Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Thazek "czyli razem wychodzi 139zł to chyba lekka przesada..." Sam sobie odpowiedziałeś, co ktoś ma ci dopisać?

 

Bierz w ciemno super oferta ;p

to wg. Ciebie ile mam się utargować żeby było ok? :)

 

Fox12345 skoro Tobie tak zaproponowali to daczego mi inaczej?

Czyi mogę takie coś kobiecie zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thazek: Przy wypowiedzeniu niektórzy już mogą wyrwać platynę za 89 zł. Może warto podjąć krok jakim jest wypowiedzenie i prowadzenie dalszych negocjacji ? Oferta NC+ pod wpływem opinii publicznej na pewno się zmieni więc wysłane wypowiedzenie jeszcze bardziej zwiększy twoją pozycję w negocjacjach! Walcz o Platynę za 79 zł i dopiero od tego pułapu dobieraj sobie opcje dodatkowe (multi oraz HBO). Lepszej rady dla Ciebie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik666 wiesz ja tak czy inaczej wiem,że zostanę w NC + bo tam sa kanały ,które chcę mieć a w Cyfrze jesteśmy już od ponad 15 lat więc wiesz... :oops:

zarejestrowałem się tutaj żeby nie być zrobionym w balona...

Czyli jak jutro zadzwoni do mnie konsultantka to co jej zaproponowac ze swojej strony?

ps. zastanawia mnie jedna rzecz:

Jak z nią rozmawiałem i jak już zapronowała swoje to się jej zapytałem czy może zrobić jakis upust.

A ona na to,że i tak już zrobiła 50zł bo to co zaproponowała kosztuje 179zł :shock::shock:

jest to możliwe czy mnie po prostu zwodzi i myśli ,że jestem naiwny?

 

a np za All incusive ?? ile moge utargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeinaa ja tylko pytam ile mogę wynegocjować, bo dużo ludzi już to zrobiło. I jakbyś czytał ze zrozumieniem

to byś zauważył,że szukam pomocy w tym kierunku.

Proponują ludziom różne dziwne rzeczy a ludzie na to idą.

A ja nie chcę. A Twoja wypowiedź mi tak pomogła ,ze chyba już nie trzeba pytać o więcej...

oby więcej takich ludzi jak Ty na forum bardzo "pomocnych" :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc raczej nie ma sensu mówić: "czekam do 10." albo "zobaczymy, co się 10. wydarzy". Oferta będzie w tym tygodniu, a czy jutro, czy w piątek - tego nie wie nikt.

Nie ma sensu na razie mówić o nowej ofercie bo nikt tego oficjalnie nie potwierdził. "Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu" - może to być nowa oferta ale znając nc+ może również być milion innych pomysłów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie konsultantka była mało uprzejma. Hitem rozmowy było gdy zapytała czy mam jakieś alternatywy dla ich oferty. Gdy poinformowałem , że pozostanie mi internet i Cyfrowy Polsat - Pani zaczęła się śmiać mówiąc jaki to CP ma beznadziejny sprzęt. Fakt faktem sprzęt słoneczka jest kiepski ale czy na infolinii to powinno być sposobem na zachęcanie klientów ?

 

Tylko jesli to jedyny minus, zawsze mozna wziac modul cam i wyrzkoszystac go w lepszym sprzecie, wiec z takimi argumentami nc+ daleko nie zajedzie. Szczegolnie z takim bezczelnym podejsciem, zamiast "kija i marchewki" stosuja "bejsbol i kij" :P

 

Osobiscie wyslalem wypowiedzeinie, do konca miecha mam praktycznie full oferte, ani mi w glowie pospieszac. Szczegolnie ze im pozniej tym oferty beda lepsze, bo biedacy nie nadarzaja z rejestracja wypowiedzen, tak ich zalewa piapierologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe propozycje sprzed kilku minut:

 

- Canal+ Platinum + Multiroom (2x Cameleon) + Pace PVR 500GB - 99 zł 18msc.

- Universe+, Pace PVR 500GB - 49 zł 12msc

 

Odrzuciłem, czekam na umowy 12msc na Canal+ Platinum

 

 

no pierwsza opcja mnie interesuje ale za max 80zł.

