Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie do N już wysłałem, ale zważywszy na informację, że klienci posiadający Npremium będą mogli kontynuować umowę na tych samych zasadach a dodatkową dostaną paczkę CANAL+ chciałbym wycofać to wypowiedzenie. Do kiedy mam czas i czy to oni będą do mnie dzwonić, czy ja mam tam zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni będą do CIebie dzwonić z opcją migracji :)

Jak ty zadzwonisz to możesz zapoznac sie z ofertą migracji lub wycofać wypowiedzenie. Wypowiedzenie możesz wycofać z ostatnim dniem. Także poczekaj.

Info z nc+:

"...Wypowiedzenie można odwołać pisemnie, telefonicznie lub mailowo korzystając z formularza na stronie. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez migrowałem do nc+ i teraz zaluje swojej decyzji miałem świat hd + npremium hd i płacilem 69zł a teraz dostalem golda za 79zł ...mam podobno miec cała paczke canal + do konca umowy ale gdzie tu logika bo jakbym niezmigrowal to i tak miałbym całą paczke canal + dzwonilem dzisiaj do bok i pytalem o jakis bonus a babka mi ze to jest bonus ze bede mial cały canal + do konca umowy a ja jej ze i tak mialbym to samo za mniejszą kase jakbym niemigrował tzn za 69zł a dodałem ze do silvera dodaja całą paczke canal + i gdzie tu logika....czy składac reklamacje czy jest to mozliwe teraz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty mówisz? Jakie barany, jaka rzeź? Ktoś cię zmusza czy pieniądze z kieszeni ci wyciąga?

Tylu ludzi protestowało razem tylko z powodu zerwania umów i idiotycznej pakietyzacji. Maniacy sportu i kinomani mieli zbieżne interesy mimo, ze każdy chciał czegoś innego.

Od początku było wiadomo, że jeżeli ktoś dostanie dobra dla niego ofertę to przystanie na warunki nc+. Przecież o to chodziło, żeby dotrzymali zawartych umów.

A jeśli chodzi o ceny, to fakt, jest drogo. Ale to już ureguluje rynek. Każda firma ma prawo ustalić swoje ceny a ty nie jesteś zmuszany do ich akceptacji.

I gdy skończy mi się umowa ja tak zrobię. Będzie drogo to pójdę do tańszej konkurencji.

 

oczywizm,

ale w szkołach niestety nie uczą ekonomii, a ludzie często podstawowe informacje o świecie czerpią z czegoś o nazwie Fakt albo Super Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez migrowałem do nc+ i teraz zaluje swojej decyzji miałem świat hd + npremium hd i płacilem 69zł a teraz dostalem golda za 79zł ...mam podobno miec cała paczke canal + do konca umowy ale gdzie tu logika bo jakbym niezmigrowal to i tak miałbym całą paczke canal + dzwonilem dzisiaj do bok i pytalem o jakis bonus a babka mi ze to jest bonus ze bede mial cały canal + do konca umowy a ja jej ze i tak mialbym to samo za mniejszą kase jakbym niemigrował tzn za 69zł a dodałem ze do silvera dodaja całą paczke canal + i gdzie tu logika....czy składac reklamacje czy jest to mozliwe teraz ..

 

kiedy ci się kończyła umowa z N ???? tutaj będziesz miał odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, miałem w N-ce Full Premium HBO+Cinemax+Filbox za 99 umowa kończy mi się 31.04.2013 Migrowałem 07.04.2013 do Platinium za 99 czy jak cofnę migrację to po zakończeniu umowy 31.04.2013 przejdę na Full czas nieokreślony za 99 czy będę musiał wybrać znowu jakiś pakiet NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa mi sie miała skonczyc w lipcu 2013

 

to masz wybór albo powrotu do starej umowy za 69 i przed lipcem 2013 nowe negocjacje-migracje

albo masz w zasadzie platinum za 79zł na 18 m-cy, ja bym na twoim miejscu poprosił jeszcze o bonusa typu cinemax albo darmowy mr albo coś tam, żeby zrekompensować różnice między gold a silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółć mnie nie zalewa, tylko nie znoszę cwaniaków, którzy wczoraj siedzieli cicho i byli w ciemnej d.. a dziś mają się za zwycięzców i wielkich wizjonerów, którzy przewidzieli rozwój wypadków i wcześniej migrowali. Nie zauważają przy tym, że zawdzięczają to ludziom, którzy mieli odwagę przeciwstawić się korporacji i wysłali wypowiedzenia.. Gdyby mieli trochę odwagi to by grzecznie im podziękowali.

