Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem abonentem N i własnie skończyłem rozmowę z konsultantem. Zostaje na starych zasadach do końca obowiązującej umowy tzn.31.01.14.

Zamiast nPremium paczka 6 C+ do końca umowy + reszta kanałów (Domo, Kuchnia itd. po konsultacji z kierownikiem), HBO filmbox cena 89 zl

 

Mam to samo. Tylko zauważ, że zabrano nPremium VOD a Canal+ VOD nie dali. Ale za to będzie jak tylko się zdecyduje na pakiet GOLD za 99 :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

silver za 64zl na 18 mies plus paczka Filmbox na pół roku za free - do tego jest paczka C+ cała na cała długość trwania umowy

 

To naprawdę jest możliwe?

 

Tak osoby które zmigrowały do Canal+ Silver dostają pełną paczkę 6 kanałów Canal+. Za cenę 64 zł oferta bardzo atrakcyjna aczkolwiek mogąca wywołać lekkie oburzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do enkowego DUk.

Chyba nic się nie zmieniło.

Comfort za 29

Universe za 49

Silver za 64

itd

 

Brak Hbo za free, brak Canal+ za free.

 

Jedynie może włączyć Filmbox'y za 0 przez 6m-cy, a później 10zł lub wyłączyć.

 

I gdzie te zmiany ja się pytam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

silver za 64zl na 18 mies plus paczka Filmbox na pół roku za free - do tego jest paczka C+ cała na cała długość trwania umowy

 

To naprawdę jest możliwe?

 

Ja zmigrowałem jakiś tydzień temu:

 

- początkowo dostałem Universe za 49 zł na 18 mies, po paru dniach zadzwoniłem, że może jednak chce więcej, wiec konsultant dał mi silver za 64zl/18mies, zapytany o filmboxy, na chwilę się wyłączył i po minucie zgodził sie je dać za 0 na pół roku. Podkreślam, ze to było jakiś tydzień temu, do tego ja mam drugą umowę na Platinium, więc może coś to zmienia...

 

UWAGA !!!! Na infolini jest możesz trafić na zupełnie niekumatego konsultanta... i wtedy bzdury ci opowiada (np. brak hbo dla platinium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL + PLATINUM

OPŁATY MIESIĘCZNE

STAŁA CENA PRZEZ CAŁY OKRES UMOWY

pakiet wybranych kanałów tematycznych

114 kanałów po polsku w tym 40 HD

kanały tematyczne:

FILM

SPORT I MOTORYZACJA

DZIECI

ROZRYWKA, MODA, MUZYKA

INFORMACJE

KULTURA, NAUKA, ŚWIAT

119 zł

 

W cenie abonamentu

 

VOD+:

w cenie abonamentu

 

nc+GO

telewizja na tablecie lub smartfonie,

kanały TV i kolekcje VOD

przez 12 miesięcy w prezencie

 

netVOD+:

w cenie abonamentu

 

 

Opcja dodatkowa HBO

30 zł

 

 

Opcja dodatkowa Filmbox

15 zł

 

 

Opcja dodatkowa Cinemax

15 zł

 

 

Opcja dodatkowa History HD

1.99 zł

Opłata multiroom20 zł

Suma zobowiązań miesięcznych200.99 zł

OPŁATY JEDNORAZOWE

Sprzęt telewizyjny

wybierz dekoder i sposób opłaty

Opłata jednorazowa

+ opłata miesięcznaOpłata jednorazowa

Turbo Box+ 500GB

 

149 zł

 

49 zł

+5 zł/m-c

 

Media Box+ 500GB

 

199 zł

 

49 zł

+10 zł/m-c

 

 

Opcja dodatkowa Multiroom

Umożliwa oglądanie telewizji nawet na 6 telewizorach.

Wybierz jedną z dostępnych opcji:

 

Multiroom Standard HD - Opłata aktywacyjna

49 zł

Abonament miesięczny to 10 zł za każdy dekoder dodatkowy

 

Aktywacja dekodera do drugiego pokoju – 49 zł

(maksymalnie 5 dekoderów)

Dekoder HD

49 zł

 

Multiroom Premium HD - Opłata aktywacyjna

99 zł

 

 

Antena HD

Cena anteny zawiera cenę wysyłki

79 zł

Jednorazowa opłata247 zł :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym momencie najbardziej wygranymi osobami, są ci którzy wzięli ofertę silver za 64zł. i teraz dostaną paczkę canal+ za free.

Nie bardzo rozumiem. Możesz to wytłumaczyć,bo migrowałem w tej cenie. To mam teraz zadzwonić i poprosić o właczenie paczki Canal+

na cały czas trwania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowałem tydzień temu na Platinum. Przed chwilą kontakt z konsultantem nr 12 294 78 00. Zapytalem, jak to jest że osoby które zmigrowały na silver za 69 otrzymają tą samą co ja za 99 złotych. Pani oświadczyła, że to prawda i powiedziała, że urochamia mi tak jak piszecie wcześniej HBO do końca grudnia 2013 roku. Zapytałem, czemu nie na cłąy okres. Odpowiedziała, że na chwilę obecną mają taką opcję w systemie i nie może więcej, natomiast aby w grudniu przed wyłączeniem HBO zadzownić i że będzie jakaś inna dostępna opcja "gratis".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, a ja dzwoniłem ponownie i platinum chce mi dać za 119zł. już nie za 99zł :lol2:

Ty już jesteś spalony u nich, widzą, że ci zależy, dzwoniłeś sam dwa razy i w najgorszym razie weźmiesz ofertę jak dla nowych, współczuję, ale cóż, trzeba cierpliwie czekać, a nie rzucać się jak szczerbaty na suchary.

 

3 tygodnie minęły a wczoraj wieczorem nastroje jak przed 21 marca, że będzie wszystko pięknie i cacy, jak można co 3 tygodnie dac z siebie robić idiotę, bye bye nc+, albo spuścicie z tonu, albo się pożegnamy, dziś w internecie też można oglądać mecze.

 

Pollini - kibic Chelsea w Anglii nie chodzi już na mecze, bo go nie stać płacić 100 funtów za mecz, u nas też powoli zaczyna się taki "dobrobyt" nc+ jest taką jaskółką, smutne, trudne, ale prawdziwe - pozdro dla Ciebie (od 21 marca trzymam kciuki i zaczynam się modlić o koniec ITI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...