 

mamy czas do maja/czerwca? To warto poczekać i wtedy podpisać na lepszych warunkach umowę na 18 miesiecy(wtedy skończy nam się w grudniu 2014 czyli na święta, a wtedy wiadomo promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nowa oferta nc+? "Pracujemy nad rozwiązaniami"

 

Wiele wskazuje na to, że platforma nc+ jednak ugnie się i wprowadzi zmiany w swojej ofercie. W ciągu kilka dni mają zostać przedstawione nowe "rozwiązania". Czy nowe propozycje zatrzymają rozzłoszczonych abonentów? Konkurenci już zdążyli przygotować kuszące oferty.

 

Do tej pory władze platformy nc+ na ostrą krytykę abonentów odpowiadała, że klienci "nie zrozumieli nowej oferty". Takie tłumaczenie jeszcze bardziej rozzłościło klientów, którzy poczuli się urażeni. Jest szansa, że teraz swój błąd zrozumiała platforma nc+ i prawdopodobnie zmieni swoją ofertę, która do tej pory była nie do ruszenia.

 

Dziękujemy za wszystkie uwagi. Prosimy o kilka dni cierpliwości. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu - poinformowała na Facebooku

 

Przypomnijmy, że pierwsze zmiany były widoczne już przed weekendem , wprowadzając do internetowego formularza zamówień możliwość wyboru opcji dodatkowych. Wciąż jednak oferta nc+ jest mało elastyczna w zakresie dodatkowego pakietu Canal+, który jest najmocniejszym elementem nc+. Abonenci domagają się przede wszystkim swobodnego zakupu pakietu Canal+ (samego lub/i w niższym abonamencie), podobnie jak miało to miejsce w Cyfrze+. Obecnie Canal+ dostępny jest tylko w wyższych pakietach, naszpikowanych dodatkowo płatnymi usługami VOD. Dodatkowo w najniższym pakiecie (Comfort+) nie ma tematycznych kanałów własnych nowej platformy, taki jak m.in. nSport, Ale kino+, Planete+ czy MiniMini+.

 

O zmianie oferty nc+ nieoficjalne mówi się od kilku dni. Jest szansa, że jej szczegóły poznamy jeszcze w tym tygodniu. Jednak teraz nc+ będzie musiała się mocno postarać, by zatrzymać rozzłoszczonych klientów. Tym bardziej, że konkurencja już przygotowała specjalne oferty: Cyfrowy Polsat kusi nowym pakietem premium, Netia telewizją za 1 zł przez pół roku, a UPC Polska tańszą telewizją cyfrową z nagrywarką na próbę.

 

Nie wiadomo także jakie jest ostateczne stanowisko nc+ w sprawie przymusowej migracji do nowej oferty. Na razie wstrzymano wysyłkę listów do abonentów Cyfry+, a nc+ na forum informuje, że dla klientów Cyfry+ na razie nic się nie zmienia. Z kolei listy zostały wysłane już do abonentów "n", którzy - jeśli nie zgadzają się z przymusową ofertą - mogą wysłać wypowiedzenie do 19 kwietnia 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie nc+. No to mi promocje zrobili :mrgreen: W N mam pakiety tematyczne za 54 zł i biały nbox. Z tym dekoderem zaproponowali mi Universe za 59 zł. Jednak z wymianą dekodera na turbo z dyskiem pakiet za 79 zł. Tak jest w ich systemie, sam widziałem. Będę jeszcze dzwonił, jak będzie dalej to samo, to wypowiadam umowę i biorę jako nowy klient, albo CP. Jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeinaa ja tylko pytam ile mogę wynegocjować, bo dużo ludzi już to zrobiło. I jakbyś czytał ze zrozumieniem

to byś zauważył,że szukam pomocy w tym kierunku.

Proponują ludziom różne dziwne rzeczy a ludzie na to idą.

A ja nie chcę. A Twoja wypowiedź mi tak pomogła ,ze chyba już nie trzeba pytać o więcej...

oby więcej takich ludzi jak Ty na forum bardzo "pomocnych" :censored:

 

Oto odpowiedź:

119zł za platyne to nieco za dużo bo ludzie dostają platyne za 99zł

10 zł za paczkę HBO to dobra oferta i jeszcze o takiej nie słyszałem( gdyby mi taką dali do platyny którą proponowali za 99zł to bym myślał nad ofertą)

natomiast z multiroomem to jest różnie jedni dostają gratis inni płacą 10 zł (nie wiem od czego ich oferty zależą ale chyba nikt nie wie).

 

Wnisek z tego taki że to za dużo(platyna 119zł) ale HBO 10 zł to dobra propozycja.

