Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał w ręku i czytał umowę z NC+ ?? Znajomy prowadzący punkt N-ki opowiadał, że przyszedł wkurzony klient z umową z której wynika że NC+ może wszystko... .Pół biedy nie gwarantowane kanały, podobno możliwa w każdej chwili przymusowa wymiana sprzętu (tuner, MR). Jestem ciekawy czy podpisując cyrograf na 18 m-c ktoś mi zagwarantuje, że do końca trwania umowy będę mógł pozostać na swoim sprzęcie i rozwiązaniach C+... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te premiry ktore sa obecnie na npremiu przeciez wieki temu juz lecialo. a z racji ze to pierwszy raz jest w ramowce canal+ to praktycznie do wszystkiego moga dawac "PREMIERA" :P Docelowo na family to ma byc jedna premiera tygodniowo! I to raczej nie bedzie niz z pierwszej ligi bo takie perelki to beda szly na canal + najglowniejszy, by zadowolic tych co bula za platinium.

 

Wlasnie milo ze wkoncu ktos zauwazyl te przypisy w umowach ze moga w kazdej chwili wymienic sprzet, i ci ze starej cyfry co sie tak rzucili byle zachowac swoje cenne camelony i spliterki za jakis czas moga sie ladnie przejechac jak juz nc+ uzna ze juz umocnila na tyle swoja pozycje by im sie dobrac do skory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... O to jakie promocje można uzyskać w NC+ :

 

ZE ZWIERZEŃ KONSULTANTA NC+:

1) wieloletni klient opłacający regularnie rachunki to tzw. "jeleń", któremu przedstawia się najgorszą ofertę, gdyż prawdopodobnie i tak zgodzi się na nią oraz nie będzie się domagał dodatkowych opcji, czy rabatów!!!

2) posiadacze pakietów Premium w Cyfra+ i N-ce (Canal+, HBO, FilmBox, Cinemax) otrzymują standardowo oferty droższe o ok. 20-40 zł z uboższą ofertą kanałów, gdyż przyzwyczajeni do swoich ulubionych programów skłonni będą przystać na wygórowane ceny!!!

3) osobom najbardziej niezadowolonym i tzw. krzykaczom nie przedstawia się korzystniejszej dla nich oferty, gdyż z badań psychologów (czyt. firmy NC+) wynika, że "przyparci do muru" i tak zgodzą się w końcu na ofertę nowej platformy!!!

 

... Kolejny telefon w "Szkle kontaktowym" od niezadowolonej tym razem Marii z Krakowa i znowu na klatę odebrał Miecugow ... Facet już chyba ma dość ... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

 

Jak ktoś nie ma pomysłu gdzie pójść to może do... VECTRY?

http://www.vectra.pl/paczki/konfigurator/telewizja

 

Prosze wybrac pakiet Srebrny Cyfrowy lub złoty Cyfrowy i internet dziesięć MB

Wyświetla się Razem miesięcznie: ... 1 ZŁ lub 14,90 ZŁ! za pakiet mimo że w ramce Twoje usługi są inne ceny...

Ciekawe czy jak ktoś zamówi internetowo to mu dadzą takie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "ciekawostek" zawartych w umowach dorzucę jeszcze coś, o czym pisałem w sąsiednim wątku: "Wszyscy licytują się, za ile by wzięli pakiet Platinum. A czy na pewno ci wszyscy wzięli pod uwagę, że z tego pakietu NIE BĘDĄ MOGLI ZREZYGNOWAĆ ani w czasie okresu minimalnego (co oczywiste) ani też po nim? Tak wynika z regulaminu. Kuriozalną sytuacją byłoby, gdyby przy przedłużaniu umowy nie można było wziąć pakietu droższego, ale z regulaminu wynika, że na tańszy przejść na pewno nie będzie można. Czy wszyscy tu chętni na Platinum będą chętni również i za 18 miesięcy, czy nawet za wyśnione 12 aby przełknąć nieuchronną podwyżkę? Jeśli nie, to wtedy tylko rezygnacja i nowa umowa z nowymi kosztami aktywacji itp., itd., etc.

"Rozdział II: Warunki promocji. (...) 3. Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ Platinum ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ Platinum poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy".

