Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozmowie z konsultantem właśnie jestem.

Próbowałem wynegocjować Gold za 79 (płacę 89). Oczywiście nie ma mowy :-(

Zarzekał się że pakietów Gold za 79 nie ma. Chciałem HBO gratis, ale nie da się.

 

Uzyskałem ciekawą informację: mianowicie osoby, które złożyły wypowiedzenie nie mogą brać udziału w tych promocjach.

Więc takie pytanie do tych, które złożyły wypowiedzenie - czy mieli jakąś ofertę, żeby jednak pozostali?

Dla mnie nieco trudne by było odsyłać dekoder aby potem brać nowy - daleko do punktu obsługi klienta (za górami, za morzami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można dziś wynegocjować Platinum z Multiroom 2xCameleon?

Zmieniło się coś czy nadal 99+10=109 ?

 

Jednemu uda się wynegocjować za 99 a drugiemu nie.

Ja myślę, że cena zawsze zależy od tego kto miał jaki pakiet. Im był niższy tym taniej dostaje się ten droższy np. Gold czy Platinum

A mnie się wydaje że dużo tych super ofert to wkręcanie na tym forum, albo niezrozumienie konsultanta, a później płacz że jednego czy drugiego w konia zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantem właśnie jestem.

Próbowałem wynegocjować Gold za 79 (płacę 89). Oczywiście nie ma mowy :-(

Zarzekał się że pakietów Gold za 79 nie ma. Chciałem HBO gratis, ale nie da się.

 

Uzyskałem ciekawą informację: mianowicie osoby, które złożyły wypowiedzenie nie mogą brać udziału w tych promocjach.

Więc takie pytanie do tych, które złożyły wypowiedzenie - czy mieli jakąś ofertę, żeby jednak pozostali?

Dla mnie nieco trudne by było odsyłać dekoder aby potem brać nowy - daleko do punktu obsługi klienta (za górami, za morzami)

 

Widzisz, ja płacę 70.99 z History HD i mi proponowali Golda za 79 zł. :) Po prostu nie pozwalają na zejście z ceną abonamentu poniżej tej, która obecnie płacisz. Konsultant Ciebie chciał naciągnąć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałem ciekawą informację: mianowicie osoby, które złożyły wypowiedzenie nie mogą brać udziału w tych promocjach.

Więc takie pytanie do tych, które złożyły wypowiedzenie - czy mieli jakąś ofertę, żeby jednak pozostali?

Dla mnie nieco trudne by było odsyłać dekoder aby potem brać nowy - daleko do punktu obsługi klienta (za górami, za morzami)

 

Tak, akurat, jak ktoś wyśle wypowiedzenie to zaproponują mu nawet lepsze warunki, żeby został w nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy, nie chcę siać jakiegoś zamieszania. Ma też znaczenie to jaki się miało do tej pory pakiet. Konsultantka pierwsze co to się spytała ile płaciłem i zaczęła sama sprawdzać w systemie. Jak zobaczyła, że płaciłem 70.99 i miałem taki pakiet to Golda za 79 zł mogła zaproponować. Pakietu Universe na pewno by mi nie zaproponowała, bo często się pojawiały informację, że nie można zejść z pakietem poniżej tego jaki się do tej pory miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantem właśnie jestem.

Próbowałem wynegocjować Gold za 79 (płacę 89). Oczywiście nie ma mowy :-(

Zarzekał się że pakietów Gold za 79 nie ma. Chciałem HBO gratis, ale nie da się.

Uzyskałem ciekawą informację: mianowicie osoby, które złożyły wypowiedzenie nie mogą brać udziału w tych promocjach.

Więc takie pytanie do tych, które złożyły wypowiedzenie - czy mieli jakąś ofertę, żeby jednak pozostali?

Dla mnie nieco trudne by było odsyłać dekoder aby potem brać nowy - daleko do punktu obsługi klienta (za górami, za morzami)

Widzisz, ja płacę 70.99 z History HD i mi proponowali Golda za 79 zł. :) Po prostu nie pozwalają na zejście z ceną abonamentu poniżej tej, która obecnie płacisz. Konsultant Ciebie chciał naciągnąć i tyle.

Można zejść niżej, jak się złoży wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja płacę 70.99 z History HD i mi proponowali Golda za 79 zł. :) Po prostu nie pozwalają na zejście z ceną abonamentu poniżej tej, która obecnie płacisz. Konsultant Ciebie chciał naciągnąć i tyle.

Ależ ja o tym doskonale wiem, tylko co zrobić...

