Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,137 ... asnia.html

 

... "Jak to jest z umowami z NC+ ? Wątpliwości wyjaśnia prawnik" ... Czy nowa umowa od NC+ może być wysłana zwykłym listem ? Kto - klient czy platforma - byłby bliższy zwycięstwa w sądzie w razie sporu o (nie)dostarczenie takiego listu ? I skąd w ogóle całe to zamieszanie ? - na te pytania odpowiada radca prawny dr Marek Koenner ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wyluzujcie. Dzisiaj o 22 na AXN HD premiera serialu Hanibal Lecter , w niektórych odcinkach wystąpi świetna Gilian Anderson /x-filles Dana Scully/ jako terapeutka lectera.

 

dzięki za info zassałem to jakiś czas temu z neta ale jeszcze nie oglądałem więc z AXN nagram na turbacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten watek dochodzę do wniosku że wiele osób czyta i nie wie co czyta i się wyrywa. NC wstrzymało wysyłkę do cyfrowców ponieważ chcą zobaczyć jak wyjdzie rozliczenie z enkowcami

czyli co bardziej się opłaca trzymać ceny czy zejść z nich.

Dopiero po podliczeniu wyślą listy do cyfrowców a treść ich oczywiście będzie zależeć od wyników.

Im więcej się wyrwie i podpisze tym lepiej dla nich, a są i tacy cyfrowcy którzy są w gorącej wodzie kompani i sami wydzwaniają i już migrują

Także pomyślcie zanim zadzwonicie sami, oni nie mogą istnieć bez nas - abonentów a my bez nich tak - jest przecież CP

I jeżeli nie "zmiękną" to tylko przez nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie wysłane poleconym idzie tydzień. Wysłane z Warszawy do Warszawy. Nie ma go w systemie. Ciekawe jak długo moze to trwać. Wysyłać drugie wypowiedzenie?

Oferta, którą mi zaproponowano to 149 zł za Platinium z HBO. Obecnie mam optimum HD. Wcześniej proponowali to samo za 129 zł:) Innej oferty dla mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe za 49zł Silver za 59zł przy przedłużeniu - miałęm własnie telefon. Jak myślicie brać? Czy targować się dalej? Ktoś ugrał więcej?

 

Zobacz sobie listę kanałów niegwarantowanych bo za 3 miesiące może się okazać że będziesz płacił 49 zł za dostęp do kanałów obecnych w DVB-T :lol2: Porównaj też z ofertą konkurencji - Cyfrowy Polsat daje zdecydowanie więcej za 59 zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiłowałem się dodzwonić na infolinię ale po 3 próbach dałem sobie spokój.

Zostawiłem 2 razy numer telefonu (zgodnie z radą automatu) 3 razy podałem numer na stronie ncplus.

Zero odpowiedzi.

Chyba z moją umową w N za 48 zł (6 pakietów) do marca 2014 jestem mało ciekawym osobnikiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...