Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już są jajca! Od lutego płaciłem 59zł za WPT i Npremium do lipca. Na początku kwietnia złożyłem rezygnację. Za parę dni był telefon z BOK i przedłużyłem umowę na 12 mies z UNIVERSE+ oraz na 6 mies Filox gratis za 49zł. Teraz przyszła faktura za kwiecień na kwotę 60.99!

Skąd oni ją wzięli?!

Już wysłałem reklamację i nie mam zamiaru płacić złodziejom...

Ruki w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zadzwoniłem na infolinie, i powiedzialem ze chce wrócic do starej umowy z n-ka. Miła pani spytała sie czy napewno chce wrocic i chcíala mi wcisnac jeden z ich bonusikow czyli hbo do konca roku. Oczywiscie odmuwilem. Wiec zaznaczyla w systemie cofniecie mígracji í wziela nr. tel. zeby potwierdzic pozostanie przy starej umowie. Mialem Platyne

za 99 zl. Powrod do n 69 zl. jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji jak tomkr82 z tym że ja migrowałem z c+ 4 dni temu. Jak zacząłem czytać Wasze posty to krew mnie zalewa że nie wszyscy są równo traktowani. Ja po migracji mam pakiet platinum + HBO na pół roku za 99 zeta. Niektórym proponują universe z paczką c+ i HBO na 12 miesięcy za połowę mojej ceny.Nie chcę już być abonentem nc+ czy jest możliwość unieważnić umowę zawartą telefonicznie 4 dni temu? Dodam jeszcze że panienka z infolini była tak zaaferowana 10 zł. prowizji od zwerbowania klienta że nie zwróciła uwagi iż na jej pytanie ,,czy zgadza się pan na wszystkie warunki umowy" nie odpowiedziałem jej gdyż zarzuciłem ją serią pytań. Czy to mnie ratuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji jak tomkr82 z tym że ja migrowałem z c+ 4 dni temu. Jak zacząłem czytać Wasze posty to krew mnie zalewa że nie wszyscy są równo traktowani. Ja po migracji mam pakiet platinum + HBO na pół roku za 99 zeta. Niektórym proponują universe z paczką c+ i HBO na 12 miesięcy za połowę mojej ceny.Nie chcę już być abonentem nc+ czy jest możliwość unieważnić umowę zawartą telefonicznie 4 dni temu? Dodam jeszcze że panienka z infolini była tak zaaferowana 10 zł. prowizji od zwerbowania klienta że nie zwróciła uwagi iż na jej pytanie ,,czy zgadza się pan na wszystkie warunki umowy" nie odpowiedziałem jej gdyż zarzuciłem ją serią pytań. Czy to mnie ratuje?

 

A ja się zgodzę na Platinum za 99 PLN + 10 za MRS + HBO za free na pół roku jak mi dadzą. Trzy razy dzwonili i cały czas twierdzą,że takiej mi nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kwietnia zmigrowałem z N z npremium, HBO i Filmbox za które płaciłem 89 zł na platyne 99 zł z 8 miesiącami Filmboxa. W związku z tym, że później dla abonentów n, któzy mieli n premium oferują w zamian wszystkie c+ oraz fakctem, że umowe mam do lutego 2014 roku zadzownilem na infolinię zapytac, czy jest mozliwość powrotu na warunki które mialem w N. Pani potwierdzila, ze jest taka mozliwosc. Zapytala, co ma wpisac jako powod. Podalem, ze na starej umowie zgodnie z nowymi staleniami za 89 zlotych bede mial filmboxy, hbo i wszytskie c+ do konca lutego 2014 roku czyli nizsza cena za korzystniejsza oferte. Jednoczesnie poprosila mnie kolejny juz raz o podanie nr kontaktowego. Mam w związku z tym pytanie, czy ktos z was juz po migracji wyraził chęć powrotu do starej oferty? Jesli tak to po jakim czasie stara oferta wrocila jako widoczna po zalogowaniu do ICA? Ja w chwili obecjen po zalogowaniu widze juz nowy pakiej po migracji (platyne). Kolejne pytanie, czy po zadeklarowaniu chęci powrotu do stajej oferty mieliscie telefony od konsultantow z nowmi ofertami, nie gorszymi nic te ktore mieliscie w N jednakże już pod logo NC+? Jeśli tak to co proponują ?

Ja jestem w tej samej sytuacji. cofnąłem migrację kilka dni temu i cisza, natomiast w ica dalej pakiet canal+ platinium. Także chyba pozostaje czekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już są jajca! Od lutego płaciłem 59zł za WPT i Npremium do lipca. Na początku kwietnia złożyłem rezygnację. Za parę dni był telefon z BOK i przedłużyłem umowę na 12 mies z UNIVERSE+ oraz na 6 mies Filox gratis za 49zł. Teraz przyszła faktura za kwiecień na kwotę 60.99!

Skąd oni ją wzięli?!

Już wysłałem reklamację i nie mam zamiaru płacić złodziejom...

Ruki w dół.

Z tych informacji widac ze bedzie kolejna fala protestow i wnioskow do UOKIiK o zawyzanie faktur i smrodek sie powiekszy, a potem tlumaczenia ze to ze wzgledu na blad systemu, placic niestety trzeba bedzie dopiero pozniej bedzie wyrownanie, beda zrywac umowy z racji nie zaplaconych rachunkow i oczywiscie kara za zerwanie umowy ze strony abonenta... ale bedzie dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@welniak

Dziwne to jest...