I czy po wysłaniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia można się łaskawie zgodzić na kontynuowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem wypowiedzenia. Umowę mam do 31.05.2013. Zadzwoniła Pani z Cyfry i po kilku minutach rozmowy padła propozycja: C+PLATINUM + MR za 99zł na 18mscy.

 

Do tej pory C+KOMPACT + MR CAMELEON za 63zł bez HBO i innych dodatków

 

Tak czy tak odrzuciłem i czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po trzech rozmowach otrzymałem następujące propozycje/ nic nowego/ pakiet platinum+HBO za 129 zł,Gold+HBO za 109 zł, Platinum za 99zł, Gold za 79 zł. Wszystkie pakiety na 18 m-cy Zdecydowałem się na Golda . Jestem już zmęczony tymi "negocjacjami". Pani powiedziała /wierzyć czy nie wierzyć/ że nie należy sie spodziewac większych zmian. Mogą byc pewne przetasowania w niższych pakietach. Wczesniej miałem n-premium+HBO za 69 zł. Zakładając że canal+ zastąpi HBO to płacę za to samo 10 zł więcej. Liczę że w trakcie trwania umowy będzie można taniej złapać HBO lub dobić do platinum. Umowa na 18 m-cy jest dla mnie bez znaczena bo i tak nie zamierzałem przechodzić do CP, dwa lata temu n-ka wymieniła mi sprzęt , za 99zł dostałem turbobox 500GB świetny sprzęt , super grafika , połaczenie z netem itd. Wchodzić w nowy sprzęt CP to dla mnie "jakby zaczynac od nowa'. Z drugiej strony uważam że dla osób których czeka wymiana sprzętu propozycja CP jest na dzień dzisiejszy bardzo konkurencyjna i jako taka powinna być rozważona . Pozdro dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

 

no tak zgadzam się w 100%.tylko zapomniałęś dodać i podkreślić,że dekodery są bardzo dobre w porównaniu z tymi od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic jutro się wszystkiego dowiem. Zaproponuję swoje a oni swoje i wtedy będę myślał. ;)

A gdzie Ci się tak spieszy? Załóżmy, że chcesz Platinum, oni Ci zaśpiewają 99 + 10 MR, to już teraz mogę Ci powiedzieć. Nie dzwoń do nich, nie ma to żadnego sensu, tylko nakręcasz zainteresowanie i pokazujesz, że jesteś chętny i myślisz o nich.

 

Jak mawiał gen. Polko: "Z terrorystami się nie negocjuje, z nimi się gra". Wysyłaj wypowiedzenie i czekaj. To jak z randką z kobietą. Jak za bardzo zabiegasz, nadskakujesz to nic z tego na koniec nie będzie.

A nawet jak z konklawe - ci wysuwający się na początku na czoło nigdy nie wygrywają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozmowy z nimi są jak grochem o ścianę. Przedostatnia propozycja to 99 platinium, 20 premium MR i 25 HBO a dzis HBO za 30. Osobiście [beep]m już nc+ i jutro wysyłam wypowiedzenie. To się w pale nie mieści żeby podwyżkę wprowadzać plus 50%. A do tego wqrwiające roześmiane laski na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim jeszcze raz . Mattimek możesz miec rację, ale dla mnie kanały n-premium były przeciętne ,przede wszystkim mała ilośc premier , nieustanne powtórki, starsze filmy już dawno gdzieś obejrzane. Przez ostatnie pół roku widziałem może z pięć fimów na tych kanałach.W n-premium oglądałem tylko "W tonacji premium" Niedzwiedzkiego.Ten program przechodzi do canal+. Mój szwagier miał obie platformy, n-kę trzymał dla Ligi mistrzów,a Cyfrę dla filmów i ligi angielskiej.Na n-premium zagościł kilka razy od powstania tego kanału. Myślę że oferta filmowa canal+ jest najlepsza na polskim rynku,stąd mój wybór oczywiście subiektywny, a co do HBO to sie jeszcze zobaczy. Pozdro Mattimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozmowy z nimi są jak grochem o ścianę. Przedostatnia propozycja to 99 platinium, 20 premium MR i 25 HBO a dzis HBO za 30. Osobiście [beep]m już nc+ i jutro wysyłam wypowiedzenie. To się w pale nie mieści żeby podwyżkę wprowadzać plus 50%. A do tego wqrwiające roześmiane laski na infolinii.

 

 

może masz rację ale zobacz co pokazywał canal+ w marcu nic absolutnie nic ,, te premiery aktulanie na kanałach canal+, canal + 2 film , canal + film, i canal + famili 1 i2

to chwyt marketingowy dali wszystko co maja dadza w tym miesiacu a potem cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...