).

Czy każdy posiadacz pełnej paczki 6xCANAL+ otrzyma dostęp do tych dodatkowych kanałów, czy może postanowią znowu nas orżnąć i będą je udostępniać np. od pakietu CANAL+Platinum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie w N posiadam:

Pakiety

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Umowe mam na czas nieokreslony i place za to 93zl/mc.Po dwoch telefonach od nich,nie ma dla mnie nic poza C+Platinum za 99zl/mc na 18 miesiecy umowa,zadnych opcji dodatkowych o HBO tez nie ma mowy.Czy ktos z podobnym pakietem uslug wyrwal cos lepszego od nich?Dzisiaj znowu dzwonili ale jak odebralam to tylko muzyczka zaczela grac i tak przez 1:20min wiec sie rozlaczylam :)Pozdrawiam

PS.Od ponad miesiaca jestem zarejestrowana na forum nc+,do tej pory nie dostalam emaila zeby aktywowac konto!wiec moge sobie tylko czytac :)dobrze ze tutaj moge cos powiedziec :)Sorki za off top

nFilmHD x 2 czy x 4 ?

Mialam dwa tylko czyli npremium 3 i 4.Teraz mam C+x6 za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ coraz chętniej rozdaje pakiet 6xCANAL+ do niższych pakietów. Chciałoby się powiedzieć - w końcu!

Może jestem zbyt podejrzliwy (oby!), ale chciałbym wiedzieć jak będzie z kanałami sportowymi, które okazyjnie będą uruchamiane w trakcie na przykład meczów Ligi Mistrzów (kilka meczów o tej samej porze).

Czy każdy posiadacz pełnej paczki 6xCANAL+ otrzyma dostęp do tych dodatkowych kanałów, czy może postanowią znowu nas orżnąć i będą je udostępniać np. od pakietu CANAL+Platinum ?

 

 

Przecież już włączają dodatkowe kanały , czy to na Puchar Davisa w Tenisie czy to na multiligę w LE. Nie masz do nich dostępu ? Wątpię , żeby zablokowali do nich dostęp . Wiem wiem co podejrzewasz, tak zwane otwarte okno po czym zamkną drzwi , ale nie doszukiwałbym się teorii spiskowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja dziś wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów

 

umowę mam do lipca 2014

 

C+ OPTIMUM , hd promo i dodatkowo Hbo,Filmbox,cinemax,nsport,mgm do czerwca br.

65 zł.

 

powalczę o :

 

Universe+

canal+

HBO

History hd

69 zł

 

chyba to realny cel

 

n-kowcy dostają taka oferte za 61zł z DUK wiec jak najbardziej realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystian_83 myślę, że sprawdzają w ICA.

 

 

 

Dobra ja dziś wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów

 

umowę mam do lipca 2014

 

C+ OPTIMUM , hd promo i dodatkowo Hbo,Filmbox,cinemax,nsport,mgm do czerwca br.

65 zł.

 

powalczę o :

 

Universe+

canal+

HBO

History hd

69 zł

 

chyba to realny cel

 

n-kowcy dostają taka oferte za 61zł z DUK wiec jak najbardziej realne

 

Ja (ex N) dostałem taką ofertę za 69 bez History hd - była to najczęstsza oferta dawana byłym abo N, więc nie ma co mitologizować tego co dostali abo N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie w N posiadam:

Pakiety

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Umowe mam na czas nieokreslony i place za to 93zl/mc.Po dwoch telefonach od nich,nie ma dla mnie nic poza C+Platinum za 99zl/mc na 18 miesiecy umowa,zadnych opcji dodatkowych o HBO tez nie ma mowy.Czy ktos z podobnym pakietem uslug wyrwal cos lepszego od nich?Dzisiaj znowu dzwonili ale jak odebralam to tylko muzyczka zaczela grac i tak przez 1:20min wiec sie rozlaczylam :)Pozdrawiam

PS.Od ponad miesiaca jestem zarejestrowana na forum nc+,do tej pory nie dostalam emaila zeby aktywowac konto!wiec moge sobie tylko czytac :)dobrze ze tutaj moge cos powiedziec :)Sorki za off top

Skoro masz umowę na czas nieokreślony do mojej córki NC+ przysłało pismo że może pozostać na umowie dotychczasowej N ... (umowa się jej kończy w 2014 roku..!! ) Ja bym nic nie wysyłał nigdzie nie dzwonił i cieszył się z tego co mam.. za kanały Premium masz 6x canal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd niektórzy wiedzą że włączyli im pakiet Universe zamiast Optimum???

Chyba nie ma różnicy kanałowej miedzy tymi pakietami?

