Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

No nie wiem czy się opłaca. Jeśli ktoś miał WPT czy WR za 48 (a takich użytkowników jest całkiem sporo), to zostając na starej umowie dostaje gratis pakiet MULTI+ (ALE KINO+, Planete+,...), przez co ma to samo, co miałby na Universe+ za 49 zeta. Do tego nie musi podpisywać cyrografu na następne 12 lub 18 miesięcy oraz nie podpisuje umowy, w której kilkanaście kanałów jest niegwarantowanych, a których usunięcie nie daje prawa renegocjacji.

 

Reasumując

Migrując z WPT (48zł) na Universe+ (49zł):

- płacimy 1zł więcej za to samo;

- wydłuża się umowa;

- podpisujemy zgodę na kilkanaście kanałów niegwarantowanych.

 

A więc - nie opłaca się migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

No nie wiem czy się opłaca. Jeśli ktoś miał WPT czy WR za 48 (a takich użytkowników jest całkiem sporo), to zostając na starej umowie dostaje gratis pakiet MULTI+ (ALE KINO+, Planete+,...), przez co ma to samo, co miałby na Universe+ za 49 zeta.

 

Owszem, ale wydaje mi się, że ta paczka jest w gratisie tylko to 1 lipca. Ale pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem dalej padaka.dziwię się,że zarząd HBO nie protestuje,że ich kanały dostępne są od golda w górę i tak daleko na liście kanałów.nie wspomne o Cinemax,aby za jeden kanał,a drugi dubel z opóżnioną ramówką bulić 15 zeta :crazy: . widocznie lache kładą,bo w CP maja dużo abonentów.zastanawia mnie dlaczego TVP 1 i 2 HD nie zaznaczyli jako FTA i nnych z DVB-T..,przecież są za free z naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z przed chwili z infolinia nc+

 

Mam 2 umowy:

silver za 64zl na 18 mies plus paczka Filmbox na pół roku za free - do tego jest paczka C+ cała na cała długość trwania umowy

platinium za 99zl na 18 mies - do tego HBO do końca roku w cenie....

 

Silver - REWELACJA

Platinum - [beep] trochę ;-)

Silver w takiej cenie plus paczka canal plus to naprawde rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@werysoft wyluzuj się troszkę kolego. Mam umowę do końcówki 2014 roku i teraz mam im wysłać wypowiedzenie?! Już tu jakiś czas temu był "doradca", który kazał pisać w wypowiedzeniach formułkę o usunięciu danych abonentów z bazy i teraz jest płacz, że konsultanci do tych właśnie abonentów nie dzwonią. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: nie przesadzajmy, troche obronię NC+, w pakiecie za ok 109, multiroom i hbo do konca roku, to naprawde dobra oferta. Masz ligę mistrzów, angielska, hiszpańska, polską, włoską... i sporo dobrego kina. To musi kosztować. Jak zejdą z cen mocno to zaczną kroić ofertę, zrezygnują z niektórych "praw" i wtedy będzie bryndza.. ale za to tanio... Tylko co z tego, że tanio?

 

Co mi z praw do wszystkiego dostępnych w ramach jednego pakietu? Nie dam 50 zł miesięcznie za LM. (99 zł za Platinum - Universe+ za 49). W takim razie cała platforma dostanie ode mnie 0zł.

 

Monopol NIGDY NIGDZIE nie wyszedł klientom na plus. Nie rozumiem dlaczego ktoś nieopłacany przez ITI jest w stanie ich bronić na swoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że naganiaczom i innym mętom wydaje się, że triumfują. Już liczą na ile stukną klientów ich mocodawcy, a sami liczą kaskę od każdego napisanego tu komentarza. Ciekawe baranie, czy powiedziałbyś mi w twarz o tym motłochu? Nauczyłbym wszarzu szacunku dla ludzi, którzy ciężko pracują na każdą złotówkę.

widzę, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego, a ekonomia to dla Ciebie czarna magia;

powiedz mi lepiej na ile wyceniasz "goły" pakiet Platinium to się pośmiejemy,

a może nie ?

 

W Cyfra+ pakiet 6xC+ kosztował 21 zł,

w nc+ ten pakiet kosztuje 60 zł.

Naprawdę uważasz, że obecny "kontent" usprawiedliwia aż 200% podwyżki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=6313

 

copy past:

 

alex69 Dzisiaj 14:16:02

 

Gość

 

Zmigrowałem z N-ki do NC+ do pakietu C+Gold za 79zł, po zmianach pakiet C+Silver ,który dostają migrujący już za 64 zł zawiera tą samą paczkę C+ ( sześć kanałów) według Waszych zapewnień.

Jaka jest różnica między tymi kanałami oprócz ceny wynoszącej 15zł na korzyść pakietu C+Silver?

 

Ciekawe pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto powiedzieć że osoby które jeszcze nie zmigrowały nie dostają żadnych promocji w postaci HBO gratis czy C+ do silvera. Wszystkie ruchy poczynione przez NC+ są skierowane dla osób już zmigroanych, jeśli nie zmigrowałeś możesz tego nie robić i zostać przy swojej umowie, ale jeśli byś chciał migrować to dalej jesteś w czarnej [beep]ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Ofert Silver za 64-69zł jak kto wynegocjował wygląda to tak po rozmowie z kumatą Panią

1) ci co przeszli do nc+ od dnia 21.03 do dnia 10.04 dostają do silvera i golda Cała Paczkę C+ na 18 miesięcy bez dodatkowych kosztów taki ukłon ze strony nc+ dla osób które zaufały i przeszły prezent na cały okres umowy za 0zł

 

2) Oferty migracyjne Ci co nie przeszli jeszcze a zwłaszcza dla posiadaczy Cyfry + będę dostępne od poniedziałku od samego Rana prze weekend będą dopracowywane.