 

Ponawiam i proszę o sprawdzenie:

Macie dostęp do History SD na tunerach dedykowanych i z umową w nc+? Na www nc+ nie ma w ofercie, a u mnie na dekoderze własnym jest...

 

Dziwne ,ale sie upierają. platinum za 99 +10 za MRS nie ma sprawy. Ale HBO już mi wmuszają za 20 PLN i "mam się cieszyć ,że mam lepiej od nowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem tu nowy, więc na wstępie mówię Cześć.

Mam pytanie, koło 29 marca wziąłem Pakiet Silver z canal + family za 64 zł.Teraz wyskakuje mi reklama, że wszstkie canal + sport, film do końca obecnej umowy.To jest taki gratis od nich, że do końca umowy z nc +, czyli jak podpisałem umowę na 18 miesięcy to przez 18 będę miał wszystkie canal + ? :):D

Witaj młody!

Ty jesteś migrujący, czy nowy?

Gdzie Ci ta reklama wyskakuje?! Nikomu nie wyskakuje, a Tobie wyskakuje? Dziwne... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też myślałem że to jest fajna oferta ale jak zobaczyłem jakie dostają n-kowcy to za tą ofertę płacą około 60 zeta i HBO mają na rok a nie na pół a poza tym na ica zobaczyłem że po promocji za mój pakiet cena wynosi 203.99 wiec trzeba pamiętać żeby 3 miechy wcześniej wysłać wypowiedzenie. Co wy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi bo jestem ciemny jak tabaka - czy universe z paczką 6 kanałow c+ różni się od Platinum?

Podobno różni się o jakieś VOD-y, ncGO itp.

Jak jest, jeszcze nikt nie wie, bo jak pytałem na forum, to nikt nie dostał jeszcze na piśmie tego, co wynegocjował telefonicznie, a... przepraszam, kilku pierwszych migrantów coś wspominało na forum, że się nie zgadza pismo z mową, że do Krakowa trza będzie na odsłuchania jeździć... że reklamacje trza pisać...

Tak więc czekaMy na wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już są jajca! Od lutego płaciłem 59zł za WPT i Npremium do lipca. Na początku kwietnia złożyłem rezygnację. Za parę dni był telefon z BOK i przedłużyłem umowę na 12 mies z UNIVERSE+ oraz na 6 mies Filox gratis za 49zł. Teraz przyszła faktura za kwiecień na kwotę 60.99!

Skąd oni ją wzięli?!

Już wysłałem reklamację i nie mam zamiaru płacić złodziejom...

Ruki w dół.

 

Jak składałeś wypowiedzenie w kwietniu i w tym samym miesiącu migrowałeś do NC+, to rachunek za nową umowę powinieneś dostać dopiero od maja a za kwiecień powinieneś dostać normalny rachunek za 59 zł. To mi raczej wygląda na pomyłkę innego rodzaju. Doliczyli ci dokładnie 1,99 - tyle co za History HD. Albo ci go przez przypadek włączyli - pisz reklamację, albo ty lub ktoś z domowników go włączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać Platinum + MR + dekoder Pace + HBO na cały okres umowy za 109 zł miesięcznie.

Na wszystko dostałem potwierdzenie e-mailem bo poprosiłem o to.

Z jakiej platformy migrowałeś i jaki miałeś pakiet?Który to był telefon,czy może sam dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej platformy migrowałeś i jaki miałeś pakiet?Który to był telefon,czy może sam dzwoniłeś?

Szczegóły:

Miałem: Superpremium HD, (nSport,Cinemax HD,Filmbox HD-6 miesięcy),Multiroom, dekoder - 114 zł umowa na 12 miesięcy podpisana kilka dni przed startem NC+.

Przeszedłem na: NC+ - Platinum + MR + dekoder Pace za 109 zł.

Złożyłem prośbę o powrót do C+. Zrezygnowałem z powrotu do C+ w zamian otrzymałem HBO na cały okres bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swoje opłaty, może komuś się przydadzą:

 

C+ -> Canal+ HBO superpremium +Cinemax bez dekodera na 18m-cy - 119zł (bez cinemax 109zł). NC+ -> Platinum + HBO + HISTORY HD + dekoder Pace 500GB na 12m-cy - 100,99zł. Oddzwoniłem na nr przysłany smsem, pracownik rzeczowy i uprzejmy, załatwiłem to samo również dla ojca. Ech, czemu tak od razu nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swoje opłaty, może komuś się przydadzą:

 

C+ -> Canal+ HBO superpremium +Cinemax bez dekodera na 18m-cy - 119zł (bez cinemax 109zł). NC+ -> Platinum + HBO + HISTORY HD + dekoder Pace 500GB na 12m-cy - 100,99zł. Oddzwoniłem na nr przysłany smsem, pracownik rzeczowy i uprzejmy, załatwiłem to samo również dla ojca. Ech, czemu tak od razu nie było ;)

Po tym jak napisałeś co "wyrwałeś" złożyłem wypowiedzenie umowy..i czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...