Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też dostałem smsa aby zadzwonić do NC+ gdyż mają mega super oferte przedłużeniową dla mnie.Ale nie dzwonie bo widzę po postach że szału nie ma.

 

 

Też dzisiaj od nich dostałem smsa że mają promocyjną ofertę dla mnie i żebym zadzwonił pod podany numer. Nie mam zamiaru dzwonić . To oni zadzwonią do mnie , albo arivederci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja placilem w n-ce 89zl

Teraz chca zebym placil 99 za canal+ platiunium 99zl na 18msc

Wyszedlem z propozycja mulitroomu standard w tej cenie czyli MR za 0zl gdyz czytalem ze duzo ludzi z forum tak dostalo

W APS dostalem odpowiedz ze ludzie za przeproszeniem p...... glupoty i wedlug magicznej tabelki mam tylko opcje z dodatkowa oplata 10zl. To samo mi powiedzieli na infolini

Wiec nie wiem co juz myslec czy wy ludzie sciemniacie czy to prawda.

 

Druga sprawa mam dekoder Nbox z nagrywaniem i czy nadaje sie on jako dekoder podstawowy do mulitroomu? czy go tez bede musial wymieniac na turbo z oplata 149zl. Bo za dodatkowy to oczywiscie 49 i tak zaplace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale trzeba chyba się poddać ,obniżek nie ma i nie zapowiada się,że będą w najbliższym czasie.Ja niestety jestem skazany na nc+ jako fan sportu i muszę wziąć pakiet platynowy .

 

A co zabierają ci coś, że tak spieszno do migracji ?

 

Mam pakiet bez opcji c+ dlatego muszę migrować bo zależy mi na sporcie a i premiery filmowe są spoko w nc+.Czekałem od początku fuzji z nadzieją,że będzie taniej np platynowy w grancicach 90zł ale widać nie ma szans a dłużej czekać już nie mogę bo omija mnie wiele ważnych wydarzeń sportowych.Dzwoniłem dzisiaj dwa razy to najniższa propozycja za platyne 109zł jednak myslę,że za 99zł otrzymam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że enkowicze bez premium nie muszą migrować do 19.IV?

 

prawda, wczoraj sobie to potwierdziłam z nimi telefonicznie

 

cytuje: "obecnie nie ma żadnych ofert migracyjnych, czy też promocyjnych dla n-kowiczów z promocji "Świat HD z dekoderem na własność" "

 

jak rzekła, może w maju, może nie.. więc póki nie ma info mailowego, listowego czy telefonicznego, nie trzeba rezygnować, a obecna umowa nadal trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale trzeba chyba się poddać ,obniżek nie ma i nie zapowiada się,że będą w najbliższym czasie.Ja niestety jestem skazany na nc+ jako fan sportu i muszę wziąć pakiet platynowy .

 

A co zabierają ci coś, że tak spieszno do migracji ?

 

Mam pakiet bez opcji c+ dlatego muszę migrować bo zależy mi na sporcie a i premiery filmowe są spoko w nc+.Czekałem od początku fuzji z nadzieją,że będzie taniej np platynowy w grancicach 90zł ale widać nie ma szans a dłużej czekać już nie mogę bo omija mnie wiele ważnych wydarzeń sportowych.Dzwoniłem dzisiaj dwa razy to najniższa propozycja za platyne 109zł jednak myslę,że za 99zł otrzymam jutro.

Mi daja za 99zl bez hbo, walcze o mulitroom w tej cenie i sa nieugieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze moj przypadek:

Do konca kwietnia mam umowe z Cyfra+ na superpremium z MR na wlasnym sprzecie (swoj dekoder + swoj modul cam).

Wyslalem wypowiedzenie, dzis pierwszy telefon.

Pan zapytal jaki sprzet mam w tej chwilii i po namysle:

 

Platinum za 99 + MR camelon za 0 + PVR Pace za 0, umowa na 12mies.

Czyli sami z siebie wypozycza mi dekoder. Powiedzialem ze jak dorzuci cos jeszcze (tylko nie HBO bo nie potrzebuje), to niech dzwoni.

Obiecal dzwonic w przyszlym togodniu.

 

Mam wrazenie ze jak na pierwsza oferte, to wyglada ona calkiem obiecujaco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze moj przypadek:

Do konca kwietnia mam umowe z Cyfra+ na superpremium z MR na wlasnym sprzecie (swoj dekoder + swoj modul cam).

Wyslalem wypowiedzenie, dzis pierwszy telefon.

Pan zapytal jaki sprzet mam w tej chwilii i po namysle:

 

Platinum za 99 + MR camelon za 0 + PVR Pace za 0, umowa na 12mies.

Czyli sami z siebie wypozycza mi dekoder. Powiedzialem ze jak dorzuci cos jeszcze (tylko nie HBO bo nie potrzebuje), to niech dzwoni.

Obiecal dzwonic w przyszlym togodniu.

 

Mam wrazenie ze jak na pierwsza oferte, to wyglada ona calkiem obiecujaco :)

A ile płaciłeś za wszystko w C+?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...