Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje i się ciesze z Enkowcami fajnie że takie umowy macie i mam nadzieję że każdy dostanie dobre oferty.

Oczywiście liczę że my z Cyfry + też w końcu dostaniemy taką ofertę bo w tym momencie jest lekka lipa...

 

Ładnie napisałeś.To rzadkość. Dziękuję i POWODZENIA :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam,

potwierdzam, że wreszcie NC+ zainteresowało się swoimi dotychczasowymi klientami i oferują im już dość atrakcyjne oferty!!!

 

Jestem abonentem N-ki od 2009 r., mam pakiet za 89 zł (przez całą umowę: kanały podstawowe + 4 x nPremium, 3 x HBO, 5 x FilmBox) Tak samo posiadam :D

Pod koniec marca wysłałem wypowiedzenie umowy z terminem zakończenia współpracy dnia 30.04.2013

 

Zadzwoniłem dzisiaj pod krakowski nr, który otrzymałem SMS-em w celu potwierdzenia terminu wygaśnięcia umowy ... i otrzymałem ofertę, na którą przystałem:

- umowa na 12 miesięcy

- abonament 89 zł przez całą umowę

- kanały podstawowe, w tym tematyczne własnej produkcji + 6 x Canal+, 3 x HBO, 5 x FilmBox (cały okres umowy)

- 2 x Cinemax (na 6 miesięcy, po tym okresie zostaną wyłączone)

- zwiększenie pamięci mojego "nbox HDTV recorder-a" z 250 GB na 500 GB

- wypożyczalnia "Seriale+" i pakiet podstawowy w wypożyczalni "netVOD+"

 

ja jestem już spokojny i zadowolony ... bo wcześniej oferowano mi uboższe pakiety od obecnie posiadanego w cenie 109-129 zł

Licze na to samo co ty,oprócz upgrade dysku ponieważ mam turboboxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zadzwonili do mnie (wczoraj) i proponowali:

Universe+

HBO

Cinemax

Canal wszystkie opcje

Filmbox

History HD

 

Wszystko za 89 zł, poprzednio oferowali to samo za 99 zł. Umowa na 12 miesięcy :)

 

Jak powiedziałam, wysłałam wypowiedzenie w APS i listownie, listownie dodałam mowę o danych osobowych, co cyfra.tv i większość z Was powiedziała, że nie zadzwonią - zadzwonili jednak ;) Po co kłamać? Dla dobra sprawy? By po to abym wtedy wycofała wypowiedzenie? Kobiecy instynkt zwyciężył :jupi:

 

... Taką ofertę za 89 zł brałbym w ciemno ... Ja w N-ce mam to samo oprócz Cinemax HD, Cinemax 2 HD i AXN Spin HD i płacę 90,99 zł do lipca 2014 r. A do abonamentu N-ki nie mogę już dobrać AXN Spin HD, a za same Cinemaxy HD musiałbym dopłacić 15 zł czyli mój abonament wyniósł by 105,99 zł ... Więc oferta za 89 zł jest bardzo dobra jak za taki zestaw kanałów ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z ostatniej chwili (sam dzwoniłem zapytac co z moim wypowiedzeniem): Miałem Holowood za 68zł w N (npremium 3 i 4, HBO) wypowiedzenie wysłane 10.04 , dziś proponują Uniwerse + 6xC+ + HBO za 69zł. Umowa na 12 mies. Po 12 mies. jeśli nie zrezygnuję bądz nie skorzystam z innej promocji - 109zł. Po 12 mies. wypowiedzenie możliwe z 30 dniowym wypowiedzeniem. Zalezało mi na nc+go, Pan mnie poinformował że od 1.05 będzie można dokupić nc+go do każdej oferty za 14,99. Zastanawiam się nad tą ofertą, poprosiłem o tel. o 15. Wydaje mi się że chyba warto?? Uprzedzając podejrzenia nie jestem Trollem, pracownikiem nc+, Polsatu itp. Za to jestem Abonentem N od 2007 roku. Konto na satkurierze miałem dawno temu, ale nie korzystałem więc...założyłem nowe.

 

Miałem ten sam pakiet co ty bez multiroomu. Walcz o to co mam w sygnaturce. Udało mi się zbić cenę do 59 zł i dobrać do tego Multiroom Standard i History HD za 70 zł łącznie. Wystarczy twardo postawić na swoim!!!