Decyzja należy do Ciebie ale ja bym nie brał a przynajmniej negocjował platynę za 99zł.

 

A najlepiej poczekać na lepsze oferty. Może będą jak nie to wtedy migrujesz.

Taka odpowiedź pasuje? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thazek: Ja wysłałem wypowiedzenie i ustaliłem sobie cenę 79 zł za Platinum + MR za 0 zł. Jest to możliwe do osiągnięcia bo tyle samo kilka dni temu kosztowało Canal+ Optimum HD!!! Na Twoim miejscu złożyłbym wypowiedzenie i walczył z nimi do ostatniego dnia o taką ofertę. Jeśli jej nie otrzymasz wtedy weźmiesz to co Cię interesuje.

 

Mi nie zależy na NC+ więc nie mam i tak nic do stracenia. To oni muszą się napracować by mnie zatrzymać, nie ja.

 

bolosr: Troszkę tanio skórę sprzedałeś, było jeszcze troszkę powalczyć ;) Mimo wszystko gratuluje dobrej oferty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Optimum HD + C+

Ich propozycja:

- Platinium + HBO za 129 zł/18 mies

- Platinium za 109 zł/18 mies

 

Nie wiadomo kiedy będzie Polsat HD, itp.

Dużo kanałów niegwarantowanych.

Brak możliwości zejścia na niższy pakiet (pytałem o Universe).

Brak możliwości wyłączenia niepotrzebnych mi VOD.

 

Dostałem gwarancję, że nie będzie przejścia na Conax, a co za tym idzie wymiany kart i dekoderów.

 

Podziękowałem za tak pieczołowicie przygotowaną "elastyczną" ofertę. Umowę mam do 30.06 Sami dzwonili, mi się na razie nie spieszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze zrobiłeś. Sądzę zresztą że to postawa abonentów C+ będzie decydująca co do dalszej oferty nc+, zwłaszcza w zakresie " elastyczności" pakietów i cen. Najprawdopodobniej pierwsze starcie z Julianem i spółką w wykonaniu abonentów n trochę ich rozmiękczyło. Czas na abonentów C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe propozycje sprzed kilku minut:

 

- Canal+ Platinum + Multiroom (2x Cameleon) + Pace PVR 500GB - 99 zł 18msc.

- Universe+, Pace PVR 500GB - 49 zł 12msc

 

Odrzuciłem, czekam na umowy 12msc na Canal+ Platinum

 

 

no pierwsza opcja mnie interesuje ale za max 80zł.

 

mamy czas do maja/czerwca? To warto poczekać i wtedy podpisać na lepszych warunkach umowę na 18 miesiecy(wtedy skończy nam się w grudniu 2014 czyli na święta, a wtedy wiadomo promocje.

 

mamy ? kto ma ten ma mądralo ale nie wszyscy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak jak pisałem tak czy inaczej chcę zostać w NC + i boję się ,że jak złoże wypowiedzenie to pójdą na to a wtedy to się obudzę w przysłowiową ręką w nocniku ;)

a tego nie chcę.

Jutro jak zadzwoni miła Pani to złoże jej propozycję:

Pakiet Platinum za 99zł i do tego HBO i MR. Jak nie pójdzie na to to ewntualnie mogę się zgodzić na dopłatę za 10zł za HBO.

Ale MR chcę mieć darmowy. ;) może sie uda.

Zapytam też o pakiet AllInclisive ile mogą upuścić. Zaproponuję 150zł może sie zgodzą.

Jak nie to powiem ,że składam rezygnację na piśmie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie nc+. No to mi promocje zrobili :mrgreen: W N mam pakiety tematyczne za 54 zł i biały nbox. Z tym dekoderem zaproponowali mi Universe za 59 zł.

 

Widze że dziś nie byłem jedyny z taką ofertą. Problem może stanowić własnie wymiana dekoderów przy promocyjnej cenie pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam co jest lepsza opcją 12 czy 18 miesiecy.. z pozoru odpowiedz wydaje sie prosta, ale jednak... jak wezme na 12 , za rok o tej porze moze byc znowu srednio z ofertą, chociaz jak pokazuje praktyka taniej po przedluzaniu nie bedzie. i pytanie, czy np lepiej platyna za 109 na 12 miesiecy czy za 99 na 18;d . dzis wypowiedzialem umowe w punkcie i teraz tylko czekam moze ktos sie do mnie odezwie, a jak nie to bede kombinowal za jakis czas jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...