Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się nacieszyłem już dziś z mogracji na Platinium z HBO na 12 miesięcy (o której dziś trzy razy pisałem).

W ICA mowa tylko o gołym Platinium, co też potwierdzają trzej konsultanci (służę nazwiskami w razie potrzeby).

No to teraz czeka mnie jazda z reklamacją.

Swoją drogą, czuję się jak podstarzała dziewica. 40 lat i pierwszy raz ktoś mnie próbuje rżnąć.

Będę walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA wyświetla się CANAL+Silver ale gość wyraźnie mówił że będą wszystkie kanały CANAL+ i HBO i mówił że taki pakiet dla nowych kosztuje 144zł. Jak mnie kantli to ich znajde.

 

Mam tak samo. Ale już 2 różnych konsultantów potwierdziło mi te nowe warunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jestem abonentem Nki.Mam umowe do końca lipca,na razie chce zostać na tych warunkach co mam(HBO,FILMBOX,6* CANAL +) 89 PLN za to płace ....wypowiedzenia nie wysłałem(choć mam napisane)

Wysłać wypowiedzenie?Dalej można w APS zostawić????Czy czekać jeszcze coś się zmieni w maju,czerwcu?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie pan z numeru zastrzeżonego. To jest ich trzecie podejście. Pierwsze i drugie rozłączyło zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć.

Przedstawił się bardzo niewyraźnie, poprosiłem go więc, by powtórzył jak się nazywa, po czym znowu niewyraźnie wybełkotał, że jakoś Skompski czy też Słoński... nieważne, nie będę przecie prosił by przeliterowywał?! :woot:

Nie było mowy, że rozmowa jest nagrywana!

Sympatyczny pan powiedział mi, że bardzo mu miło i że bla, bla, bla... i zapytał co lubię oglądać. Odpowiedziałem, że mam liczną rodzinę więc trudno powiedzieć. Zdążyłem przekazać, że to co mam teraz to jest OK, choć i tak inni mają to samo taniej, a ja po 10 latach terminowego płacenia abonamentu... i tak dalej... szkoda słów. Na moje pytanie co mi może zaoferować, odpowiedział że niestety nie ma dla mnie jeszcze oferty! :crazy::lol2::lol2::lol2:

Chciałem jeszcze o coś zapytać, niestety - powiedział do widzenia i się rozłączył. :brawo:

Obawiam się, że to był jakiś podszywaniec. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci zaproponował miły Pan? :)

 

Było parę popozycji:

1.Platinum- 99 pln., MR 10 pln. i Pace gratis= 109 (chciałem to za 99 pln. to się nie zgodził)

2.Silver + to co wyzej = 79 pln

3. Univers + to co wyżej = 64 pln.

i jakaś taka dziwna (żałuję że chociaż nie wypytałem dokładnie jakie kanały, ale umówiliśmy się na piątek więc dopytam)

19,9 pln + to co wyżej ( ale co dziwne w tym pakiecie NSport)

 

Obecnie Canal+Optimum HD, HD promo , MR i PVR500GB razem 85 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...