Pakiet optimum t stary pakiet Cyfry !! Pakiet Uniwerse to pakiet NC+

Jak jest już włączony pakiet NC+ to aktywna jest choćby TVP Historia z HB TV Romanse etc ( te programy nie były aktywne w pakiecie optimum cyfry..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przedłużyłem. Mam 2 umowy z N, jedna 69 zł, jedna 109 zł

69 wypowiedziane i tak zostanie, 109 wczoraj przedłużone. Na obu umowach wypowiedzenia.

 

N 109 zł z wypowiedzeniem zamieniłem na:

 

Platinum+ (VOD, netVOD) + HBO + Filmbox 99 zł (Umowa i pakiety 12 miesięcy)

 

Do tego 2 x MR standard za 10 zł sztuka, więc w sumie 119 zł za oglądanie na 3 tv. Więc średnia chyba nie jest zła 40 zł na jeden TV :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek tak szybko się rozwija, że trudno jest odnaleźć pewne informacje. Proszę o wklejenie info na temat promocji dla osób które migrowały, podajże do 11 kwietnia

 

Czy chodzi ci oto? https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

 

Jest o tym osobny temat: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=31479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie w N posiadam:

Pakiety

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Umowe mam na czas nieokreslony i place za to 93zl/mc.Po dwoch telefonach od nich,nie ma dla mnie nic poza C+Platinum za 99zl/mc na 18 miesiecy umowa,zadnych opcji dodatkowych o HBO tez nie ma mowy.Czy ktos z podobnym pakietem uslug wyrwal cos lepszego od nich?Dzisiaj znowu dzwonili ale jak odebralam to tylko muzyczka zaczela grac i tak przez 1:20min wiec sie rozlaczylam :)Pozdrawiam

PS.Od ponad miesiaca jestem zarejestrowana na forum nc+,do tej pory nie dostalam emaila zeby aktywowac konto!wiec moge sobie tylko czytac :)dobrze ze tutaj moge cos powiedziec :)Sorki za off top

nFilmHD x 2 czy x 4 ?

Mialam dwa tylko czyli npremium 3 i 4.Teraz mam C+x6 za to.

 

Myślę,że Universe+ canal+ ( cała paczka czyli 6xC+) + HBO ( na całą umowę ) powinno być ok.59/69zł. Domyślam się,że potwierdzisz

konsultantowi,że wypowiedzenie umowy wysłałaś ? Zadzwoń sama pod numer 12/294 7879.Poproś też konsultanta, aby wysłał Ci potwierdzenie umowy na maila, z potwierdzeniem otrzymania ( całej paczka czyli 6xC+) + HBO na cały czas trwania umowy, w cenie abonamentu, który wynegocjujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent Cyfry+, mam obecnie: Canal+ Optimum HD + HD Optimum + Multi), tuner Pace PVR 500, MR (2 karty) płacę 149 zł.

Dziś rozmowa z miła panią. Propozycja: Canal+ platinium + HBO + Cinemax + Filmbox-y + History HD + Sundance HD, do tego Pace PVR 500 i MR (2 karty) za 134 zł.

Umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, ale okazało się, że jest jakiś błąd i nie może przy mojej umowie zaznaczyć opcji HBO za darmo.

Przeprosiła, ma 'interweniować' i oddzwonić. Pytałem na koniec czy te 134 zł za w/w ofertę będzie aktualne, potwierdziła że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent Cyfry+, mam obecnie: Canal+ Optimum HD + HD Optimum + Multi), tuner Pace PVR 500, MR (2 karty) płacę 149 zł.

Dziś rozmowa z miła panią. Propozycja: Canal+ platinium + HBO + Cinemax + Filmbox-y + History HD + Sundance HD, do tego Pace PVR 500 i MR (2 karty) za 134 zł.

Umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, ale okazało się, że jest jakiś błąd i nie może przy mojej umowie zaznaczyć opcji HBO za darmo.

Przeprosiła, ma 'interweniować' i oddzwonić. Pytałem na koniec czy te 134 zł za w/w ofertę będzie aktualne, potwierdziła że tak :)

 

Oferta średnia ja na twoim miejscu bym odmówił i czekał no chyba że umowa się kończy to inna rozmowa

Ale nkowicze mają o wiele taniej więc chyba warto poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupens napisał(a):Ten wątek tak szybko się rozwija, że trudno jest odnaleźć pewne informacje. Proszę o wklejenie info na temat promocji dla osób które migrowały, podajże do 11 kwietnia

 

 

 

Czy chodzi ci oto? https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

 

Jest o tym osobny temat: viewtopic.php?f=174&t=31479

 

Tak o to mi chodziło. Dzięki :beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...