Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj telefon od konsultanta, cała litania o wspaniałościach. Zaproponowana cena Platinum 119, odmówiłem rzeczowo tłumacząc, że zaproponowana cena jest nie do przyjęcia uzasadniając dlaczego. Chwila zastanowienia konsultanta i po chwili pada propozycja 99 zł. Cena nadal nie do przyjęcia, narazie mam 77 zł C+ Optimum + HBO+CINEMAX+FILMBOX +darmowy dekoder. Za ok. 4 miesiące będę miał 88 zł (10zł za dekoder) bez pakietow filmowych. Moja granica to 90 zł z darmowym dekoderem, mogę wziąć mniejszy 250 GB.

 

Powiedziałem, że dopóki nic lepszego nie wymyślą proszę nie wydzwaniać bo sprowokują szybsze złożenie wypowiedzenia. Konsultant wyraźnie nie miał siły przekonywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver nazwa Ekstraklasa ;)

 

mam nadzieję, że nie :/

Wolę odejść z nc+, niż mieć świadomość, że dokładam się do Ekstraklasy.

Niech zrobią kanał lub kilka dla Ekstraklasy i niech chętni płacą za to.

Niby jakim prawem będą tworzyć nowy kanał? Bo chcą zadowolić nowych abo? A co z obecnymi, którzy brali C+ np. dla Ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatańska oferta Juliana :

Mówi: najwyższy pakiet 119 a było 199 , to przecież obniżyłem wam Polaczki o 40% to chyba jest super promocja ???? Podpisywać bo już taniej nie bedzie! :crazy::crazy::crazy:

A teraz policzmy 119 plus jego pakiety HBO 30 zł - Cinemax 15 zł + Filmbox 15 zł = 179zł

Doliczmy: Kanały XXX minimum 20 zeta + MR premium 20zł =229zł :brawo::brawo::brawo: va jeszcze coś wspominał o pakiecie EKSTRAklasa :censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili wczoraj, pierwsza oferta to C+Platinum 99zł, do tego po 10zł za mr standard i mediabox'a+. Druga oferta to C+Comfort 79zł i analogicznie po 10zł za mr standard i mediabox'a+.

Myślę, że to trochę za dużo. Liczę na zmianę zawartości i małe obniżenie cen pakietów, tj. głównie dodanie kanałów własnej produkcji do Comfort+ i wtedy uważam, że cena 69/79zł za C+Comfort + mr standard + mediabox+ byłaby git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dotąd wszystkie pakiety N oraz hbo, cinemax i filmbox i VOD a dzis 1 telefon z DUK (chyba przeceniamy ten dział). Powiedzialem aby nie mowila mi bzdurnych wysokich cen. Dlatego od razu plantyna na 12mies za 99zł oferowała :do tego hbo za 20 i MR premium za 20. Oczywiscie te sumarycznie dodatkowe 40zł przeważyło. Mowila ze moga miec problemy aby obdzwonic wszystkich do konca miesiaca.

Zobaczymy co bedzie nowego juz niedlugo ale raczej po prostu bedzie mozna dokupowac sobie wszystko do poszczegolnych pakietow. ale jesli te dodatkowe ceny beda jak ww to i tak obnizka w stosunku do aktualnej oferty wyniesie pewnie max 10zł. Pozdrawiam wytrwałych

 

Z artykułu wynika że Julek nie osiągnął jeszcze odpowiedniej temperatury pod siedzeniem do prawdziwych zmian. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , spokojnie , nie zrobią żadnego kanału Ekstraklasa TV , po prostu w pakiecie który będzie się nazywał Ekstraklasa będziecie mieli i C+ Family i NSport żeby oglądać polską kopaną . Topowe mecze LM i lig zagranicznych będą na C+ Sport i tego pewnie w tym pakiecie nie będzie i tyle . Kto będzie chciał weżnie , kto nie to nie i ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cytat z Facebooka z ANTY NC+

"Przed chwilą rozmawiałem (o 20.00 i połączenie nastąpiło niemalże natychmiast) z nc+, Pan poinformował mnie, że przed godziną (czyli o 19.00) zapadła decyzja, że dotychczasowe umowy będą kontynuowane do czasu ich wygaśnięcia, w moim przypadku jedyna zmniana to znikają kanały npremium i w ich miejsce wskakują canal +. ...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , spokojnie , nie zrobią żadnego kanału Ekstraklasa TV , po prostu w pakiecie który będzie się nazywał Ekstraklasa będziecie mieli i C+ Family i NSport żeby oglądać polską kopaną . Topowe mecze LM i lig zagranicznych będą na C+ Sport i tego pewnie w tym pakiecie nie będzie i tyle . Kto będzie chciał weżnie , kto nie to nie i ok .

Po ich ostatnich działaniach to nie byłbym taki pewien, chociaż też mam wrażenie, że to będzie coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Facebooka z ANTY NC+

"Przed chwilą rozmawiałem (o 20.00 i połączenie nastąpiło niemalże natychmiast) z nc+, Pan poinformował mnie, że przed godziną (czyli o 19.00) zapadła decyzja, że dotychczasowe umowy będą kontynuowane do czasu ich wygaśnięcia, w moim przypadku jedyna zmniana to znikają kanały npremium i w ich miejsce wskakują canal +. ...."

Czyli tak jak pisalem po zainteresowaniu sie sprawą przez UOKiK. Za 65pln Platinium :). W moim przypadku oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...