 

PS. Dostałem już soft turbo oraz mam aktywowane wszystko to co ustaliłem z konsultantem! :jupi: Czekam teraz na kuriera z dekoderem do multiroomu. Ma być w środę.

 

PS 2: Dostałem potwierdzenie aktywowanego pakietu na adres mailowy!!!

 

Witam,

 

 

informuję, że 17.04.2013 r. odstąpiła Pan od złożonej rezygnacji.

Równocześnie została na Pana koncie aktywowana promocja Universe+ 59zł dla Abonentów 12m. z dodatkowymi opcjami CANAL+ Platinum i HBO.

 

Dziękujemy za skorzystanie z oferty.

 

 

Z wyrazami szacunku,

 

Sabina F***********

Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi za jaką kwotę wynegocjowaliście mr premium?

Bo nikt o tym praktycznie nie pisze a mnie to ciekawi:)

 

Jeśli chodzi o MR Premium, to byli twardzi jak skała (przynajmniej w stosunku do mnie). Nic nie zmieniło nawet, że dekoder dodatkowy do MR jest mój na własność (na samym początku N była taka możliwość) 20 zł i koniec. No ale całą resztę dostałem za 69 zł, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do DUK we wtorek wieczorem (po sms w zwiazku z moim wypowiedzeniem) i jedyna opcja ktora mi zaproponowano z 6*C+ byla platyna za 99 PLN. Czy ktos dostal lepsza oferte?

Pytanie kieruje do osob ktore mialy WPT bez nPremium.

Dzieki za info

 

Takie coś ci zaproponowali bo wcześniej miałeś tylko WPT. Podobno jednak niektórym (czasami po piątym telefonie) dawali wszystkie C+ za 59. Zależy chyba od woli konsultanta, bo żeby dostać C+ jak wcześniej nie miało się nPremium, to musi dostać zgodę przełożonego. Ale ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem (ale nie jestem pewien czy dobrze rozumiem ofertę?) to osoby które zmigrowały do nc+ przed 10 kwietnia mogą składać rezygnację z migracji i wracać do starych umów ? A co jeżeli stara umowa kończyłą się 31.03 ? Jak się Wam wydaje czy można w takiej sytuacji teoretycznie składać wypowiedzenie całkowite ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do DUK we wtorek wieczorem (po sms w zwiazku z moim wypowiedzeniem) i jedyna opcja ktora mi zaproponowano z 6*C+ byla platyna za 99 PLN. Czy ktos dostal lepsza oferte?

Pytanie kieruje do osob ktore mialy WPT bez nPremium.

Dzieki za info

 

Takie coś ci zaproponowali bo wcześniej miałeś tylko WPT. Podobno jednak niektórym (czasami po piątym telefonie) dawali wszystkie C+ za 59. Zależy chyba od woli konsultanta, bo żeby dostać C+ jak wcześniej nie miało się nPremium, to musi dostać zgodę przełożonego. Ale ile w tym prawdy?

Czyli widać że i wypowiedzenie nie zawsze działa. Mi bez wypowiedzenia też dają tylko gołe pakiety jak dla nowych. Fakt że o 20zł taniej ale i tak to nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do DUK we wtorek wieczorem (po sms w zwiazku z moim wypowiedzeniem) i jedyna opcja ktora mi zaproponowano z 6*C+ byla platyna za 99 PLN. Czy ktos dostal lepsza oferte?

Pytanie kieruje do osob ktore mialy WPT bez nPremium.

Dzieki za info

 

Takie coś ci zaproponowali bo wcześniej miałeś tylko WPT. Podobno jednak niektórym (czasami po piątym telefonie) dawali wszystkie C+ za 59. Zależy chyba od woli konsultanta, bo żeby dostać C+ jak wcześniej nie miało się nPremium, to musi dostać zgodę przełożonego. Ale ile w tym prawdy?

 

No wlasnie ile w tym prawdy? :-) Ja chetnie zaplace wiecej niz dotychczasowe 48 PLN za pakiet z 6*C+ ale nie 99 PLN. W sumie placilbym nc+ wiecej niz dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...