Dotyczy to zarówno Platinum, jak i Gold oraz Silver".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wlasnie milo ze wkoncu ktos zauwazyl te przypisy w umowach ze moga w kazdej chwili wymienic sprzet, i ci ze starej cyfry co sie tak rzucili byle zachowac swoje cenne camelony i spliterki za jakis czas moga sie ladnie przejechac jak juz nc+ uzna ze juz umocnila na tyle swoja pozycje by im sie dobrac do skory :P

Moga wymienić karty n-kowe- tego im nie zabronimy. Ale jesli mi nakażą wymienić karty Camele w czasie trwania umowy, to muszą mi też zapewnić dekodery darmowe w ilości 2 szt: jeden główny i drugi do MR. Jeśli teraz mam jeden kupiony od nich a drugi w dzierżawie (akurat MR darmowy), i dopuszczą mnie na migracji ze swoim sprzętem + 2 karty, to nie mają prawa w czasie trwania umowy postawić abonentów przed faktem dokonanym i WYMUSIĆ zakup dekodera i modyfikacje instalacji sat. w związku ze zmianą kart. Więc to raczej nierealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś kolejny telefon ale oferta nadal bez zmian czyli za Platyne+MR+Cameleony+2xPVR - 129 złotych

 

Dałam się chłopakowi wygadać. Podliczyłam mu ile zapłacę za 18 miesięcy umowy czyli biorąc Platynę za 99 złotych (podliczam tylko pakiet), bo tyle mi proponował = 1782 złote czyli 148,50 zł. miesięcznie.

Nowy klient płaci za Platynę 119 zł. x 12 miesięcy + aktywacja dekodera = 1577 złotych czyli 131,42 zł. miesięcznie.

Podziękowałam, bo jak to powiedziałam "od soboty jestem w Polsacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia bo i tak zostanę w NC + ale chodzi mi o to ,żeby jak najwięcej wynegocjować... dziś po południu wszystko będę wiedział. Jako ,że jestem abonentem C+ to mam czas do końca czerwca o ile się nie mylę. O Polsacie cyfrowym myślałem,ale jak zobaczyłem jakość niektórych kanałów w pseułdo HD to zwariowałem... pikseloza he he ;) Polsat to jest ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po trzech rozmowach otrzymałem następujące propozycje/ nic nowego/ pakiet platinum+HBO za 129 zł,Gold+HBO za 109 zł, Platinum za 99zł, Gold za 79 zł. Wszystkie pakiety na 18 m-cy Zdecydowałem się na Golda . Jestem już zmęczony tymi "negocjacjami". Pani powiedziała /wierzyć czy nie wierzyć/ że nie należy sie spodziewac większych zmian.

 

Piszesz jakbyś co najmniej kontrakt życia negocjował ,"zmęczony negocjacjami" po trzech rozmowach ?

Tzn. czym ?

Nie rozumiem takich ludzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam się chłopakowi wygadać. Podliczyłam mu ile zapłacę za 18 miesięcy umowy czyli biorąc Platynę za 99 złotych (podliczam tylko pakiet), bo tyle mi proponował = 1782 złote czyli 148,50 zł. miesięcznie.

Nowy klient płaci za Platynę 119 zł. x 12 miesięcy + aktywacja dekodera = 1577 złotych czyli 131,42 zł. miesięcznie.

Podziękowałam, bo jak to powiedziałam "od soboty jestem w Polsacie"

Ciekawa ta Twoja statystyka. Odnosisz się do 12-miesiecznego okresu zamawiając 18-miesieczny. Ty zapłacisz za swój pakiet 99 zł miesięcznie, a nie 148,5 zł miesięcznie, chyba że założysz iż przez ostatnie 6 miesięcy masz gratis.

 

Ciekawe, czy gdyby ktoś wynegocjował platynę za 139 zł na 6 miesięcy, to Twoje obliczenia wyglądałyby następująco:

18 * 99 = 1782

6 * 139 = 834

Czy wg Twojej metodyki, płaciłbyś 1782/6 = 297 zł miesięcznie?

 

Jak już coś się porównuje, to należy porównywać takie same rzeczy.

 

Podobny wywód widziałem już wcześniej, tylko że tam ktoś porównywał całkowita kwotę, jaka ktoś płaci przez 12 mięsięcy lub 18 miesięcy. Oczywiście 12-miesieczna wyszła taniej, ale to tak, jakby planowało się skończyć z płatną telewizją po tym okresie, a tak z reguły nie jest.

 

Krótsza umowa ma tę zaletę, ze pozwala wcześniej zasiąść do kolejnych negocjacji. Jednak wątpię, aby za rok, czy półtora warunki brzegowe uległy jakiejś zmianie. Prędzej Polsat podniesie swoje ceny, bo konkurencja jest mniejsza, niż nc+ zejdzie ze swoich. Chciałbym, aby było odwrotnie, ale raczej nie będzie.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszesz jakbyś co najmniej kontrakt życia negocjował ,"zmęczony negocjacjami" po trzech rozmowach ?