 

W konsumpcji istnieje coś takiego jak efekt owczego pędu, polega to na kupowaniu na potęgę czegoś po wyższej cenie tylko dlatego, że kupują to inni. Jakby to przełożyć na sytuację z NC+ to migrowali Ci którym to się zwyczajnie opłacało i widzieli w tym korzyść dla siebie, cała reszta dała lajka na antyNC+. Efekt owczego pędu został odwrócony, zamiast masowo kupować masowo rezygnowano. A co zrobiła NC+? doceniła tych, którzy z nimi zostali. To chyba jest uczciwe? Dano im bonusy za migrację.

Takie postępowanie powinno być normą. Często, także tutaj pisano, że jest się z C+ czy N-ką wiele lat i nigdy tego nie zauważano przy przedłużaniu umów. Może z czasem to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace , platyna dekoder i mr 2 karty 99 zł, platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, czyli szczerze nic się nie zmieniło obniżyli mi o 10 zł, umowę mam do końca Maja 2013,(wypowiedzenie wysłane koniec marca), brak możliwości wzięcia 2 dekodera,nie skorzystałem i poczekam.

Najlepsze jest to punkt jest otwarty od 9 ,zero ludzi ,obsługa 3 osoby + 1 osoba chyba szkoląca ( coś tam im nawijał o cenach) ,obok pseudo punkt polsatu (klatka dla chomika 1m2 x 2 m2 :)))), ludzi tam ,jakby coś dawali za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bounusów to trzeba poczekać do przyszłego tygodnia. Oni - konsultanci - sami nie widzą bo nie miał nikt im tego wytłumaczyć. Spokojnie. Dzwonić na infolinię muszą jedynie posiadacze pakietu Platinum. Reszta z automatu dostaje. Do środy Ci co mają dostać dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace , platyna dekoder i mr 2 karty 99 zł, platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, czyli szczerze nic się nie zmieniło obniżyli mi o 10 zł, umowę mam do końca Maja 2013,(wypowiedzenie wysłane koniec marca), brak możliwości wzięcia 2 dekodera,nie skorzystałem i poczekam.

Najlepsze jest to punkt jest otwarty od 9 ,zero ludzi ,obsługa 3 osoby + 1 osoba chyba szkoląca ( coś tam im nawijał o cenach) ,obok pseudo punkt polsatu (klatka dla chomika 1m2 x 2 m2 :)))), ludzi tam ,jakby coś dawali za darmo...

 

To bardzo dziwne daja MR a drugiego dekodera nie chcą dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet C+Kompakt HD. Oferta z punktu nc+ to Platinium 99zł + 10zł MR i do wyboru albo pozostanie przy Pace za 20zł/mc albo TurboBox lub MediaBOX za cenę podaną na ich stronie no i plus aktywacja za MR. I tu nie rozumiem dlaczego mam płacić za aktywację MR skoro go już posiadam. Umowę mam do końca sierpnia i wtedy spróbuję zadzwonić na infolinie i zobaczę co oni zaoferują i co się uda utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że ogólnie nie mam pretensji do NC+ za podwyżki, przez 2 lata płaciłam 119 za wszystko co dawali z MR, fajnie by było dalej tak płacić, ale mamy wolny rynek i producenci mogą windowac ceny jak im się podoba. Chciałaby jednak mieć wybór. 2 lata temu np. stać kogoś było płacić 119 zł za TV a teraz nie, to powinien mieć możliwość przejścia na pakiet za 59 czy 79. Tu jednak takiej opcji nie ma. Płacisz tyle samo albo więcej albo bye bye.

W tej chwili mogłabym płacić te 119 zł, ale mogąc wybrać np. paczkę canal+ bez sportu, mieć filmbox i ewentualnie HBO (aczkolwiek niekoniecznie), zrezygnować za to z całego VOD i net VOD, ale nieeeeee, takiej możliwości nie ma. Dla mnie to jest d.... ,a nie elastyczna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...