No jedni zyskali inni stracili i tak to jest nie ma co zazdroscic ani narzekac,.Moim zdaniem zmiany sa powoli wprowadzane ale nad czym pan Julian siedział 5 nocy nie potrafie zrozumiec ale ok,niech mu bedzie spracowany wycienczony biedaczeka my nadal nie rozumiemy oferty.Panie prezesie moze nie o takie zmiany nam chodziło?podpowiem panu chodzi o zmiany w pakiecie canal plus :D:D:D:D:D Mysle ze za jakis czas wprowadza i takie zmiany i bedzie w miare ok tego ejstem pewien ze kazdy dostanie w miare odpowiadajaca mu oferte jak wykaze sie cierpliwoascia,wysłąnie wypowiedzenia tez nie zaszkodzi.Mnie nurtuje ejdno pozostanie przy umowie zezwalaja na to ok ale zabrali czesc kanałow dzieki temu mozna rozwiazac umowe ale czemu ja mam rozwiazywac niech oni poniosa konsekwencje wyłaczenia tych kanałow czemu to działa w jedna strone? pozdrawiam.Ps czekamy jeszcze i walczymy a bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem 3 razy i dwukrotnie zostałem poinformowany, że żaden gratis mi NIE PRZYSŁUGUJE, a za trzecim, że HBO to sobie mogłem wziąć za odpłatą podczas migracji, że teraz nie oferują dosprzedaży :lol: Dzwoniłem na 3 różne numery.

 

Ktoś ma jakiś pomysł, jak wywalczyć tą paczkę za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem w dniu 30.03.2013 na pakiet platinium z multi za 109 zł i zadzwonilem dziś powiedziałem jak to jest że mój kolega z nki który płaci 59 zł i nie migrował dostanie wszystkie canal + a ja za 109 bede mial praktycznie to samo co on. Odpowiedz Pana była taka że może mi włączyć za darmo na 9 miesiecy HBO tylko nie zapytalem czy to jest hbo z hbo on demand? oczywiscie się zgodziłem. Włączyłem sobie jeszcze za 2 zł history hd. Czyli teraz za 111 zł mam canal + platinum +multiroom standard + hbo . W praktyce jestem zadowolony bo w cyfrze za to samo płaciłem 118 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z nc+ wyglądała następująco:

Miałem w n-ce WPT i turbodekoder 500 MB za 54 zł. Umowa kończyła mi się 01.06.2013r. Na początku marca kilka razy dzwonili z n-ki i proponowali przedłużenie tej umowy na 18 mies za 54zł ale wolałem poczekać na nc+.

Około 25.03.2013r zadzwonili z BOK i zaproponowali mi pakiet Silver za 69 zł, odmówiłem ale wypowiedzenia nie chciałem składać. 05.04.2013r zadzwoniłem sam do BOK i zgodziłem sie na pakiet Silver za 64 zł. Dzisiaj po lekturze tego forum zadzwoniłem sam do BOK i pani zaproponowała mi za nieodstępowanie od tej umowy pełen pakiet Canal+ na 18 miesięcy ( 6 kanałów) wszystko w cenie 64 zł jak wcześniej czyli o 4 kanały Canal+ więcej za free. Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno: Dlaczego Sundance Channel HD nie ma w opcjach dodatkowych za 2,99zł?

 

Gdyż od niedawna został on udostępniony dla abonentów nc+ bez dodatkowych opłat więc zbędne jest wymienianie go w cenniku. Pod koniec czerwca pewnie się pojawi.

https://satkurier.pl/news/84630/sundance-hd-bez-dodatkowych-oplat-w-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie czemu oni daja tym co juz migrowali gratisy,bo taki człowiek ma dzieki uopik taka mozliwosc,szczególnie ci z enki ktorym wysłali listy a migrowali pewnie taki był warunek aby kara była mniejsza to chca uszczesliwisc tym co migrowali na nazwijmy to niezbyt dobrych i uczciwych warunkach zeby siedzieli cicho.To zadna dobroc anis zacunek do klienta.Ja sam dzisiajz adzwoniłem zeby dopytac sie co z tym fantem ze mi kanały wyłaczyli niektore i owszem moge wypowiedziec umowe ale nie chce chce ja miec taka jaka miałem ,czemu to ma działac w jedna strone nie rozumiem? dostałem oferte platinum za 109 zł razem z multiroomem z cyfry z 2 kartami plus hbo do konca roku,ale odrzuciłem bo beda lepsze oferty ja sie nigdy nie zgodze na cos na 3 miesiace poł roku albo cały okrest trwania umowy albo nara.Powiedziałem tam co o tym mysle i tyle,narazie nic nie ugrałem ale moge jechac na mojej umowie jeszcze 14 miesiecy choc nie ukrywam chciałbym miec to wszystko juz za soba bo to jakas parodia jest.Bede czekał spokojnie za 80zł platyna plus multi plus hbo to wg mnie rozsadna cena bo chyba kazdemu klientowi nalezy sie bonus za to jak zostalismy potraktowani jak chciano nas okrasc ,oszukac,zmuszac do migracji i wywierano na ans presje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...