Tzn. czym ?

Nie rozumiem takich ludzi .

 

A ja nie rozumiem ludzi którzy przez 3 miesiące będą odbierać telefony z ofertami by wyżebrać 10 zlotych taniej , choć efekt końcowy nie jest taki pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję przy N.

Mam umowę z N do końca bieżącego roku, listu nie dostałem.

Właśnie skończyłem rozmowę z Panem z centrali z Krakowa, który oświadczył, iż list rzeczywiście

wysłany nie był, migrować mnie przymusowo nie będą, mogę wypełnić swoją umowę z N do końca umowy.

Czyli przez mój skromny abonament 48 zł. i brak kanałów premium nie jestem dla nich zbytnio atrakcyjnym klientem.

I całe szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszysyc rozumieja ze nie kazdy jest takim fanem sportu zeby gladko przelknac podwyzke 30-40zl za fakt ze dostaje mniej!!!! i nie dlatego zmierzam do osttniej chili im nie odpuszczac. Do niedawna placilem za hbo + npremium + filmbox + mr 99zl, a co mi teraz chca wcisnac za to? ledwie platyne po mocnych negocjacji . wiec dla mnie to zlodziejstwo, gdyz cena tego pakietu jest dla mnie zawyzona o przynajmniej 30zl!!!!!! sport mam gdzies, interesuja mnie tylko film i seriale i wogole wy[beep]e w trakcie fuzji paczki cbs, univerali, sci-fi, tcm, 13th street uwazam za karygodne jeszcze przy takich podwyzkach, za co ta podwyzka ze mam ja z usmiechem na ustach wedlug wiekszosci tu przelknac???

 

Winni sa ci co z usmiechem na gebie biora platyne nawet za 99, byle miec ten swoj sport. wlasnie przez sport mamy ta cala chryje wedlug nesweeka, gdyby nie fakt ze wielu tu odpowiada temu co ponoc myslac menadzerowie nc+, ze wlasnie tacy przelkna nawet g.wno byle miec full paczek tego zakichanego sportu. przez takich mamy obecna sytuacje a nie przez kierownictwo n-ki!!! bo oni tylko przeszacowali liczebnosc tej grupy, ale nie pomylili sie w ocenienie tej grupy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

 

no tak zgadzam się w 100%.tylko zapomniałęś dodać i podkreślić,że dekodery są bardzo dobre w porównaniu z tymi od CP.

 

Mógłbyś jaśniej??? Co masz do tych nowych dekoderów CP ??? porównywałeś ,testowałeś z którymś z NC+??? Moim zdaniem pier........ bo nawet go w rękach nie miałeś. Podstawowa różnica na korzyść CP to możliwość tworzenia swojej listy programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winni sa ci co z usmiechem na gebie biora platyne nawet za 99, byle miec ten swoj sport. wlasnie przez sport mamy ta cala chryje wedlug nesweeka, gdyby nie fakt ze wielu tu odpowiada temu co ponoc myslac menadzerowie nc+, ze wlasnie tacy przelkna nawet g.wno byle miec full paczek tego zakichanego sportu. przez takich mamy obecna sytuacje a nie przez kierownictwo n-ki!!! bo oni tylko przeszacowali liczebnosc tej grupy, ale nie pomylili sie w ocenienie tej grupy!!!!

Tak, ale są też ludzie, którzy wzięliby pakiet full za 249 zł, bo fajnie pachnie nowością to nc+, i to jest wina ich głupoty, ale jeżeli chodzi o kierownictwo nc+ (eNki) to nie powinno mieć nas za idiotów, a panowie z ITI nas za takich uważali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem ludzi którzy przez 3 miesiące będą odbierać telefony z ofertami by wyżebrać 10 zlotych taniej , choć efekt końcowy nie jest taki pewny.

 

Jak widać ty mało co rozumiesz.

Po pierwsze, żebrać to można pieniądze od innych a nie swoje.

Po drugie, geniuszu matematyki, 18x10zł daje 180zł a to już zupełnie inna suma dla większości polskich rodzin. A nie wiadomo czy różnica nie będzie większa.

Po trzecie, skoro już migrowałeś, to idź oglądać te swoje niewyżebrane kanały, a dyskusje o ofercie zostaw ludziom, dla których sposób przedstawienia oferty i jej cena maja znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...