Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla konsultantów infolinii, znalezione w necie.

1. KONTAKT ABONENTA ZMIGROWANEGO DO NC+ / KTÓRY ZAMÓWIŁ NOWĄ UMOWĘ W NC+Jeżeli skontaktuje się z Tobą Abonent, który skorzystał z oferty nc+ tylko z powodu chęci uniknięcia automatycznej migracji lub podpisał nową umowę: informuj, że przygotowaliśmy dla niego, jako jednego z pierwszych Abonentów nc+ specjalny prezent. Będzie on nadawany automatycznie lub na życzenie (np. przy pakiecie Platinum). Za dodatkowe oferty Abonent nie poniesie żadnych opłat.2. WSTRZYMANIE AUTOMATYCZNEJ MIGRACJIProces automatycznej migracji został wstrzymany.Każdy Abonent, który posiadał 04 kwietnia 2013 nPremium otrzyma dostęp do pełnej oferty (6 kanałów) Canal+ w ramach dotychczasowych opłat. Dostęp będzie do końca okresu umowy lub do momentu wyłączenia assetu nPremium w Siebel. Abonenci, którzy zostali już zmigrowani do Canal+ Silver i Canal+ Gold będą mieć dostęp do pełnej oferty (6 kanałów) Canal+ w ramach dotychczasowych opłat zgodnie z posiadaną ofertą migracyjną.Opłaty za pełną ofertę Canal+ będą naliczana tak jakby Abonent miał nPremium. Jeżeli np. kończy się okres promocyjny za 9,90 zł to opłata zmienia się na 35 zł.3. WSTRZYMUJEMY CAŁKOWICIE SPRZEDAŻ PAKIETU ALL INCLUSIVEZaproponuj oferty wynikającej z upsell.4. ZASADY UPSELL POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN - NIE PROPONUJEMY UPSELLU DLA UMÓW NIEZMIGROWANYCH.5. AKTYWNIE SPRZEDAJEMY OFERTY MIGRACYJNE DLA KLIENTÓW, KTÓRZY NIE MIELI NPREMIUM 04.04.2103 I DLA TYCH, KTÓRYM KOŃCZY SIĘ OKRES PROMOCYJNY NA OPCJE DODATKOWE LUB OKRES PROMOCYJNY NA PROMOCJĘ GŁÓWNĄ.6. PAMIĘTAJ O POWSTRZYMANIU REZYGNACJIZawsze sprawdź czy Abonent ma złożoną rezygnację na koncie. Jeżeli tak poinformuj go o zmianach i zachęć do pozostania z NC+. Każdy taki przypadek to dodatkowe 10 PLN do twojej premii.7. POWRÓT DO OFERT Z PRZED MIGRACJIJeżeli Abonent będzie chciał wrócić do oferty sprzed migracji jest taka możliwość. W pierwszej kolejności zachęć go do pozostania w obecnej ofercie i poinformuj, że dostanie dodatkowy element oferty. Jeżeli nie będzie zainteresowany wpisz dane do Abonenta do formatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i było się spieszyć z tym przechodzeniem do nc+;)....teraz większość znowu będzie wracała na stare umowy..a ja tam z C+Optimum ,HD Promo i multiroomem za 65zł (i to na dwóch) mam jeszcze 17 miesięcy żeby obserwować migracje i wskoczyć w nc+ w odpowiednim momencie...bo poprawek cenowo-pakietowych będzie jeszcze spooooro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+.

 

mnie interesuje to. Skoro wysłalem wypowiedzenie, to jak moge wycofac je dopiero w maju? jezeli nic z nim nie zrobie to przeciez umowa wypowie sie z koncem kwietnia, tak? powiem tak, do maja bym chcial to co mam. a potem wakacje ida, a umowe mam i tak tylko do sierpnia.. takze akurat przed startem nowego sezonu lig pilkarskich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla posiadaczy tzw Wiecznego Fulla w Nce

Można kontynuować dotychczasową umowę, nawet jeżeli jest już na czas nieokreślony.

Zamiast wyłączonych kanałów dostajemy pełny pakiet Canal+ . Reszta kanałów bez zmian

Jeżeli ktoś wypowiedział umowę, można to cofnąć (ja przed chwila to zrobiłem) - umowa nadal będzie na czas nieokreślony

 

Czyli za 99zł mamy wszystkie kanały + Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox, VOD, Seriale+ :)

Minusem(ale też i plusem) może być nieokreślony okres umowy.

Ja jestem zadowolony, to praktycznie All Inklusive bez erotyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla posiadaczy tzw Wiecznego Fulla w Nce

Można kontynuować dotychczasową umowę, nawet jeżeli jest już na czas nieokreślony.

Zamiast wyłączonych kanałów dostajemy pełny pakiet Canal+ . Reszta kanałów bez zmian

Jeżeli ktoś wypowiedział umowę, można to cofnąć (ja przed chwila to zrobiłem) - umowa nadal będzie na czas nieokreślony

 

Czyli za 99zł mamy wszystkie kanały + Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox, VOD, Seriale+ :)

Minusem(ale też i plusem) może być nieokreślony okres umowy.

Ja jestem zadowolony, to praktycznie All Inklusive bez erotyki :)

 

Miałeś nPremium? Za jaką cenę - czy to nie była promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przybyło kanałów niegwarantowanych :brawo:

Pisałem o tym że zapomnieli :brawo:

Tylko nie pisz że zapomnieli o tym że jest za tanio :jupi:

Myślałem że chociaż nad tym pracowali po nocach i tych kanałów niegwarantowanych będzie mniej. Ale teraz to już nie wiem co oni po nocach robili :jupi:

O tym że jest za tanio też pisałem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem na infolinie, bo interesuje mnie pakiet Universe z netVOD+. Oczywiście nadal nie mogę skorzystać z NIŻSZEJ oferty niż tak, którą mi zaproponowano (GOLD za 89/79). Czyli muszę zrezygnować, oddać TurboBox+ i ponownie zapłacić za niego 149! Paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...